Искам да кажа ... (81)

  • 71 630
  • 748
# 450
Що ни изтриха, толкова кротко си пишех за колата, с идеята да си намеря компания?
Може и да съм се объркала и да не съм си публикувала поста. Май компютъра ми прави номера.
Прочетох те в темата - за събличането. Ако този пост имаш предвид.  Grinning
Виж целия пост
# 451
Що ни изтриха, толкова кротко си пишех за колата, с идеята да си намеря компания?
Може и да съм се объркала и да не съм си публикувала поста. Май компютъра ми прави номера.
Прочетох те в темата - за събличането. Ако този пост имаш предвид.  Grinning
Още един сътворих за тук, дали има кукувица да дойде с мен. Един брой жена с едно дете. Щото да има кой да седи със зверилника, да ида до тоалетна. Миналата година докато отида до тоалетна за около 3 минути средния си счупи чисто новия тъкмо израснал преден горен резец.
Виж целия пост
# 452
Какво е пясъчна помпа?

И аз не знам, ама сандалите са яки  Wink
Виж целия пост
# 453
Що ни изтриха, толкова кротко си пишех за колата, с идеята да си намеря компания?
Може и да съм се объркала и да не съм си публикувала поста. Май компютъра ми прави номера.
Ти май сподели за колата в лятната тема.
Виж целия пост
# 454
Що ни изтриха, толкова кротко си пишех за колата, с идеята да си намеря компания?
Може и да съм се объркала и да не съм си публикувала поста. Май компютъра ми прави номера.
Ти май сподели за колата в лятната тема.
Не, тук мислех да пусна отделен пост, нали сме сборище на повелителки да видя дали няма някоя сбъркана да тръгнем двете. Аз значи карам, Смрадльо Великолепний - семейния ван, децата и мога да взема една жена с едно дете.


На малкия тъкмо му излязоха постоянни долни резци.... не искам да ги загуби....
Виж целия пост
# 455
Благодаря ви за коментарите.
Различна от нашата гледна точка ни беше много много полезна. По принцип мечтата ни е Австралия, но нямаме достатъчно финанси за започване на реализацията ѝ, затова решихме първо да се пробваме с по-близка дестинация. Както казах и по-нагоре, никога не съм живяла извън вкъщи и не знам как би ми понесло и мисля, че живот в по-близка до България страна е добра опция за начало.
Алечка, честито за къщата. Разкажи повече за нея каква е, има ли добра транспортна връзка с големия град. Ние сме в къща с двор. Имаме си всичко и да е жив и здрав баща ми да се грижи за градината. Според мен тр да ти идва отвътре и да ти носи удоволствие, защото лятото работата в двора е много, но пък е огромен кеф да се опънеш на шезлонга под асмалъка Simple Smile.
Утре сме в Хисаря, имам ангажимент да снимам голямо семейство от 3 поколения, а ние решихме да пренощуваме една нощ в града, за да отидем на плаж. В басейн не влизам, но поне малко тен да хвана. Whistling
Усмихнат и ползотворен ден, момичета! Hug

Лято, за Австралия инжестицията наистина не е малка, парите се "избиват" ако имаш работа, но трябва да се има предвид и разстоянието и цените на полетите. Ако ви се налага да се връщате в БГ често, не е добър вариант.

Алечка, честит рожден ден  Hug и нова къща.

Янтра, ако бях в БГ, веднага бих приела, а и може да се сменяме в карането, но уви. Дано да се навие някоя мама. Звучи ми страхотно.
Виж целия пост
# 456
Аз с удоволствие бих поела зверилника, ама мен няма кой да ме пусне. Чака ни грандиозен ремонт, та всяка работна сила е впримчена. Така де... в отпуска сме  Joy.
Дано поне остане време да се разходя из центъра, подновен е, ама досега само на снимки съм го гледала.  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Алечка, рожден ден ли имаш? Да си жива и здрава, много любов и усмивки! bouquet

Оф, на мен взе прекалено да ми пада кръвното тук. Много спокойно и лежерно, искам вече някакви избухванки, ама още десетина дена докато дойде мъжа ми. Но пък братовчедите поне се забавляват добре, че то моето горкото все детска компания търси и в София и Бургас все ѝ е тъжно, че няма други деца вкъщи.
Виж целия пост
# 458
Акаша - ти търсиш с кой да се скараш? Grinning
Виж целия пост
# 459
Насреща ли си, Янтре?  Mr. Green

Скрит текст:
Нямах предвид форума, а Ямбол. Laughing
Виж целия пост
# 460
Ямбол, Ямбол.... ама днес е петък, да беше казала в сряда, щях да дойда за един скандал. Уикендите са ми запазени за скандали със половинката.
Виж целия пост
# 461
А то едва ли терминът е точно пясъчна помпа  Laughing, но е помпа за филтриране на водата с пясък и озонатор, ти да видиш (или иначе казано "you to see")  Crazy Старата беше комплект с басейна, капацитетът й е за съвсем детски басейн, според мен, далеч 13 хил. л. вода не й бяха по силите с картушен филтър и мощност колкото фрапе машинка. За помпата дадохме 1/2 от стойността на басейна, обаче няма как, иначе поддръжката граничи с безумие, трябва си по-добра филтрираща система, затова се наложи докупуване. То и за бъдещата къща ще се забавим с басейна, защото вкопаните започват с цени от 25 хил. лв. и по-сериозна поддръжка.
raja_nikol, оцени ми спонтанната покупка ти  Hug Ще видя довечера как седят.
Виж целия пост
# 462
Скандали по поръчка. Crazy Нов бизнес.
Виж целия пост
# 463
А то едва ли терминът е точно пясъчна помпа  Laughing, но е помпа за филтриране на водата с пясък и озонатор, ти да видиш (или иначе казано "you to see")  Crazy Старата беше комплект с басейна, капацитетът й е за съвсем детски басейн, според мен, далеч 13 хил. л. вода не й бяха по силите с картушен филтър и мощност колкото фрапе машинка. За помпата дадохме 1/2 от стойността на басейна, обаче няма как, иначе поддръжката граничи с безумие, трябва си по-добра филтрираща система, затова се наложи докупуване. То и за бъдещата къща ще се забавим с басейна, защото вкопаните започват с цени от 25 хил. лв. и по-сериозна поддръжка.
raja_nikol, оцени ми спонтанната покупка ти  Hug Ще видя довечера как седят.

Ох, Мър  Joy. Няма никаква пясъчна помпа. Помпата само помпа вода и я вкарва във филтура, който е или с пясък или с нешо като хартия-плат. Колко ще е голям басейнът и с каква вода ще е?

Виж целия пост
# 464
Нямам рожден ден аз  Mr. Green

И аз искам басейн ама има 1000 неща преди това да се правят.
Сега основно искам да се прибера и да си сипя чаша вино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия