"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 626
  • 731
# 645
Новият сериал  не ми допада все още ,то и от 20 мин. няма как ,но от 6-ти март нали напълно ще замени Малката булка. Rolling Eyes
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/02/nova_16.html?m=1
Виж целия пост
# 646
Новият сериал  не ми допада все още ,то и от 20 мин. няма как ,но от 6-ти март нали напълно ще замени Малката булка. Rolling Eyes
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/02/nova_16.html?m=1

Аз си искам "Булката" сгрешиха като я купиха тая помия можеше някой по - добър сериал да вземат като онзи за момиченцето с който имаха общи епизоди и то след като приключат с "Булката" .
Виж целия пост
# 647

И коментарите под статията:

Цитат
Анонимен16 февруари 2017 г., 17:47
Нещастници за това ли чакахме 3 години за да не видим финала ?

 Joy hahaha

Някой да им обясни на тези хора, че NOVA нямат АБСОЛЮТНО НИКАКВА причина да купуват въпросния "втори сезон", тъй като същия наброява само 82 епизода (от тия късичките, индийските по 22 минути всеки) и времето за заснемането им е продължило само 3 месеца (април - юли 2016), като след това сериала свършва окончателно. Край. И този "втори сезон" няма нищо общо като герои, като история, сюжет, сценарий, място на действието и т.н. с показаното дотук. Нищо общо, ама нищо. Той си е вече за историята и живота на Нимболи. Няма ги Ананди, Калиани, никой няма. Все едно става дума за напълно нов сериал. И е пълна простотия, заради което излъчването му спира толкова бързо. Wink

Най-хубавото нещо, останало в този сериал, е, че до краят остават само две седмици.

Виж целия пост
# 648
Тъпата Ананди абсолютно самонадеяно доведе Диса в дома на Кало, дори не предупреди децата за състоянието й, че да знаят как да се държат. Много е смотана  Peace
Виж целия пост
# 649
Завинаги Свързани е мн. Интересен сериал, ще Ви хареса определено, но жалко че спират булката.
Виж целия пост
# 650
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=966090;topicrefid=4.  Ето тук можем да обсъдим съдбите на геройте от " завинаги свързани" темата е моя... Заповядайте
Виж целия пост
# 651
Когато АнандитУ каза, че ще доведе Диса в Джейцар, признавам, че директно загасих телевизора. То бива, бива нереалности и малоумщини, ама чак толкова!  ooooh! Няма човек, който да е толкова добър до глупост!
Виж целия пост
# 652
Уж и другите са пили от праха, а нищо им няма...много тъпи индийци беееееееее
Виж целия пост
# 653
Това май са същите прахчета от кравешки фъшкии и сандалово дърво, които Акирадж приготвяше в някой от предишните епизоди...  Joy  Тамошният "Ибупрофен".  Mr. Green
Виж целия пост
# 654
Очевидно за тях ибупрофена е отрова

Отново много слаба игра на Топрал
Виж целия пост
# 655

Голяма гаднярка тая Амбика, на чичо си се метнала! Днес съм пуснала телевизора за фон, уж работя, но хвърлям по едно око. Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Тя и майка и не е стока, същата усойница е. И тя  доста гадории ще причини на Мити.
Виж целия пост
# 657
Тоя Радхорн къде попада все на "хубостници", аз майката не я знам, имам изпуснати серии, ама и Тъпасята доста го разиграва.
Виж целия пост
# 658
Тя Малвика още не се появила по късно ще се появи.След като Амбика влиза в затвора Малвика и помага да излезе и и помага да си отмъсти.
Виж целия пост
# 659
Емилия_Ивановаbouquet  Радхорн да му мисли! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия