Работа, CV-та, HR-и, съвети - 54-та тема

  • 90 753
  • 716
# 615
Що, много работа ли имаш?  Mr. Green

И какво беше това към никого нищо лошо не изпитвам дори и към теб, за съжаление аз съм безработна и нямам други доходи освен това да се занимавам малко като преводач.  bouquet
Виж целия пост
# 616
Ами тогава искането ти другите да се ровят за информация, за която на теб не ти се рови, но ти трябва, е, меко казано, нахалничко...
Разбирам да си много заета и да нямаш време, а то...
Виж целия пост
# 617
Цоп и аз при вас, отново. Аз ли съм крива, късмет ли нямам, но от няколко години голям проблем с тази работа. Или си намирам такава, че заплата виждам през крив макарон, или плащат, но от работодателя ми настръхва козината и ходенето на работа се превръща в мъчение.
Виж целия пост
# 618
да споделя за кол центъра на gfk-то интервюто мина вяло, после се провежда кратък брифинг, след който  кол тест и евентуално започване на работа - от тогава до сега се чака обаждане
Виж целия пост
# 619
Здравейте и от мен,
колебая се дали да инвестирам в обучение, след което нямам гаранции, че ще мога да използвам за да се издържам.
Сумата е една средна работна заплата, 60часа е обучението. Следва изпит, регистрация ако се издържи изпита (1месец срок за отговор) и едва тогава може да се започне работа.
Притеснява ме това, че дейността не е особено популярна, или поне аз мисля така.
Добрата новина от друга страна е, че в града ни има едва 9сертифицирани специалиста.
Виж целия пост
# 620
Бих инвестирала в обучение.
Пари се печелят и губят, това остава.
Може така да имаш повече възможности.
Виж целия пост
# 621
В обучения постоянно инвестират, но и не забелязвам това особено да се цени.
Решила съм и ще се запиша и за това, но после реализация ми е съмнително каква ще има.
Още проучвам.
Виж целия пост
# 622
Аз бих инвестирала в подобно обучение само ако имам сигурност, че ще започна работа в съответната фирма, където ще приложа знанията си. Още повече, че това обучение не се прилага масово, а е нещо строго специфично.
Виж целия пост
# 623
Обучението не е свързано със започването на работа в някоя организация.
Става въпрос за свободна професия, което то ти дава правото да упражняваш.
Виж целия пост
# 624
А, това е друго, успех тогава!
Виж целия пост
# 625
Сесили, за оценител ли ще учиш?
Виж целия пост
# 626
Обучението не е свързано със започването на работа в някоя организация.
Става въпрос за свободна професия, което то ти дава правото да упражняваш.

Тогава няка какво да се чудиш. Успех!
Виж целия пост
# 627
Сесили, за оценител ли ще учиш?

За медиатор
Но преди да запиша обучението, се опитвам да намеря информация какво и доколко има приложение в БГ. Има някаква статистика, както има и проект, по който се работи в момента в няколко съдилища в БГ. И все пак ми се искаше информация от "първа ръка".
Виж целия пост
# 628
Една позната учи магистратура такава специалност, но не знам подробности. Не е ли нещо като социален работник?!?  newsm78
Виж целия пост
# 629
Сесили, за оценител ли ще учиш?

За медиатор
Но преди да запиша обучението, се опитвам да намеря информация какво и доколко има приложение в БГ. Има някаква статистика, както има и проект, по който се работи в момента в няколко съдилища в БГ. И все пак ми се искаше информация от "първа ръка".


Какъв медиатор?
В България в момента това е много популярно и модерно, много медиатори се навъдиха, но има един единствен вд, които са разпознати като държавна политика, намират се в класификатора на професиите и може да се намери работа за тях след изтичане на проекти дейности. Иначе проектите а с някакъв срок и след това трудно може да се намери реализация. На обучение, обаче, не може да отиде всеки, трябва да има отпусната бройка за делегиран бюджет към общината и т.н.
Не съм чувала за медиатори, които сами си заплащат обучението. Би ли споделила повече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия