Здрави мъжки чорапи - съществуват ли?

  • 5 641
  • 17
# 15
Виждал съм някакви, но на пипане сякаш са 50% изкуствено..
Виж целия пост
# 16
Висок процент памук + доста здрави преди имаше... в джъмбо... съвсем неочаквано, но ММ отиваше и се зареждаше с един вид, който си беше конкретно харесал. Сега не знам има ли още скоро не му се е налагало.


А от бамбековите чорапи... в началото бяха по- добри, в последно време колкото купя се късат на  буквално второто обуване. А иначе са ми много мекички и удобни, но  надали скоро ще посегна отново към такива, за кой да е от нас.
Виж целия пост
# 17
Аз ги късам на петата, понеже ми е издадена назад.
Чорапите може да се късат и от кофти9скъсани ) обувки и да се протриват.
Най-здрави са спортните чорапи, но те са доста скъпи, от 10 лв нагоре почват и стигат до 40 и повече Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия