PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 830
  • 759
# 615
Аз ще си я получа днес след 17ч.
Виж целия пост
# 616
Аз я получих, но съм обещала на дъщеря ми довечера заедно да я отворим Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Да
Виж целия пост
# 618
Някой ще сподели ли какво има в юнската кутия нa full box? 😊
Виж целия пост
# 619
https://m.facebook.com/MYFULLBOX1/activity_feed/?type=mention&am … =1529416481687172
Блогът не е мой Grinning
Виж целия пост
# 620
jazzzzy, благодаря, но страницата не се зарежда Cry
Виж целия пост
# 621
https://youtu.be/JL5WTAPcWYo

Аз лично не съм очарована. Очаквах слънцезащитен продукт и червило или сенки. Падна ми се лака. Вместо кърпички имам крем за ръце,който е много хубав.
Виж целия пост
# 622
Мойто червило е прозрачно и с брокат.Пълен кич и цигания.Другите неща са супер.
Виж целия пост
# 623
Не поръчах Good Box
Този месец и съм сигурна ,че ще е страхотна.. ако някой я получи ,ще я покаже ли ?
Виж целия пост
# 624
Сега ще пусна съдържанието

Скрит текст:






Има и напитка с кокосов мляко и зелено кафе, както и ваучер за отстъпка. 10%.
Виж целия пост
# 625
Хубава е, ако се абстрахираме от факта, че пак има лосион за тяло и душ-гел. Grin

Скрит текст:





Имаше и 3 сашета Lactoflor грижа за уринарния тракт, но не са ми подръка в момента и ги няма на снимката.

Показвам и юнската кутия на Pick n Dazzle, последната от абонамента ми, както казах, за момента няма да го подновявам, за да си посвърша насъбраните продукти, иначе съм доволна.

Скрит текст:


1. Лак за нокти PURPLE HAZE - страхотен цвят, имам и друг такъв, харесват ми.
2. Пила за полиране на нокти в 7 стъпки - тъкмо мислех да си купувам нова, така че се получи добре.
3. Пемза за крака - малко е ронлива, но като я намокря, предполагам, че ще спре да пуска бял прах.
4. FRENCH KISS червило и гланц 2 в 1, цвят Nude
5. SOL LEON слънцезащитен крем за лице SPF 30
6. Мостра на Cocosolis масло за тен

ПП. Писали сме едновременно с Бухали и Сови
Виж целия пост
# 626
Добре, че не я поръчах ГБ. Стават все по-тъпи.
Виж целия пост
# 627
Бебе, лосион отново, да....станаха над 30 вече. А душ гела го имам пълноразмерен.
Моля, ако знаете как да скрие те снимките да го направите. Аз съм от телефон и не ми излиза такава опция.
Виж целия пост
# 628
И аз си отдъхнах , бях сигурна ,че ще е страхотна защото пропускам , но УВИ не е , развам се ,че инвестирах в хубава UV защита и не се изкуших от публикациите на Good Box , ще си търся друга кутия явно...
Виж целия пост
# 629
А някой поръчва ли си "КИБРИТ"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия