
Ааа, то е второто, оставила съм го

Ми те крачолите тесни, малко лява китка. Кръстникът вика, приобщаваме се към масата българи 


.Обаче 6 часово каране от Албена до София ми дойде в повече
.Върволяк камиони и страхливи шофьори, които правеха дълги колони.
и котето.Много добрички, кротички и търпеливи по пътя
.Сега компенсират,де. ММ се одумва другата седмица пак към Албена да се ходи. Ама ние не щем
.
.Нямам търпение.И с приятелки да се видя 
Муцка, бебето е на почти 11 г. Намерили кутийка, хохохо, бяла на пипируди. Купих и обеци на сф, да са в тон. Кръстникът купил още едни. Четох, че кръстче, осветено от попа трябва, мамка му, въобще не съм в час. Кръщенето е на осми, нямам обувки, подходящи, де, за педалските дънки, кръстникът и той, вай, вай, хохохо. 
.На тоя чардак, като Ромео и Жулиета ще да са, в котешки вариант и спящ и нехаен Ромео
. То, нали знаеш, до като не пръднеш, не замирисва
Препоръчани теми