Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 13

  • 48 078
  • 738
# 510
Сетих се за презимето на една моя колежка и оттам за името на баща ѝ - Цецко. Мъжът е на около 50 години.
Аз имах колега - Цонко. После успя да си смени името на Цоньо.
Съседът ни се казваше Нелко. Мъж около 60-те сигурно.
Позната си записа детето просто Ники, защото без това щели да му казват така, ако бил Никола или Николай.
Когато майка ми е раждала, една жена искала много да запише сина си Ангелчо/Ангильчо/.  Акушерката успяла да я убеди, че така може да му казва, но да не срами детето с такова име.
Виж целия пост
# 511
И за още едно подобно име се сетих - Стефчо. Отново мъж на около 50 години.
Виж целия пост
# 512
Долина
Виж целия пост
# 513
Предполагам ДолИна?
Виж целия пост
# 514
Алфиета
Виж целия пост
# 515

Това сериозно ли?  Shocked  #Crazy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 516
Калояна
Виж целия пост
# 517
miamim и аз се изумих,но да...  Grinning
Виж целия пост
# 518
Телефонка, СалфеДка, ЛодТка и Обрания - жени на 70+; Родън -мъж 40+; Кочо-новородено /явно властен дядо/, Илза и ВишнЯ- жени на 50+, Малинко - дете 5+
Назад сте спрягали и Петра. Не ми е странно.Аз се казвам така. Баба ми също беше Петра и познавам още 3 с това име...последната е новородена, кръстена на себе си.  Grinning
Виж целия пост
# 519
Телефонка, СалфеДка, ЛодТка и Обрания - жени на 70+; Родън -мъж 40+; Кочо-новородено /явно властен дядо/, Илза и ВишнЯ- жени на 50+, Малинко - дете 5+
Назад сте спрягали и Петра. Не ми е странно.Аз се казвам така. Баба ми също беше Петра и познавам още 3 с това име...последната е новородена, кръстена на себе си.  Grinning

Петра не е никак лошо, друго е Петранка или Пенка в днешно време.
Виж целия пост
# 520
Телефонка, СалфеДка, ЛодТка и Обрания - жени на 70+; Родън -мъж 40+; Кочо-новородено /явно властен дядо/, Илза и ВишнЯ- жени на 50+, Малинко - дете 5+
Назад сте спрягали и Петра. Не ми е странно.Аз се казвам така. Баба ми също беше Петра и познавам още 3 с това име...последната е новородена, кръстена на себе си.  Grinning

Стига де  Shocked това реални имена ли са?
Виж целия пост
# 521

Така съм кръстила колата. Пък и жени имало Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Матка, жената се представяше като Мата. Има и мъжко Матю и от там това женско име.
Виж целия пост
# 523
Морфа Балездрова - от некролог на възрастна жена.

Аз имах колега - Цонко. После успя да си смени името на Цоньо.
Голяма промяна  Laughing С какво Цоньо е по-красиво от Цонко?
Виж целия пост
# 524
Попаднах на Керачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия