ще мине

Дано по-скоро да се оправяте и да се приберете у дома на спокойствие. Така са в държавните болници за съжаление.
При което естествено ние все още се чудим давали ли са или не са давали тогава АБ на детето 
или в количката или на ръце, ръце не ми останаха вече , всичко ме боли. Иначе го къпя в 9 в 9.3 яде, към 10 и 15 заспива в количката, буди се към 4-5 ,местя го на спалнята, яде и спи до 9 и до там, цял ден ме прави луда гъба.Снощи докато го хранех през нощта заспах
По едно време се събудих, нашия си изпил млякото и си продължил да спи,аз държа шишето обаче, ръката ми изтъпнала. Тази умора ще ме съсипе.
В момента тежим 7150кг и сме 65см високи....мисля, че нещо е слънчасала

даже ми каза да не спирам витамин Д ,точно заради този бърз растеж ...,а според личната витамин Д не ми трябва ..на вън имало достатъчно слънце хах представяте ли си
.Дано се оправяте бързо и да се прибирате у дома,че там си е най-добре
.
В момента тежим 7150кг и сме 65см високи....мисля, че нещо е слънчасала

даже ми каза да не спирам витамин Д ,точно заради този бърз растеж ...,а според личната витамин Д не ми трябва ..на вън имало достатъчно слънце хах представяте ли си
, бебчето наддава повече от добре, какво ти дохранване 

А за телевизора - и аз го правя понякога. На мен ми се откачиха ръчичките тия дни от люляне столчето за кола. ама намерих нови позиции, които го успокояват.. Например, обича да се 'разхожда' с мен от стая в стая , или да 'седне' в мен - това наистина е ново. Сега ще му взема активан гимнастика, че обича да зяпа разни неща и се разсейва.
/. Реве сао през деня като го мъчи коремчето. Препоръчани теми