За първи път от много време гледам BV и попаднах на някакъв момент, в който показаха срещата между нея и Торал, т.е. Ананди. В миналото това си беше голяма вражда, с драма и всичко останало, а сега, с новите лица, тръпката някак си липсва. Впрочем, има някаква дърта, уж леля нечия, дето дрогира (или поне така изглеждаше от pre cap-ът на миналия епизод, а и от срещата й с някакъв знахар или нещо такова) Торал с някакъв прасат, та ми е интересно как така жертвата не се усеща по по-различен начин след консумацията му и как така не подозира нищо в константния интерес на дъртата дали си е изяла прасата...?
Явно пак недомислици на сценаристите. 

Нещо като SSK (сериалът след BV по Diema Family) и опитите им да вдигнат рейтинга със сценарий базиран на свръхестествени събития (духове, жени-змии, вещици, превръщането на Симар в муха и т.н.).
Т.е. да се радваш на малките неща... 



Препоръчани теми