Лидл 86

  • 140 757
  • 754
# 210
Тази вечер пробвах  йогурт с круша на Пилос и много ми хареса  Heart Eyes
Ще си взимам редовно, но не обърнах внимание дали имаше и други видове.
Виж целия пост
# 211
Здравейте! Имате ли отзиви за блендера от другата седмица?
Кой е този блендер, не виждам блендер онлайн поне...? newsm78
Такъв като нутрибулет е, в събота май ще го пускат
Виж целия пост
# 212
Тази вечер пробвах  йогурт с круша на Пилос и много ми хареса  Heart Eyes
Ще си взимам редовно, но не обърнах внимание дали имаше и други видове.

Има и праскова или кайсия, но крушата е по-хубав.
Виж целия пост
# 213
Този блендер в събота който е като нутри булет много слабичък. Само 180в не знам каква работа ще върши. Аз имам НБ 600в и е добре, а даже има и по-мощен 900в.
Виж целия пост
# 214
Благодаря ви  Hug
Утре ще си взема да пробвам и другите, но подозирам, че и на мен крушата ще ми е любима.
Виж целия пост
# 215
Дами , LIDL имат ли си тяхно крема сирене ? Може ли снимка ? Praynig
Виж целия пост
# 216
От Лидл взимам това крема сирене и ми харесва.
Скрит текст:
Има различни вкусове. Това на снимката е натурално.
Виж целия пост
# 217
И това, и зеленото с подправките са супер  Peace
Виж целия пост
# 218
Мен ми трябва такова крема сирене каквото е по рецептите за някои десерти . Не съм много запознат . Това показното подходящо ли е ? Blush
Виж целия пост
# 219
Мен ми трябва такова крема сирене каквото е по рецептите за някои десерти . Не съм много запознат . Това показното подходящо ли е ? Blush
Идеално си е. Взимай смело  Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Супер сте ! Много мерси !  bouquet
Виж целия пост
# 221
И това, и зеленото с подправките са супер  Peace
Аз обичам и червеното с чили.
Много хубав сос правя от него и течна сметана. С пилешко филе и тиквички на грил за гарнитура става...  Heart Eyes
И ей това сирене пробвах наскоро и много ми допадна вкуса му, а по принцип не харесвам сините сирена, но това е много приятно и леко.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 222
Албена, къде е този сусамов тахан? Никъде не го видях нито в тази брошура, нито в следващата...  Rolling Eyes
Чудех се на гуменките, но засега се отказвам...
Вчера правих лазаня, супер стана. Почти всички продукти бяха от Лидл - да не кажа всички  Laughing, както винаги, де  Wink

Видях в новата брошура на лидъл (тази от 4 юли ) ще има сусамов тахан. По принцип има винаги в другите вериги но след като седмицата в Лидъл ще се води ориенталска ми се иска да ги пробвам . Дано да си струва Simple Smile 
Елито, Албена, благодаря  bouquet
Но явно трябва да гледам и мобилната версия, защото в новата брошура таханът го няма. 100 пъти гледах на компа, мъжът ми донесе и хартиената и го няма. Явно само в сайта.
Извинявайте, че пак с този тахан, но се одзверих да го търся... иначе аз и от другаде си купувам, но понеже редовно ходя в Лидл и ще ми е удобно.  Peace
Виж целия пост
# 223
Тук е таханът, както и други неща, които ги няма в каталога. Откакто обединиха двете брошури в една, е така. Дори понякога в магазина има продукти, които не са представени нито на сайта, нито в брошурата.
Аз тези дни видях, че корите за лазаня вече са в постоянния асортимент - при макароните.
Виж целия пост
# 224
Здравейте,  някой пробва ли пасатора - три части, бъркалката стои хлабава при мен и вашата ли е така? Иначе чопърът е супер, лукът стана перфектен!

За кой чопър става въпрос ,не го виждам в брошурата?Може ли снимка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия