Лидл 86

  • 140 756
  • 754
# 270
Здравейте, имам спомени, че преди време пускаха баланс колела за дечицата .... Не съм ги засичала скоро, та да ви питам дали имате спомен кога ги пускат и дали ще има пак ....  Thinking

Да си побутна малко питането, че така и не получих отговор  .....  Blush
Виж целия пост
# 271
Здравейте , някой може ли да сподели отзиви за тази кафемашина , която продават тази седмица в Лидъл , качествена ли е  Simple Smile  , някой има ли такава ,  имал ли е проблеми с нея...?
Виж целия пост
# 272
Здравейте, имам спомени, че преди време пускаха баланс колела за дечицата .... Не съм ги засичала скоро, та да ви питам дали имате спомен кога ги пускат и дали ще има пак ....  Thinking

Да си побутна малко питането, че така и не получих отговор  .....  Blush

Моето дете имаше такова, в разгара на лятото го купихме преди две години. Но на пролет го продадох, защото вече беше малко за него. На 2г. и 3мес. е и не е от високите деца. Сега кара една кола от 20лв, която купихме от Хиполенд (същите ги има и на Джъмбо), но май и тя вече му е малка. В момента се учи да кара Лидлската тротинетка из къщи. Нея я купихме тази пролет - на края на месец май.
Виж целия пост
# 273
Привет от мен! Заглеждам една орехотрошачка от каталога за миналата седмица, която все още се намира в близкия Лидъл. Та се питам и вас питам - бива ли я да чупи орехи или само на вид е като орехотрошачка? Wink Simple Smile
Другия ми въпрос е пускаха ли вече слънчеви очила това лято? Че аз май съм ги пропуснала, ако са минали, а те са доста издържливи и с добра защита.
Виж целия пост
# 274
Аз пък, понеже не успях да стигна до лидл и до пижамите днес, все се надявам някой да каже от  колко  гадна материя са направени те и колко са лигави например Wink
Виж целия пост
# 275
Моето дете имаше такова, в разгара на лятото го купихме преди две години. Но на пролет го продадох, защото вече беше малко за него. На 2г. и 3мес. е и не е от високите деца.
Ти ме уби, как на 2 г. му е малко? Моят син е на 4 и му е ок, а е доста висок, сигурно има 110 см.
Виж целия пост
# 276
Няма какво да те чуди. Всеки си преценя за себе си. Моят син спря да го ползва към втората годинка. Като седнеше на него стоеше доста прегърбен и очевидно не го искаше повече.
Виж целия пост
# 277
Нашето баланс колело така си стои в мазата. Синковеца така и не пожела да го подкара Rolling Eyes...да има един-два  пъти до магазина да го вадихме и туй то....
Виж целия пост
# 278
Нашето баланс колело така си стои в мазата. Синковеца така и не пожела да го подкара Rolling Eyes...да има един-два  пъти до магазина да го вадихме и туй то....

Извинявам се, че се намесвам, но може да го продадеш на Вили. И двете ще сте доволни Simple Smile
Виж целия пост
# 279
напазуравах днес обилно от ориенталската седмица - тъкмо опустошихме едната кутия хумус (класическия) - много ни хареса Simple Smile
Както и предполагах, феновете сме му двамата със синковеца, но утре ще мина да заредя по-стабилни количества hahaha
Някой питаше за бански - в тракийския в Пловдив имаше много и най-различни Peace
Виж целия пост
# 280
В Пловдив  в Кичук Париж  днес видях че има още от банските . Ако някой иска може още да се възползва. Аз да питам някой дали си купи от тази кола маската с пълнителите които предлагат тази седмица? Майка ми го купи днес и ми го даде но не смея да го пробвам защото по принцип имам лош опит с течна кола маска Sad
Виж целия пост
# 281
Привет от мен! Заглеждам една орехотрошачка от каталога за миналата седмица, която все още се намира в близкия Лидъл. Та се питам и вас питам - бива ли я да чупи орехи или само на вид е като орехотрошачка? Wink Simple Smile
Другия ми въпрос е пускаха ли вече слънчеви очила това лято? Че аз май съм ги пропуснала, ако са минали, а те са доста издържливи и с добра защита.
За орехотрошачката - Чупи си орехи, имам я от предна промоция, здрава е все още.
Виж целия пост
# 282
Мили родители,ето какво да очаквате след стики манията.....http://www.lidl.bg/bg/8879.htm  Crazy Голям пазар ще пада пак  hahaha
Виж целия пост
# 283
 Joy Така е, предложенията са според интереса на потребителя.
Виж целия пост
# 284
Здравейте, някой да има акумулаторната прахосмукачка? Не видях да пише силата на засмукване. Трябва ми за обиране на трохи от дивани хахаха. С моите диванета не мога да се разбера.
Имам я от предишното пускане върши работа за трохи и дребни неща, но не ми отменя пускането на нормалната.За разсипани и смачкани пуканки, гризини, царевични пръчици, солети, бисквити, сухари и др. не става отвора е тесен по големите парчета засядат.Та на практика не я ползвам толкова често.За течност не ми се е налагало досега и не знам колко е ефективна.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия