А този мастит не минава ли вече?

И как решаваш колко да дадеш? Моята си е лакомница и яде, повръща и продължава
Да не говорим, че и не пуска сега гърдата доброволно, макар да джвака по 10-15мин на сухо накрая


Ние сме постоянно усмихнати!Вече се смеем и с глас и си вика!Много е контактен на всеки се смее .
Успява сам да си вади бибката с ръчичка и да си играе с синджирчето за закачане на бибката и е много доволен хаха
Слагаме лигавче , защото постоянно текат лиги и е целият мокър!
На два пъти дори след разходка спа по 6 часа
При тези, на които им е дошло вече, какво е положението?
Но точно тогава жената на брат ми и една позната се оплакаха от същото и го отдадоха на нетърпимите жеги. Ще видим този месец как ще мине. Препоръчани теми