На 42, бременна от семеен мъж

  • 36 508
  • 365
# 285
........... не смятам, че тя е основната виновница. Мъжът все е щял да намери отворена врата.
За мен, няма по- виновен и по- не виновен, а констатацията, че мъжът щял да намери отворена врата, не  оневинява жената ни най- малко!
Не затова, че години наред е била с него, а затова че го е забърсала когато жена му е била в силно неравностойно положение. Това е долното и си мисля, че сега е дошъл нейния ред да си плати цената, но с натрупването.
Виж целия пост
# 286
Ми те повечето съпруги хал хабер си нямат. Както и любовниците,  събрали се с убавеца. На него това лъготене си му е в кръвта.  Спомням си случая с един познат-  сега известен фолк певец- заряза си семейството заради любовница. Тя на върха на седмото небе от кеф,  роди им се дете...а той по хотелите пак с любовница. Знам,  защото лично съм го обслужвала на рецепция.
Виж целия пост
# 287
Еми като казваме,  че е виновна авторката- рипнаха тук да обясняват,  че за разбитите ни семейства я намираме виновна, а не пред себе си и детето си. Четете Ирис. Колкото до тово собственост ли е съпруга- никой насила не го е женил,  та да няма право съпругата да роптае. Като се чувства неудовлетворен от брака си-  да си изчисти нещата,  и тогава да се вее,  не да живее двойствен живот години наред. Любовницата в случая прави нещо като дъмпинга в търговията- ето там е вината и,  занижила е цената на удобството му. В крайна сметка кой каквото си направи.
Че той изглежда не е толкова неудовлетворен от брака си, щом си седи в него още. Въпросът е жена му защо не се развежда с него вече 10 години. Хайде да речеш, чакала го 1-2 години да се наиграе, ама 10...
Жена му да не е кьорава или саката ? Сигурно и тя си има нещо дето я чеше като я засърби .Отворена връзка ,толкова е просто . Мене друго ме възмущава ,което беше прескочени от защитничките на "бременната" ,а именно ,що за морал има човек който дава такъв пример на невръстната си дъщеря ? Ами родилката с малко бебе ? Айде да кажем че тя не е развалячка на семейства и единствено и само мъжа е виновен ,ами някаква женска солидарност ,чест ,морал ? И тръгнала тука на 42 , дърта магарица съвети да иска . Ами не те ли е срам въобще  ,от нещата които пишеш ?
Не чалгата опропасти народа ,а народа издигна в култ чалгата ,защото вътре в себе си е един чалгизиран в душата си народ .
Подкрепяйки тази жена и действията и ,вие подкрепяте и морала и примера и . После ревете защо децата били такива и онакива ...
Виж целия пост
# 288
Аз съм била мамената съпруга и пак не смятам, че любовницата ми е била длъжна или виновна.

Защото използваш мозъка си по предназначение, Бърди  Wink
Виж целия пост
# 289
Тя цената си я плаща така или иначе. Не е малка цена да загубиш 10 от най-хубавите години от живота си като втора цигулка.
Това за идването на нейния ред не го разбирам. Редът си е такъв, какъвто е, през цялото време. Първо жената, после любовницата. Със или без дете. С дете може да се усложнят отношенията с мъжа и голямото дете, може и да не се, но едно бебе може да й даде и много положителни емоции. Както и може да я срине.
Олимпия, точно на фолкпевците и мутрите жените и любовниците едва ли хал хабер си нямат, че не са единствени.
Виж целия пост
# 290

Жена му да не е кьорава или саката ? Сигурно и тя си има нещо дето я чеше като я засърби .Отворена връзка ,толкова е просто . Мене друго ме възмущава ,което беше прескочени от защитничките на "бременната" ,а именно ,що за морал има човек който дава такъв пример на невръстната си дъщеря ? Ами родилката с малко бебе ? Айде да кажем че тя не е развалячка на семейства и единствено и само мъжа е виновен ,ами някаква женска солидарност ,чест ,морал ? И тръгнала тука на 42 , дърта магарица съвети да иска . Ами не те ли е срам въобще  ,от нещата които пишеш ?
Не чалгата опропасти народа ,а народа издигна в култ чалгата ,защото вътре в себе си е един чалгизиран в душата си народ .
Подкрепяйки тази жена и действията и ,вие подкрепяте и морала и примера и . После ревете защо децата били такива и онакива ...
Мда, да почваме с камъните, викам аз. Ако ще говорим за морал и родилката с малко бебе, то къде е моралът на този, който е баща на това бебе и съпруг на родилката, че е хукнал да се утешава навън, докато родилката бере белята по бебето?! Тоест, този, който единствен носи отговорност пред семейството си за постъпките си, може и да е лишен от морал, ама важно е да се плюе външният човек като неморален.
Виж целия пост
# 291

Жена му да не е кьорава или саката ? Сигурно и тя си има нещо дето я чеше като я засърби .Отворена връзка ,толкова е просто . Мене друго ме възмущава ,което беше прескочени от защитничките на "бременната" ,а именно ,що за морал има човек който дава такъв пример на невръстната си дъщеря ? Ами родилката с малко бебе ? Айде да кажем че тя не е развалячка на семейства и единствено и само мъжа е виновен ,ами някаква женска солидарност ,чест ,морал ? И тръгнала тука на 42 , дърта магарица съвети да иска . Ами не те ли е срам въобще  ,от нещата които пишеш ?
Не чалгата опропасти народа ,а народа издигна в култ чалгата ,защото вътре в себе си е един чалгизиран в душата си народ .
Подкрепяйки тази жена и действията и ,вие подкрепяте и морала и примера и . После ревете защо децата били такива и онакива ...
Мда, да почваме с камъните, викам аз. Ако ще говорим за морал и родилката с малко бебе, то къде е моралът на този, който е баща на това бебе и съпруг на родилката, че е хукнал да се утешава навън, докато родилката бере белята по бебето?! Тоест, този, който единствен носи отговорност пред семейството си за постъпките си, може и да е лишен от морал, ама важно е да се плюе външният човек като неморален.
Това че бащата е пълна утрепка ,прави ли любовницата по-малко такава? Аз нито веднъж не съм защитил въпросния Ромео, ама вие постоянно му прехвърляте топката като единствения виновен. Ами не, не е!
Виж целия пост
# 292
Интересно ми е какъв е прага на търпимост в подобни ситуации. Ако човекът има една жена и дете и две любовници родили от него, или три любовници и т.н. И всички ги обича и подкрепя? Вярно, това е упражнение за заможни мъже. Ами то при мюсюлманите май е по-честно, 2-3 жени, познават се, осигурил им е жилища и издръжка, гледат си децата и няма скрито-покрито.
Виж целия пост
# 293
Тя цената си я плаща така или иначе. Не е малка цена да загубиш 10 от най-хубавите години от живота си като втора цигулка.

Всъщност, нищо не е платила.
Както беше писала една съфорумка- почивки, внимание и добро отношение без досадните грижи и рутината на ежедневието.
Нищо не е загубила, защото е била наясно с нещата.
Сега ще плати скъпо, ако реши да роди.
Ще трябва да крие кой е бащата, да крие детето от евентуални общи познати, което за мен, е направо невъзможно.
Ще преживее скандалите и изчезването на големия любовник, а дъщеря ѝ ще осмисли какво всъщност е надробила майка ѝ.
И както е на 15, не ми се мисли накъде може да хване.
Помните ли темата на онова 15 годишното, което искаше да роди на пук на майка си?
Виж целия пост
# 294

Това че бащата е пълна утрепка ,прави ли любовницата по-малко такава? Аз нито веднъж не съм защитил въпросния Ромео, ама вие постоянно му прехвърляте топката като единствения виновен. Ами не, не е!
Една връзка се прави от двама. В случая жената е била свободна и не носи отговорност пред никого за нищо. Този, който носи отговорността, е семейният. Може да откаже, нали?! Е, защо не е?
Виж целия пост
# 295
Хах,  ако някой иде да каже на въпросната,  че мъж и чука други по хотелите- очите ще му избоде.  Като и гледам лигнята във фейса-  цвиля от смях. Ма то любов изстрадана,  ма то тържества на голямата единствена любов. ..а аз с ръката си съм му давала хотелския ключ и съм гИ водила да показвам стаята.
Виж целия пост
# 296
Майката да си крие детето? Shocked Да крие кой е бащата? Вие съвсем влязохте във филм. Сигурно целият град или поне квартал е наясно с кого се вижда тази жена от 10 год.
Виж целия пост
# 297
Щом искаш второ дете и парите не са проблем, раждай. Да, по-хубаво е за детето да се грижат и мама и татко. Както виждаш, първия път си спазила  всички правила, но пак си останала да се грижиш сама за детето си след развода. С подобна тема в подобен форум само ще те натоварят с обиди и квалификации. Не се притеснявай, в реалния живот, очи в очи нито една няма да ти каже това, което казва тук. Няма и да си го помисли. Защото тук се вижда само едно парче от живота ти, върху което всяка гради свои въздушни кули, според комплексите, огорченията или мечтите си. Реалния живот е друг и хората са други Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 298
Майката да си крие детето? Shocked Да крие кой е бащата? Вие съвсем влязохте във филм. Сигурно целият град или поне квартал е наясно с кого се вижда тази жена от 10 год.
Тя така пише.
Той щял да даде името, но без да се афишира връзка с детето.
Виж целия пост
# 299
Без да се афишира предполагам е, че няма да се разхождат тримата по центъра, че няма да взима детето у тях...Ама чак пък и да съзаклятничат тримата кой е бащата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия