Game of Thrones Teмa 23 - "The gods have a plan for us all."

  • 71 936
  • 743
# 315
Дези,без да се сетя за правото на госта.Би било много долно да го убие в Зимен хребет.Може би ще се случи другаде  в разгара на зимата,за да имаме "леден замък". newsm78

Наистина дребното напомня на лейди Дъстин.И всички му се кефят.Колко щяха да се кефят,ако сценаритите си следваха Мартин и северната конспирация беше застъпена в сериала...
Виж целия пост
# 316
Снимки от епизод 10

http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/06/GOT610_1 … _HS__DSC35811.jpg
http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/06/GOT610_1 … _HS__DSC18311.jpg
http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/06/GOT610_1 … _HS__DSC44971.jpg
http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/06/GOT610_0 … _HS_DSC_02211.jpg
http://watchersonthewall.com/wp-content/uploads/2016/06/GOT610_1 … 5_HS__DSC40561.jp
Виж целия пост
# 317
https://aboveaverage.com/george-r-r-martin-im-pulling-a-wonka-an … -game-of-thrones/
Виж целия пост
# 318
Без Тирион Денерис как ще се ориентира във Весторос кой кой е и дали да му вярва. Няма да остави Тирион, тя вече го харесва, ще си го вземе с нея. 
Съгласен съм напълно
Виж целия пост
# 319
Без Тирион Денерис как ще се ориентира във Весторос кой кой е и дали да му вярва. Няма да остави Тирион, тя вече го харесва, ще си го вземе с нея.  

Яра и Теон са там. Варис и търси съюзници в Дорн, няма да е сама във Вестерос.
Не й трябва непременно Тирион, който е Ланистър все пак и дори и да тръгне срещу Церсей, няма да го направи срещу останалите Ланистър и особено Джайм.
По-разумно е да го остави в Мийрийн, ако аз бях на нейно място щях да направя така. Mr. Green
Може да е Ланистър, ма може и да не е Mr. Green Мястото му е до Денерис. За какво е пазен толкова време и за какво да му се похабява потенциалът в Мийрин.

Виж целия пост
# 320
Може да е Ланистър, ма може и да не е Mr. Green Мястото му е до Денерис. За какво е пазен толкова време и за какво да му се похабява потенциалът в Мийрин.

Подозирам, че ако му се наложи да избира между Джайм и Денерис, ще избере Джайм.
Толкоз.
И Дани ще е много глупава ако не го предвиди.
Виж целия пост
# 321
Аз не разбрах Тирион откъде знаеше защо Джайм е убил Ерис. Нали той беше казал на Бриен, че е първата, която чува историята?
Виж целия пост
# 322
Лудоста на Ерис не е била тайна за никой предполагам. Когато Тирион организираше защитата на Чертога при атаката на Станис, научи доста за адския огън от пиромантите.
Иначе този диалог ми е от любимите - напомни на Денерис в какво се превръща. Нещо което отдавна подозирам. Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Някои имена на парчета от саунтрака за епизод 10 са:

"Trust each other" ; "The winds of winter" ; "Winter has come" ; "Hear me roar" ; "I need you by my side" иииии "The tower" Grinning

Един въпрос - ако се взриви КЧ, ще остане ли Железен Трон ?
Виж целия пост
# 324
Може да е Ланистър, ма може и да не е Mr. Green Мястото му е до Денерис. За какво е пазен толкова време и за какво да му се похабява потенциалът в Мийрин.

Подозирам, че ако му се наложи да избира между Джайм и Денерис, ще избере Джайм.
Толкоз.
И Дани ще е много глупава ако не го предвиди.
Не вярвам да се стигне до тоя избор, очаквам развръзка по оста Джайм-Церсей преди Денерис да е хванала телепорта.
Докато преговаряше с Теон и Яра, Денерис все поглеждаше към Тирион за удобрение ... това е съветника по въпросите на Вестерос, няма да го остави!


Fray, когато беше в кулата на магьосниците в Карт, Денерис имаше видение, че седи на железния трон, а залата беше обгоряла и без покрив ... и валеше сняг...
Виж целия пост
# 325
Скрит текст:

 Joy
Виж целия пост
# 326
Остава само 1 епизод, а нито следа от тази дама... Дали не е било просто фотосесия, а не снимачен ден?

Виж целия пост
# 327
А това, което намери Давос  не беше ли детско дървено конкче ? Да не би да е принадлежало на  Шайриин ? Защото Давос държеше кончето и погледна подозрително към Мел ? Мел го видя  и отбягна погледа му.
Виж целия пост
# 328
да, и аз съм на мнение, че той ще иска да я утрепе червенокосата, защото смята, че тя стой зад убийството на принцесата. Мисля, че разбра, че не е жива като намери кончето.
само че не си спомням дали тя червенокосата всъщност беше виновна, или ненормалната й майка си беше виновна.
Виж целия пост
# 329
А това, което намери Давос  не беше ли детско дървено конкче ? Да не би да е принадлежало на  Шайриин ? Защото Давос държеше кончето и погледна подозрително към Мел ? Мел го видя  и отбягна погледа му.

Да, даже той й го направи и й го подари. Давос разбра още в 5ти сезон, че принцесата не е оцеляла, но не знаеше със сигурност как е станало, сега вече разбра. В промото се вижда, че в следващият епизод ще стане ясно и на Джон, че Мел е изгорила Ширийн.
Остава само 1 епизод, а нито следа от тази дама... Дали не е било просто фотосесия, а не снимачен ден?



Да не би да е сцена за 7 сезон? Както сцената с Аря, когато взима Игла, е заснета в 5ти сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия