Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 65 929
  • 739
# 255
През целия месец, всяка вечер  Grinning
Виж целия пост
# 256
Аз аспирина го пия вече втора година всяка вечер. А при подготовка за ЗЕТ и фраксипирин от 2-рия ден всяка сутрин.
Виж целия пост
# 257
И на мен ми изписа д- ра Фраксипарин от 2-ия ден на цикъла, но в аптеката ми казаха, че е спрян от м.май  Confused Ти от къде го купуваш?  Hug
Звъннах на д-ра и ми каза да взема Зибор 2500.
Момичето в аптеката ми каза, че и него ще го спират...
Виж целия пост
# 258
Аз още си пия аспирина по едно вечер.А Фраксито го биех всеки ден до 23-24 седмица.
Виж целия пост
# 259
Мисти ние сме 31294 и продължаваме с чакането.Надявам се до Коледа да имаме окончателен резултат. Laughing
Виж целия пост
# 260
Здравейте ,да се да пиша и аз не влизах,защото бях напред назад,мисля да пробвам септември с вторият ми трансфер...притеснява ме факта,че с първия имах биохимична,но са спряли да се развиват ембрионите...Жана ти как си душичко..Мистии с теб какво става 😘😘😘
Виж целия пост
# 261
Благодаря, че ме „светнахте” за аспирина. Аз го пиех след инсе и после след ову, но май няма да е лошо да е всяка вечер.
Виж целия пост
# 262
Момичета, в старите тема четох, че някои от изследванията преди процедурата могат да минат по ЗК. За кои мога да си поискам направление, за серологичните става ли?
Виж целия пост
# 263
Има ли такива изследвания наистина, които да минават по ЗК ? Не ми се вярва...Ние всичко си платихме.
Искра, добре съм, душко  Hug, надявам се и ти да си добре  Hug Горе главата, следващият път всичко ще е наред  Heart Eyes
Ема, ти при кой лекар си ?
Виж целия пост
# 264
И аз не знаех, че може да минат някои изследвания по ЗК, всичко сме си плащали и най ми е криво когато изтекат за два три дни и ми искат нови.
Питай личния си лекар и да пишеш после да знаем и ние.
Виж целия пост
# 265
И аз не знаех, че може да минат някои изследвания по ЗК, всичко сме си плащали и най ми е криво когато изтекат за два три дни и ми искат нови.
Питай личния си лекар и да пишеш после да знаем и ние.
Ами четох, че може да се направят СПИН, Васерман и хепатит в ХЕИ.
Виж целия пост
# 266
То може, ама дали ЗК ги покрива и дали от клиниката не изискват да са правени в тяхната лаборатория ?
Виж целия пост
# 267
Ами не знам, затова питам  Simple Smile В старите теми момичетата казват, че е ставало, та реших да питам за актуално инфо, че идва време да действаме и ние. Praynig
Виж целия пост
# 268
И аз не знам, та затова се зачудих и аз  Grinning, дано се включи някой.
Ако искаш питай и в темата за инвитрото, там може да знаят момичетата.
Взехте ли заповедта вече ?  Hug
Виж целия пост
# 269
Жане, има още 445 номера до нас, но ни предстоят пак прегледи и евентуално лечения и искам да се подготвя от рано. Аз май съм с киста или някакъв хормонален проблем, на ММ морфологията му падна, направо изчезна  ooooh! и така ми се е свило сърцето...
Момичета, стискам палци на всяка една.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия