
. 

и нова къща.
.
Старата беше комплект с басейна, капацитетът й е за съвсем детски басейн, според мен, далеч 13 хил. л. вода не й бяха по силите с картушен филтър и мощност колкото фрапе машинка. За помпата дадохме 1/2 от стойността на басейна, обаче няма как, иначе поддръжката граничи с безумие, трябва си по-добра филтрираща система, затова се наложи докупуване. То и за бъдещата къща ще се забавим с басейна, защото вкопаните започват с цени от 25 хил. лв. и по-сериозна поддръжка.
Ще видя довечера как седят.
Старата беше комплект с басейна, капацитетът й е за съвсем детски басейн, според мен, далеч 13 хил. л. вода не й бяха по силите с картушен филтър и мощност колкото фрапе машинка. За помпата дадохме 1/2 от стойността на басейна, обаче няма как, иначе поддръжката граничи с безумие, трябва си по-добра филтрираща система, затова се наложи докупуване. То и за бъдещата къща ще се забавим с басейна, защото вкопаните започват с цени от 25 хил. лв. и по-сериозна поддръжка.
Ще видя довечера как седят.
. Няма никаква пясъчна помпа. Помпата само помпа вода и я вкарва във филтура, който е или с пясък или с нешо като хартия-плат. Колко ще е голям басейнът и с каква вода ще е? Препоръчани теми