Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 78 314
  • 739
# 75
Здравейте отново ! Другата тема за Надежда не е много посещаема, затова ще попитам тук- звъняха ми от клиниката и не успях да вдигна, а когато върнах обаждане ми казаха, че пак щели да ме потърсят... Каква може да е причината ? Онзи ден пуснах урокултура, но нямам резултат още през онлайн проверка.
Виж целия пост
# 76
Здравейте отново ! Другата тема за Надежда не е много посещаема, затова ще попитам тук- звъняха ми от клиниката и не успях да вдигна, а когато върнах обаждане ми казаха, че пак щели да ме потърсят... Каква може да е причината ? Онзи ден пуснах урокултура, но нямам резултат още през онлайн проверка.
Смяна на час, договор за ембриони. Ще ти звъннат, изчакай.
Голяма навалица е днес.
Резултатът за листериоза ми е отрицателен  Party Оспамокса й е видял сметката  Grinning
Виж целия пост
# 77
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?
Виж целия пост
# 78
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?

След коментара ще питам на регистратура и ще пиша.
Виж целия пост
# 79
Така ми казаха от регистратурата,бамба.
Час за д-р Еленчев на кой телефон се записва?
Виж целия пост
# 80
ама информацията беше миналата седмица, пък понякога се отменя  Rolling Eyes
ако наистина ще го няма да не се занимавам хич да звъня, че не ми се водят безсмислени разговори и преговори.
пък и да се настроя че лятото ще се почива  Mr. Green
Виж целия пост
# 81
Не може да лежиш на чужда информация и то от форума.
Дръж си контакт с лекаря и регистратурата.
Абе, не се отказвай, не отлагай. Може да ти е на късмет.
Виж целия пост
# 82
аз пак да питам  Rolling Eyes
д-р стаменов сигурно ли е че го няма от 25 до 3?


Вчера бях при него и той ми каза че от 25 Юни до 03 Юли ще остъства във връзка с това че ми предстои пункция и евентуално трансфер
Та каза че на пункцията ще е той но на трансфера няма да може
Виж целия пост
# 83
Потвърдиха, Стаменов отсъства в тези дни.
Виж целия пост
# 84
късмета ми е наесен значи  Rolling Eyes
сега трансферират мартенчета, едно такова си имам, тъкмо рожденните дни ще се разминават  Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Имам приятелка с много проблемна цитонамазка, искам да й препоръчам консултация с д-р Еленчев, но тя не е пациентка на клиниката.

 На нашите телефони за часове ли да звъни или на тези за онко-отделението?
Виж целия пост
# 86
мисля че на нашите  Rolling Eyes
ако не е за там ще я упътят къде да звънне.
Виж целия пост
# 87
Охх Искам да се оплача Sad. Втора пункция имах на ЕЦ и отново без оплождане. Този път щеше да бъде ИКСИ, но се оказа че яйцето изобщо не е узряло, а как е възможно това при големина 22 мм ЛХ 22 и Е2 427??? Аз си мислих, чче ще е презряла, а биолозите ми казаха че не е запознала да зрее и затова не са я оплождали изобщо. Не разбирам защо се случи така. Вие как мислите  newsm78.
Виж целия пост
# 88
А кой те следеше преди пункцията?
Виж целия пост
# 89
poooh, знам че това изобщо няма да те успокои, ама това са "хубавините" на ЕЦ. Влачих се много време все с презряла/неузряла и никой никога не намери логика в ставащото. Размери, Е2, таймиране...въпреки всички мерки се случваше неочакваното Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия