Да й обясни вече, че не я обича.
Писна ми! 

Докато има Пелинсу и д-р Онур които да им мътят главите на Онур и Ляле и последните да не си вярват колко се харесват и ние ще има какво да гледаме
Снеже,

Да й обясни вече, че не я обича.
Писна ми! 


Лигльовци, дойде бабата и взеха да се прегръщат, а преди това очите си щяха да издерат.

Само дано помятането го няма, макар че в другите версии точно това става. 
Благодаря за компанията!


мерси за фрагмана. 






сценария много ясен,но даже в коре версията беше доста по приятно за гледане какво се случва с главните.
Какво е това демонстриране на личния живот в сериала?За мен е доста грозно.Едно е работа-друго е личния живот.


благодаря за разяснението...но така е като гледам два сериала едновременно
сега няма отърване от русата вещица
Препоръчани теми