
ако попаднете на профилната снимка на мъжа ми във фейса (награбил колкото може сурови още неизчистени заргани, поднасяйки ги към устата си), ще се стресирате доста явно

Но все пак си имам фаворит и това е лаврак. 


Много е вредно това, че не се пие вода, но аз съм си такъв човек, не изпитвам жажда. 

Вече съм пробвала всякакви и някои ми харесват, други не толкова, но колкото и да ми е харесала някоя риба, повече от няколко парченца не мога да изям. Миди, калмари, октопод - не опитвам повече. Рапани хапвам половин порцийка. Октопод миналото лято за първи път ядох в Гърция, беше приготвен перфектно, но аз не мога да ям такива неща.
Кога и как ще ги свалям не ми се мисли.
и рядко има.
. Мъжът ми пък почна да ми вика "Хелга" ... на надзирателка в концлагер ме кръсти Препоръчани теми