Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за NWEA по немски?
Какви са очакванията за устния изпит?
Какви са изискванията за прием в университет в България и чужбина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за NWEA по немски?
-
Какви са очакванията за устния изпит?
Очакванията за устния изпит варират. Някои студенти се надяват да постигнат добри резултати, като един се стреми към 5,50, а друг се надява на 5. Въпреки това има и ученици, които се чувстват несигурни; един е забелязал грешки в работата си и е разтревожен, докато другият не очаква много от изпита, тъй като го намира за лесен.
-
Какви са изискванията за прием в университет в България и чужбина?
Изискванията за прием в университет варират. В България, за да влезете в медицина, ви трябват оценките от дипломата по биология и химия. В чужбина се изисква общ успех от дипломата и минимални оценки от матурите. Във Великобритания университетите имат изисквания за броя и вида на матурите, които кандидатът трябва да премине.
-
Какви са мненията за частните учители?
-
Какви са изискванията за проверка по литература в гимназията?

учениците, които са освободени от ФВС, каква оценка получават за годината и ако няма такава, нали не е проблем, че графата по този предмет в удостоверението за основно образование е празна!? Аналогично ми мина през ума и тези, които сега ще вземат въпросното удостоверение, а не са учили през годината музика, например при проф. паралелки, няма да имат крайна оценка за 8-ми клас ли? Не, че са ми жизнено важни тези оценки, може и да сте го коментирали, но...как стоят нещата при това положение?
с това физическо.
Тази година само едно произведение от изучаваните успя да вдъхнови моят младеж - Един есенен ден по шосето. На всичко друго едва връзваше тройка и тук таме четворка ако е научил нечия биография и я напише вместо увод. Все пак ще има 4 за годината заради старанието с биографиите, предполагам