Кални бани в Поморие 2016

  • 39 487
  • 29
# 15
браво и ние тръгваме натам след седмица Hug
Виж целия пост
# 16
Здравейте, има ли някой който си е правил т.н. вагинален кален тампон в болницата в Поморие(калолечение) ? Доволни ли сте ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
да актуализирам информацията
вече съм в Поморие, сутрин правя кални вани в Болницата (15лв. процедурата ) а следобед ходя в езерото, което е наблизо. Добре е да се направят 10 процедури. bouquet
Виж целия пост
# 18
Колко време предварително се резервира час в болницата? bouquet
Виж целия пост
# 19
на място, не отговарят на телефона обявен от сайта
минаваш първо през консултация с гинеколога там и след това (добре е да отидеш сутринта , разбери кой ден гинеколога е на работа)
ето и тел. на регистратурата, който получих лично,  момичето е много любезно- 0886022262 (Милена).
Успех !
Виж целия пост
# 20
Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 21
Здравейте, ходила съм в болницата и на езерото. Горещо препоръчвам калта от езерото, защото е по чиста без камъчета, клечки и други подобни примеси каквато е в санаториума. При това и се плаща-за какво не знам.На езерото калта е прясно извадена и след това може да се измиете в самото езеро. Водата е супер и е много полезна. Малко е далече, но като попитате за Мустафа всеки ще ви упъти. Взема по 2 лв на човек. Препоръчвам езерото, категорично. Успех!
Виж целия пост
# 22
да актуализирам информацията
вече съм в Поморие, сутрин правя кални вани в Болницата (15лв. процедурата ) а следобед ходя в езерото, което е наблизо. Добре е да се направят 10 процедури. bouquet

Ако правилно съм разбрала, излиза, че провеждаш калолечение двукратно дневно, което е противопоказано.
На всички препоръчвам предварителна консултация с лекар, независимо от това, колко лесно изглежда всичко - мажеш, миеш и готово Simple Smile
Виж целия пост
# 23
за калолечението- предварително се консултирайте с гинеколога от болницата там
Виж целия пост
# 24
Записвам се и аз в темата за калолечението в Поморие. Ще търся вариант за хотел с пакет процедури, или пък апартамент някъде близо до санаториума. Не съм ходила никога в това градче и съм тотално неориентирана кое къде е.
Виж целия пост
# 25
Записвам се и аз в темата за калолечението в Поморие. Ще търся вариант за хотел с пакет процедури, или пък апартамент някъде близо до санаториума. Не съм ходила никога в това градче и съм тотално неориентирана кое къде е.

Погледни пакетите тук  Peace:

http://interhotelpomorie.com/interhotelpomorie/
Виж целия пост
# 26
За всички,за които процедурите са приоритет-Интерхотелът е добро решение.
Има 2 безспорни предимства: Гледката и медицинското обслужване.А цената,на която са предложени тези "благинки" не е висока.
Недостатъците на хотела са плажът и овехтялата база.Любезният персонал донякъде компенсира тези "малки"разочарования.
За първа година бяхме в Поморие-градчето е супер.Другото лято пак ще повторя Интерхотела,може да пробвам и Гранда-там поне има плаж.
Едно уточнение-апликациите с кал не са за всеки.Има хора,които не издържат на "уханието". Joy
Виж целия пост
# 27
да, и ние можем да повторим, но вече с частни квартири (за по 10лв. нощувка).
Виж целия пост
# 28
Аз съм си набелязала Поморие за почивка и лечение това лято, но се чудех в избора на място за нощувка. Грандхотелът ми е много скъп. Някакви отзиви за х. Свети Георги? До тук разбрах, че се препоръчва Интерхотела само, ще погледна и там.
Виж целия пост
# 29
Аз съм си набелязала Поморие за почивка и лечение това лято, но се чудех в избора на място за нощувка. Грандхотелът ми е много скъп. Някакви отзиви за х. Свети Георги? До тук разбрах, че се препоръчва Интерхотела само, ще погледна и там.

Днес г;едах-пуснали са офертите в Интерхотела, имаше и в Св.Георги, но по-скъпи..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия