PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 832
  • 759
# 540
Боже, все по-отчайваща става Пинкс кутията...
Виж целия пост
# 541
Честно казано, от предишната съм доволна, (дори си поръчах червилото на Ейвън, което нямаше да забележа иначе), но тази кутия е... Нищо, има и такива моменти. Дано не се превърне в практика.
Виж целия пост
# 542
Pinks, са едно голямо разочарование този месец. Успях да си получа днес кутията и какво да видя....само мостри и една доза маска. Ами как и да го смятам и с цената за опаковка няма и 7 лв. След чудесната мартенска кутия не го очаквах.
Виж целия пост
# 543
Отказах се от нея аз преди доста време, препълних се с мостри и минита. В началото ми харесваше, но взеха много да се повтарят, а и предпочитам да дам няколко лева отгоре за кутия с няколко пълноразмерни продукта и безплатни мостри.
Виж целия пост
# 544

Разкритият продукт на Good Box
Виж целия пост
# 545
Пак лосион за тяло, но поне е стягащ. Laughing
Виж целия пост
# 546
Ооох лосион Rolling Eyes
Виж целия пост
# 547
Good box supper edition Ми хареса. Пинк бокс - тоталното разочарование (нея купувам за втори път). Винаги ли мострите преобладават?
Виж целия пост
# 548
Ето какво съдържа Full Box.
Продуктите са на стойност 140 лева.
.
Скрит текст:

1. Bare Minerals - червило и гланц - пълноразмерни.
2. Technic - Палитра 4 цвята сенки - пълноразмерна.
3. Kiko Milano - палитра от бронзант, руж и хайлайтър. ( Мисля, че е пълноразмерна).
4. Kiko Milano - Четка за грим.
5. LaCoste - парфюм.
6. Revlon - ампула против косопад.
7. Nuxe - флуид за лице.
Виж целия пост
# 549
Ето какво съдържа Full Box.
Продуктите са на стойност 140 лева.
.
Скрит текст:

1. Bare Minerals - червило и гланц - пълноразмерни.
2. Technic - Палитра 4 цвята сенки - пълноразмерна.
3. Kiko Milano - палитра от бронзант, руж и хайлайтър. ( Мисля, че е пълноразмерна).
4. Kiko Milano - Четка за грим.
5. LaCoste - парфюм.
6. Revlon - ампула против косопад.
7. Nuxe - флуид за лице.

И аз я получих днес, всичко е супер, дамо дето не са моите цветове Sad
Виж целия пост
# 550
И аз този път я харесах много.Само червилото и сенките подарих на майка ми,защото са ми мн ярки.Хайлатър и бронзур не бях чувала Joy
Виж целия пост
# 551
Ау и аз , ама се поразрових да видя как се слагат за какво са ...
Днес съм с тях.... страхотни са! Особено от хайлаитъра.
Виж целия пост
# 552
Мда,то всъщност това е някакъв брокат.
Парфюма е много хубав.Днес съм с него.
Виж целия пост
# 553
Ето какво съдържа Full Box.
Продуктите са на стойност 140 лева.
.
Скрит текст:

1. Bare Minerals - червило и гланц - пълноразмерни.
2. Technic - Палитра 4 цвята сенки - пълноразмерна.
3. Kiko Milano - палитра от бронзант, руж и хайлайтър. ( Мисля, че е пълноразмерна).
4. Kiko Milano - Четка за грим.
5. LaCoste - парфюм.
6. Revlon - ампула против косопад.
7. Nuxe - флуид за лице.
  Може ли снимка на палитрата с ружа?
Виж целия пост
# 554
Ето какво съдържа Full Box.
Продуктите са на стойност 140 лева.
.
Скрит текст:

1. Bare Minerals - червило и гланц - пълноразмерни.
2. Technic - Палитра 4 цвята сенки - пълноразмерна.
3. Kiko Milano - палитра от бронзант, руж и хайлайтър. ( Мисля, че е пълноразмерна).
4. Kiko Milano - Четка за грим.
5. LaCoste - парфюм.
6. Revlon - ампула против косопад.
7. Nuxe - флуид за лице.

  И четката каква е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия