Искам да кажа ... (80)

  • 82 167
  • 752
# 600
За първа проба Тасос е хубаво, хем е остров. За големи пясъчни плажове - Катерини Паралия, там има и какво да се разглежда в околностите (с кола). Ръкавите - Ханиоти, Вурвуру, Торони, Сарти също е много хубаво. И вече за по-напреднали, дето се вика  Mr. Green - Лефкада, Кефалония, Закинтос и пр. красоти. Разглеждай тук за дестинация.

А вижте за Черна гора какво става  Crazy
Виж целия пост
# 601
Черна гора ми е мечта за море, но ми е далеч, а все още няма директни полети до там.
Виж целия пост
# 602
Ммм, Черна гора ми хареса и на мене,чак и оферти от Грабо ми излязоха.
Виж целия пост
# 603

Аз започвам да чета за Гърцията, а пък ако някой препоръча нещо, ще съм му благодарна  Hug
Какво точно те интересува за Гърция?
При нас почивките там са така. Решаваме, товарим багажа и тръгваме. Нямаме резервиран хотел(по- скоро семеен такъв, а не нещо грандоманско със звезди).  Всъщност разгледахме и хотел- стаята беше колкото едната ми тераса!!! Решаваме дали ще сме някъде по- наблизо или по- надалеч. В повечето случаи избираме нещо близко. Спираме с колата почваме да търсим- максимум 30 минути.  Избираме по- големи  стаи с големи тераси. Винаги търсим на първа линия и започваме от нестопанисваните плажове, защото не искаме тълпи. В някои от случаите гърците не дават стаи само за 1-2 нощувки.
Мога да дам много добри отзиви за хотел в Ставрос. Беше открит преди 2 години. Тогава всичко беше чисто ново- повечето неща от ИКЕА. Страхотен хотел и хора. Голям двор с няколко обособени къта за барбекю, паркинг за колите и тревни площи за децата.
За самото обслужване по заведенията- нямам думи. Сядаш и ти носят бутилка филтрирана ледена вода. Ако сте двама и има поръчана една бира- винаги(без изкючение) носят 2 чаши за бира. Почти на 80% менюто на ресторанта е и на български.
Ето го
http://www.booking.com/hotel/gr/waves-kumata-by-anastasia.bg.htm … total;ucfs=1&
Виж целия пост
# 604
Честито на Тонка за продажбата.
GeNa свежарка както винаги.

Трагедия е обслужването по плажните кръчмета.
На пръсти се броят читавите заведения. Персонала
ужасен, че и нагъл в повечето случаи. Кораба потъва,
бавно вода ще има за всички, ей така е туризЪма в БГ.

30 дена ми останаха до Рим, нямам търпение вече.
Виж целия пост
# 605
Попът поръчал бяла кутийка за отрязания кичур коса. По бижутерийните магазини знам червени и черни, има. Или някаква друга идея. newsm78
Виж целия пост
# 606
Попът поръчал бяла кутийка за отрязания кичур коса. По бижутерийните магазини знам червени и черни, има. Или някаква друга идея. newsm78

Има специални магазини,в които се продават неща за кръщенето. В сватбени и парти агенции или по интернет
Виж целия пост
# 607
Попът поръчал бяла кутийка за отрязания кичур коса. По бижутерийните магазини знам червени и черни, има. Или някаква друга идея. newsm78

Има специални магазини,в които се продават неща за кръщенето. В сватбени и парти агенции или по интернет
Не ми беше идвало наум, мерси. Искам да и поръчам и китка за ръката, може би от изкуствени бели розички - мини. Вероятно и това има в тия магазини  newsm78
Виж целия пост
# 608
Напише в гугъл "Аксесоари за кръщене" и гледай какво става Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Напише в гугъл "Аксесоари за кръщене" и гледай какво става Simple Smile
ОК. Мерси.
Виж целия пост
# 610
Напише в гугъл "Аксесоари за кръщене" и гледай какво става Simple Smile
Ужас. За какво си хвърлят парите хората...
Виж целия пост
# 611
Напише в гугъл "Аксесоари за кръщене" и гледай какво става Simple Smile
Ужас. За какво си хвърлят парите хората...

И аз на това се дивя. Последните години стана много модерно да се купуват глупости за тези кръщенета.
Виж целия пост
# 612
ми, попът е поръчал.
чудя се, индустрията покрай религиите, какви приходи генерира...
Виж целия пост
# 613
Поръчал попът! Не е луд онзи дето я яде тази мазна баница!
Виж целия пост
# 614
Е той,попът, е поръчал бяла кутийка. предполагам не е казал ,че трябва да е украсена с панделка,която съответства с цвета на кръщенето. Цвят, в който са решени тоалетите на цялото семейство ,както и украсата в църквата и ресторанта. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия