Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 285
Джон и Денерис тъкмо мислех да ги сватосвам  Heart Eyes и двамата сираченца и хубавки и принципни и заедничко на тронченцето (баш на Фернандо Арагонски и Изабела Кастилска   dancing ми замязаха), пък то  Scream ... леля с племенник  #Crazy (Мааартин, ... newsm29  bambam ).
За тях това няма значение. Даже е хубаво Heart Eyes
Виж целия пост
# 286
Потомци с девиации, хубаво,... за драматургията и историята Mr. Green
Виж целия пост
# 287
Това е фентъзи, за да се пази магията, е важна чистотата на кръвната линия.

Майката и бащата на Денерис са брат и сестра, те са дядо и баба на Джон. По другата линия - Старковата Джон, също има прародители с много близко родство. Така са и Ланистърите.

Нищо необичайно във Вестерос
Виж целия пост
# 288
Като се замислите, че в нашата история кралски особи са се женили за свои роднини за да запазят кръвната линия, не е толкова трудно да се повярва, че и Вестерос е на същия принцип Wink
Виж целия пост
# 289
Успокоихте ме  Grinning


 bouquet


... Че почнаха да ми се привиждат потомци с хемофилия и оттам... кошмари  Mr. Green ooooh! Joy
Виж целия пост
# 290
Абе, от гледна точка, че са роднини, няма да имат проблем. Но, ако ги съберат, няма да имат потомство и ще се затрият Таргариените. Crossing Arms
Виж целия пост
# 291
Абе, от гледна точка, че са роднини, няма да имат проблем. Но, ако ги съберат, няма да имат потомство и ще се затрият Таргариените. Crossing Arms
Защо?
Виж целия пост
# 292
Абе, от гледна точка, че са роднини, няма да имат проблем. Но, ако ги съберат, няма да имат потомство и ще се затрият Таргариените. Crossing Arms
Защо?

Халесито няма да има деца, онази Мийри и го каза, след като роди  Peace
Виж целия пост
# 293
Те и за Джон казаха, че е умрял. За възкръсналите малки плувци спирачки няма.
Виж целия пост
# 294
Може, ама искам да видя слънцето да изгрее от запад и да залезе на изток. И Хал Дрого да се върне. Иначе не е честно.
Виж целия пост
# 295
Цитат
Когато се събуди задъхана, бедрата й бяха лепкави от кръв.
В първия миг не разбра какво е. Светът тъкмо бе започнал да изсветлява и високата трева шумолеше тихо на вятъра. „Не, моля ви, нека да поспя още малко. Толкова съм уморена.“ Опита се да се сгуши отново под купчината трева, която бе оскубала, преди да си легне. Някои от стръковете бяха влажни на допир. Пак ли беше валяло? Бързо се надигна, уплашена, че се е оцапала, докато е спала. Щом вдигна пръсти към лицето си, усети по тях миризмата на кръв. „Умирам ли?“ Тогава видя бледия лунен сърп, зареян високо над тревата, и се сети, че това е просто лунната й кръв.

Иначе въобще,ама въобще не искам да се събират леля и племенник. Crossing Arms

https://www.youtube.com/watch?v=BDS-gJu6W_M  hahaha
Виж целия пост
# 296
Аз мисля, че на финала ще има нещо такова с изгряването на слънцето от запад....
Виж целия пост
# 297
Една от хипотезите за дългите сезони е, че оста на планетата, на която се намира Вестерос, не е стабилна като земната, а се клатушка. Едно по-силно клатушкане и Слънцето ще изгрява от запад и ще залязва на изток.
Виж целия пост
# 298
Неделя е. И я няма тръпката... Sad
Виж целия пост
# 299
Малката Лиана  Shocked
https://www.instagram.com/p/BG4kUSqs4fE/?taken-by=cordyhill
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия