Да подавам ли жалба..????

  • 4 886
  • 37
# 30
Трябвало да каже, че 10 лв няма да стигнат за нови панталони  Mr. Green Поне да изкара повече пари... Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Не, миличка, не гледам много филми-сърбала съм им попарата по други поводи на ей такива "велики" доктори!
И съм на мнение, че дори и да си причиним "неудобство" с доказване на правотата си, сме длъжни да го направим-дори и само заради нас самите!
А на теб, ако ти е кеф да се отнасят по такъв начин-трай си! И не отказвай онези, които искат да променят статуквото!
Виж целия пост
# 32
Не, миличка, не гледам много филми-сърбала съм им попарата по други поводи на ей такива "велики" доктори!
И съм на мнение, че дори и да си причиним "неудобство" с доказване на правотата си, сме длъжни да го направим-дори и само заради нас самите!
А на теб, ако ти е кеф да се отнасят по такъв начин-трай си! И не отказвай онези, които искат да променят статуквото!

Аз също съм им сърбала попарата, и за малко не бях осъдена,за подобна жалба без доказателства...
НЕ сме виновни ние, а законите ни и съдебната система...И докато не се оправят те,ще има убийци с 2 годишни условни присъди и крадци на кокошки с по 10 години затвор...
Виж целия пост
# 33
Къде има панталони за 10 лева Rolling Eyes Искам и аз  Mr. Green

Сложно е. Определено не е приятно. Жалба-добре. Но до кого? До комисията за защита от дискриминация ли? Или?... без доказателства наистина е трудно, поне свидетел да имаше, но и ако той е близък на потърпевшия, показанията му се ценят във връзка с този факт и може и де не се кредитират с доверие...

Изпадала съм в подобни ситуации и ми се е ревало от безсилие и яд... Да бяхме в бяла държава-ок, ама тук.....скапана работа...
Виж целия пост
# 34
Момичета, налагало ли ви се е да ходите на преглед при доц. Балев? Имате ли лични впечатления от него?

Аз да Peace Затова ми е трудно да повярвам че става въпрос за същия човек, по тази причина и аз искам да попитам авторката дали е сигурна че конфликта и е бил с него, а не с някой друг?!? Впечатленията ми от доцента са за един изключително внимателен и възпитан човек, говорещ тихо и с уважение към пациента Peace
Виж целия пост
# 35
Момичета, налагало ли ви се е да ходите на преглед при доц. Балев? Имате ли лични впечатления от него?

Аз да Peace Затова ми е трудно да повярвам че става въпрос за същия човек, по тази причина и аз искам да попитам авторката дали е сигурна че конфликта и е бил с него, а не с някой друг?!? Впечатленията ми от доцента са за един изключително внимателен и възпитан човек, говорещ тихо и с уважение към пациента Peace
Точно за него става въпрос..висок побелял и с малко крив поглед..
За 10те лева и аз това му казах, че няма да ми стигнат и за единия крак да си облека..
Писах до мейла на болницата още вчера..но никакъв отговор.. Освен да съжеляваме че не сме се родили цигани в тази държава, за да получаваме всичко както си му е реда, че и повече не знам...
Няма смисъл от спорове и караници, все пак на всеки може да се случи това и попитах вас, за да мога да чуя мнението ви..което не е задължително да е еднакво..
Виж целия пост
# 36
Може наистина човека да не е такъв,а да е бил във фаза както се казва.Но дори и така това не е извинение за грубо отношение.Без значение дали става въпрос за лекар,продавач,касиер,служител в институция.Хората не са длъжни да търпят кривото настроение на някой.Винаги съм гледала да се отнасям добре и с уважение към хората (работя с много) без значение какво е настроението ми.
Виж целия пост
# 37
Няма да ти давам съвет дали да подадеш жалба или не.Ще ти кажа само добре да си помислиш.Отделението по нуклеарна медицина във Варна е едно от най-добрите.Там са най-добрите скенери и едни от най-добрите добрите доктори.Дано никога не ти се налага да опираш до тях.
Лично с доцент Балев не съм имала контакт,но по коментари на негови колеги и пациенти по скоро измъкваш с ченгел думите му от устата.Ама знае ли човек може нещо да му е докривяло.
На мнение съм,че не е тяхна работа как ще бъде облечен пациента,тяхна работа е да го прегледат и да предложат адекватно лечение.
Явно трябва с бронежилетка да си облечен,за да ти обърнат внимание Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия