PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 834
  • 759
# 120
Момичета, някой поръчвал ли е кутия pikn dazzle?
Изглежда интересна, с подбрани продукти спирд предпочитанията на всеки!?
http://www.beautifullsin.com/2016/07/pick-n-dazzle-box.html?m=0
Виж целия пост
# 121
Здравейте , току що получих смс за Пинкс кутията , някой взел ли я е вече ?  Tired Peace
Виж целия пост
# 122
Да, аз я получих преди малко...честно казано очаквах повече...
За любопитните :

Скрит текст:
Revlon ColorStay компактна пудра - 25,40лв -оригинален размер

Farmona Let's Celebrate масло за тяло 200 мл -11лв -оригинален размер, моят е Pinacolada (преди няколко кутии пак бяха пуснали от същите масла на Фермона..първия все още си седи  #Crazy)

English Soap Company Коледни сапуни 3х20г. - 6.50 лв -оригинален размер- моите са Merry Christmas

Clinique Pep-star hydrorush spf 20 moisturizer 7 ml

Avene Ystheal Емулсия за нормална към суха кожа - 3мл

Phyto phytodensia уплътняващ и укрепващ шампоан 50мл (отново преди няколко кутии пак бяха пуснали от този шампоан, в който съм влюбена)
Виж целия пост
# 123
И аз чакам днес Pinks, като гледам доста слаба кутия
Виж целия пост
# 124
Не бях си поръчвала Good Box от доста време насам. Аз съм много доволна от кутията си.
http://linasfavoritestuff.blogspot.bg/2017/01/good-box-january-2017.html
Виж целия пост
# 125
Супер е кутията на goodbox за месец Януари, но аз забравих да си я поръчам. Чакам февруари да разкрият продукт 😄👌
Виж целия пост
# 126
Около кои дати пристига Пинкс кутията?
Виж целия пост
# 127
Аз щях да питам кои кутии останаха да се поръчват всеки месец от козметичните?
Виж целия пост
# 128
Пинксът пристига към края на месеца.Януари не пращат кутия, както август.
Виж целия пост
# 129
Кутията на Пинкс ще пристига на 14.02.17 и разкриха първия продукт в нея - Мицеларна вода Lierac 50 ml.Явно вече ще доставят с Еконт.
Виж целия пост
# 130
Супер, еконт ме радват повече, че са ми удобни.
Ще изчакам отзив за кутията и ще реша дали да поръчам.
Виж целия пост
# 131
Супер, еконт ме радват повече, че са ми удобни.
Ще изчакам отзив за кутията и ще реша дали да поръчам.
Няма да можеш.Вече видях оплаквания, че е изчерпана още първия ден.Интересно ми е да видя каква ще е.Ако някой има абонамент, нека сподели като я получи.
Виж целия пост
# 132
Ясно. Значи..няма да се поръчва Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Момичета, някои знае ли какъв е подаръка от Грация за февруари?
Виж целия пост
# 134
Мацкиии , някоя получи ли вече кутията на Пинкс , на работа съм до 17:00 а така ме гложди какво има вътре  Twisted Evil Twisted Evil Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия