От няколко дена сигурно я мъчат зъбки и иска постоянно на ръце, да се гушкаме, да се разхождаме, да разглежда...ама 7 килограма са си 7 килограма
От няколко дена сигурно я мъчат зъбки и иска постоянно на ръце, да се гушкаме, да се разхождаме, да разглежда...ама 7 килограма са си 7 килограма
Буди се и пръцка, и почва да се върти из леглото... Събуждам се и го намирам обърнат по корем и в другия край на кошарата, гледа.
. Ние вчера даже и кафе пихем след това с мамите, те всичките са много по малки от мен но пък бебоците са близки по възраст. Нашата група е за бебета от края на Април до средата на Юли.
.
Аз тук няма изобщо с кого да се разхождам или приказвам по тази линия. Пред блока само пафкат и люпят семки, освен че са доста по-млади.
Педиатърката се изненадва колко добре вървят
. Има освен това в отворените детски градини бебшки часове когато са специално насочени към бебта с музикален час.
ако успея да се запиша ще е супер.
Препоръчани теми