PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 836
  • 759
# 510
Кой чака Фул бокс?
Виж целия пост
# 511
Аз Simple Smile
обявиха във фейсбук, че ще пристигне в петък.
Виж целия пост
# 512
Джаззззи ,получи ли Фул бокс?Аз още чакам.
Виж целия пост
# 513
Получих я Simple Smile харесва ми, но аз съм пристрастна - поръчвам я от самото начало и почти не е имало кутия, която да не ми хареса: дори и да не използвам всичко, самото съчетаване на продукти ми харесва.
Не искам да ти развалям изненадата, така че няма да издавам какво има Wink Продуктът на 3 more inches съм го ползвала и е страхотен, редовната му цена е 42 лв.
Виж целия пост
# 514
Аз я получих преди час и половина.Лака и коректорите няма да ползвам,а от лосиона има какво да се желае като състав.Това кафявото за коса не го знам какво е.
Ще разгледам подробно като се приберем след малко.
Виж целия пост
# 515
Може ли да покажете какво има в my full box, благодаря предварително
Виж целия пост
# 516
Данонтози месец ГБокс да са направили хубава кутия.Разочарована съм от Фулбокс този месец.Все продукти,които не бих купила и ползвала.
Виж целия пост
# 517
Някой взе ли си ГБ кутията, да сподели какво има в нея този месец? Моята ще я взема чак утре или в четвъртък и ме гризе любопитството.
Виж целия пост
# 518
ГБ почва от утре.И аз я чакам с нетърпение.
Виж целия пост
# 519
И аз нямам търпение за за Good Box , надявам се на нещо интересно и ново а и продукта на Sabte ,да е нещо интересно.някой може ли да покаже , какво има в Full box
Виж целия пост
# 520
Този месец и Кибрит ми изглежда интересна, загатнаха за 2 продукта на Dihana cosmetics и wooden spoon . Дано наистина е добра кутията. И аз очаквам GB Simple Smile
 
P.S. Взех GB, лично ми допада кутията, но очаквах друг продукт на Sante.
Виж целия пост
# 521
Ще покажеш/опишеш ли съдържанието, моля.
Виж целия пост
# 522
Скрит текст:
Почваме с душ гел на Санте с аромат на ананас и лимон
Захарен ексфолиант с кокос,захар и ванилия
Бленд масла от кокос,карите и какао
Мостра на новата серия на Wooden Spoon-Super seeds
Чайче за детокс уж
Две сашета с хранителна добавка
Питка с лимец и розова вода
Кутийка сок от алое
Вафличка с ориз и ягода
Виж целия пост
# 523
Скрит текст:
Оф, пак душ-гел... Unamused Останалото звучи добре.
Виж целия пост
# 524
Имам един голям кашон,пълен с душ гелове и лосиони за тяло,които са от кутии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия