С какво ви дразнят свекървите- 66

  • 88 941
  • 793
# 630
Трябва да се видя с него, колкото може по-скоро и да прекратя тази връзка, че вече ще полудея наистина!
Защо ще се виждаш!? Бягай с колкото можеш!

И аз се чудя защо ще се виждаш.Само за да чуеш неща от които ще те заболи и ще ти е болно и обидно.
Я му тегли една и не се занимавай с него повече.Той буквално те е разкарал ти ще се виждаш с него.
Виж целия пост
# 631
Тази история вече няма нищо общо със свекървите и става леко досадно.
Виж целия пост
# 632
Не леко, а доста.
Виж целия пост
# 633
Да, може би вече не е уместно да се оплаквам, то няма и от какво, при положение, че слагам край!

Има много общо със свекървата - той доказа, че е послушал съвета й. Наистина е поредния мамин синковец.

Извинете, няма да ви отегчавам повече. Надявам се да се видим в някоя по-приятна темичка. Simple Smile

 Hug
Виж целия пост
# 634
Толкова страници се изписаха и още от началото се разбра, че проблема не е толкова в свекървата, колкото факта, че Вероника има прекалено ниско самочувствие и никакви топки, за да може да защити себе си от видно подиграване с нея! Сега обаче не разбирам защо след като ужким е разбрала в що за ситуация се е вкопчила продължава да се се държи и гледа да е доброто момиченце! Мацка, я се съвземи и се дръж като човек на годините си, а не като инфантилно дете! Ако толкова ти харесва да те тъпчат и ти единствено да мрънкаш колко зле се отнасят с теб, докато ти си ближеш раните и играеш ролята на света вода ненапита- дай да те запозная с някои хора, че да си изкарват нервите на теб! То бива-бива да си наивна (не че аз не съм), но твоето е просто мазохизъм! Аз съм сигурна, че като се срещнете ти ще му се примолиш и пак ще се лепнеш за него и тъпото е, че не те съжалявам теб, а разбирам него и семейството му- ти се даваш готова на тапсия и оставяш всеки да прави с теб каквото си иска! И не се извинявай, че си живяла под похлупак- такъв си ти е характера! Човек, който иска- намира винаги начин!
Виж целия пост
# 635
Цитат
Вероника има прекалено ниско самочувствие и никакви топки,
Joy Трябва ли да има?
П.П. Не се сдържах.
Виж целия пост
# 636
Трябва, трябва! Ама невидими!
Виж целия пост
# 637
Историята на Вероника звучи все едно е написана от пишман писател с лош вкус за публика с още по-лош вкус. Грам реалистично не звучи. За доброто на Вероника се надявам това да е само безвкусно скалъпена измишльотина.
Виж целия пост
# 638
И по-странни има. Но тя е много наивна някаква, не знам.
Виж целия пост
# 639
Сигурно и е влязла муха в главата, че ако не е този, край, остава си неомъжена!
Виж целия пост
# 640
Трябва да се видя с него, колкото може по-скоро и да прекратя тази връзка, че вече ще полудея наистина!
Добре, защо искаш да се видиш с него?
Малко ти е унижението по телефона, та трябва да седнеш очи в очи да те срине със земята?
Мазохистка ли си?
Нямаш с какво да го засегнеш, освен да го изтриеш от телефона си и да го блокираш отвсякъде.
И ако успее да се свърже някакси, да му изсъскаш "  Марш от тук, боклук!
Това, ако имаш капка самоуважение, разбира се!
Виж целия пост
# 641
Все още има момци, свободни и с големи топки. И аз търся да си гризна златната  ябълка.  Да може да прави мусака, по дифот  Simple Smile


Виж целия пост
# 642
Все още има момци, свободни и с големи топки. И аз търся да си гризна златната  ябълка.  Да може да прави мусака, по дифот  Simple Smile



т.е.  да прави като мусаката на маминка, но не със същото ЕГН?  newsm78
Виж целия пост
# 643
Все още има момци, свободни и с големи топки. И аз търся да си гризна златната  ябълка.  Да може да прави мусака, по дифот  Simple Smile



т.е.  да прави като мусаката на маминка, но не със същото ЕГН?  newsm78
Е свекървичката ще си я носим на ръце, за мусаката. Ако готви и гювеч, ще е златна. Мдам.
Виж целия пост
# 644
А ти още ли живееш при мама?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия