Черешката на тортата - сезон 7, тема 2

  • 396 823
  • 3 158
# 255
Аз също съм месоядна, но никога не ям дивеч, конско, охлюви, жаби.
Виж целия пост
# 256
Аз също съм месоядна, но никога не ям дивеч, конско, охлюви, жаби.
+1
Виж целия пост
# 257
Това със зайците за мен е лицемерие. Теленцата също са много сладки, ама ядоха снощи.
Е, ако си имал за домашен любимец заек....  Wink

Е, аз и пиленца съм имала за домашни любимци, но си ям пиле. Заекът, който Дамян сготви, беше див, за отстрел. Заешкото месо е много вкусно. Peace
То така ако седне да мисли човек, не трябва нищо да яде.
Виж целия пост
# 258
Ето я вилата http://villa-vuchev.com/. Писали сме заедно Ironic. Преди време имаше голяма офанзива по реклама на тази вила и от там я знам, не знам дали има нещо общо Дамян, каза, че е на негов приятел.

Това със зайците за мен е лицемерие. Теленцата също са много сладки, ама ядоха снощи.

Аз само веднъж се реших да сготвя заек, само аз си го ядох и не с желание, а щото пенило се, не пенило се, пари сме давали....  Joy
Виж целия пост
# 259
Много тъпи смешки Tired
Виж целия пост
# 260
Аз ако бях на гости на Дамян щях да ям само от салатата и десертите. Заешко и гъши дроб не ям.

Не ми е забавна изненадата...
Виж целия пост
# 261
Дамян си готви обаче, в сравнение с Ники Сптиров е много напред.
А кой беше сервирал в преден сезон цял заек и имаше вълна от възмущение... спомняте ли си или пък не е било в Черешката... имам смътен спомен.

Спомням си Ернестината, където сготви прасенце и го сложи цяло (барабар с ноктите май). Тогава май, имаше голяма вълна от възмущения. Ако става въпрос за същото? За заек не си спомням.
Виж целия пост
# 262
Изненадата беше тъпа, т.е. не ми беше смешна. Sunglasses
Покривката не ми хареса, хаха, покривките са важен критерий. Wink
Бих опитала от всичките ястия, които поднесе, но най-вече оценявам, че ги приготви сам, както и при Бонито.

Бе помня за заек с коментари, че прилича на котка в тавата, но не мога да се сетя кой беше авторът и дали е това предаване.

Сетих се, ясновидката Николета беше!
Виж целия пост
# 263
Един не яде свинско и пилешко, един е алергичен към морски дарове,
един не яде патешки дроб, оказва се че никой не яде и заешко...
Да живее сьоНгата  Joy и добре, че не са у нас на гости!

Виж целия пост
# 264
Да похваля малко Линдарева... може и да не може да готви, но има едно предимство пред останалите на масата - незлоблива е!
Аз лично по-незлоблив човек на екран не съм виждала, готова е да оправдае всеки, за всичко. Thinking
Виж целия пост
# 265
Изпуснах! Кой как гласува, моля ви кажете...
Виж целия пост
# 266
Какво му е излезнало на нослето на Зори отдясно?
Виж целия пост
# 267
Изпуснах! Кой как гласува, моля ви кажете...

Нейнски и Зорка по 10 т
Сотиров  #Cussing out по 8т.
Бонка , изнесе реч много смешна и даде 9т.
Виж целия пост
# 268
Заек май готви онази откачената ясновидка, на която не мога да си спомня името / с червена къса коса /.
Виж целия пост
# 269
Бони му да даде 9, Ники-8, останалите по 10 точки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия