На 42, бременна от семеен мъж

  • 36 508
  • 365
# 315
Както казах, една връзка се прави от двама. Никой не е казал, че единият е чист като сълза, а само, че отговорността за семейството на единия от двамата е на този, който е семеен. Всеки има право на избор, включително и семейният - дали да приеме или да откаже.

Интересно, че казваш, че семейният има право да приеме или да откаже. Това е един доста пасивен избор. Ако действително така се случват нещата - разни жени предлагат разни неща на разни женени мъже, то тези жени имат съвсем активна роля и вина в ситуацията. Щом се е стигнало до там, че един мъж трябва да бъде побутнат от някоя дащна жена да изневери, не е много сигурно, че същият мъж нямаше да си кара вкъщи на фантазии и секс със съпругата, ако не му се предлагаха разни доброволки на тепсия.

Аз ограничавам захарните изделия, успявам да се удържа при пазаруване да не си купя в магазина, за да няма вкъщи подобни продукти, но ако някой ме почерпи или приятелят ми е купил сладко, което ми е на една ръка разстояние, почти винаги се изкушавам.
Виж целия пост
# 316
Ай, абе ти си някакъв бисер сред лайна. Чудо невиждано, айде да беше жена, щях да разкажа оня виц, в които мъжете всяка вечер с различна, а пък жените все примерни. Да се чуди човек тия мъже, къде ги намират тия жени.
Ама ти мъж с морал и нравственост. Сега тук аплауди ли очакваш или пък си търсиш жена и си правиш реклама.
Не очаквам аплаузи, то от такива като вас аплаузите са обида за получаващия ги. Жена не си търся, намерил съм я още преди няколко години, и все пак ако търся ще се обадя на майка ти, нали тя била по тая част.
Виж целия пост
# 317

I Spit on your grave, много грозно говориш! Да предположим, че имаш някакво право, но думите ти са просто  ooooh! ужас! Не знам каква е жена ти, но аз мъж като теб не бих си хванала! Морал всеки може да раздава без значение дали е псевдо или не, но аз не бих избрала за баща на детето си, човек, който е палач по природа и не може една учтива дума на кръст да каже!
Виж целия пост
# 318
Теб те гризе, ама други  хич. Преследват, мамят, заблуждават, обещават. Я виж кво става, колко си зарязват бременни жените, с бебета, какви насилници и използвачи има. Тая жена що не я питаш за първия и брак, ами веднага - разведена, клеймо. И чуждите деца ще орисва.

Твойто не е морал, друга дума има.
А, още нямал деца. Айде порасни малко и пак ела.
Преследват, заблуждават а горките жени им се връзват на тежкия чар... айде стига глупости. Много наивни и невинни се искарахте. Не познавам ни един който си е зарязал бременната жена, в така възраст съм че всички около мене се женят и раждат,и смея да твърдя че всички са много стабилни, незнам вие в какви среди живеете, но ви съчуствам.
Трябва ли да правя дисекция на живота на любовницата и разбития и брак за да кажа че постъпката и е морално недопустима ? Била е примерно наранена, измамена, изоставена , е и?
Знаеш ли колко сериини убийци са били жертви в детството си? Почти на 99% и то жертва на най- гнусните престъпления, това оправдава ли ги ?Поне в съда не минава.
Аз деца не орисвам,не съм орисница, това което написах си е точно така без да гледам в кристалното кълбо и не мисля че което и да е дете ще е щастливо в подобна обстановка и няма да има дефицити.
Язък че уж сте порастнали и сте възпитали деца. На какво ги учите? Че да си любовница е нещо нормално ?
Виж целия пост
# 319
Авторката няма ли да се включи?
Виж целия пост
# 320
Ай, абе ти си някакъв бисер сред лайна. Чудо невиждано, айде да беше жена, щях да разкажа оня виц, в които мъжете всяка вечер с различна, а пък жените все примерни. Да се чуди човек тия мъже, къде ги намират тия жени.
Ама ти мъж с морал и нравственост. Сега тук аплауди ли очакваш или пък си търсиш жена и си правиш реклама.
Не очаквам аплаузи, то от такива като вас аплаузите са обида за получаващия ги. Жена не си търся, намерил съм я още преди няколко години, и все пак ако търся ще се обадя на майка ти, нали тя била по тая част.
Браво, затапи я, юнак!
Порасна ли ти оная работа да влезеш в женски форум и да се праиш на големия мъж? Егати смешникът си.
Виж целия пост
# 321
На какво ги учите? Че да си любовница е нещо нормално ?

На стари години и аз започвам да се чудя на това.
Виж целия пост
# 322

I Spit on your grave, много грозно говориш! Да предположим, че имаш някакво право, но думите ти са просто  ooooh! ужас! Не знам каква е жена ти, но аз мъж като теб не бих си хванала! Морал всеки може да раздава без значение дали е псевдо или не, но аз не бих избрала за баща на детето си, човек, който е палач по природа и не може една учтива дума на кръст да каже!
Не съм никакъв палач, ни по природа ни по призвание. С половинката си дори не сме се карали по сериозно, просто като чета какви тъпотии пишете  в мен се проявява тъмната страна на луната. Тая любовница, дърта магарица вместо да и начукате канчето я изкарахте  ебати порядъчната жена, жертва на поредния муньо.
Българската жена е станала много ниска топка, без самоуважение, ни къп пола си,ни към брака като институция, ни към живота на едно неродено дете.
Виж целия пост
# 323
Авторката я няма. Не дава яснота. Въпроси много. Тя се включи два три пъти и даде някво инфо, но не отговори на въпроси. Такова имаше много. Темата е пързалка. Когато пускаш тема и живо те вълнува, какво мислят другите и искаш да прочетеш друга гледна точка, то участваш в нея. Аман от еднотипни теми с току що регистрирани потребители, влизащи с по два три коментара и изчезващи незнайно къде  Tired
Виж целия пост
# 324
Че то ти и предложи да го абортира. Това ли ти е уважението към живота?
Виж целия пост
# 325

Българската жена е станала много ниска топка, без самоуважение, ни къп пола си,ни към брака като институция, ни към живота на едно неродено дете.
Какъвто българският мъж, такава и българската жена. Търсенето определя предлагането. Като ще обобщаваме, така да е.
Виж целия пост
# 326

Браво, затапи я, юнак!
Порасна ли ти оная работа да влезеш в женски форум и да се праиш на големия мъж? Егати смешникът си.
[/quote]
Нямам за цел да се правя на голям мъж, нямам какво да си доказвам, но който сее ветрове жъне бури.
И не разбирам този нездрав интерес към половия ми член ...
Виж целия пост
# 327
Щото тука изкарахте че една любовница е чиста като сълза, цяла отговорност е на мъжа. Една морална и достойна жена никога не би се поставила в ролята на любовница, още по-малко на мъж с бебе ,още още по-малко ще се разнася с него и малката си дъщеря на почивки.
Живота ни се превърна в чалга благодарение на тихото съгласие и поощряване на подобен морал, защото следващото поколение любовница идва, нищо че е на 15 още ...
И така до края на света ще живеем сред к**ви и пеераси.

Всъщност предпочитаме такъв да е света отколкото от тесногръди и религиозни, моралистични фанатици.
Предполагам, че завирайки си носа там дето слънце не те огрява си пропуснал да забележиш, че светът се е променил. Все още има чест, достойнство и морал но не по онзи познат на теб начин, а друг. Вече хората гледат себе си и собствените си постъпки, а не докато мърсуват да съдят и осъждат ДРУГИТЕ.
Съдейки по речника ти, начина ти на изказване, желанието за внимание, склонността за лични и директни нападки и конфронтация мисля, че точно ти бая мръсотии и на бая хора си сътворил, че да го дяваш светец във форума. Но си мисля, че ти и не само във форума смяташ другите за тъпи, неставащи, неразбиращи малоумници. Съседи, колеги, шефове, роднини, всичките за тебе имат косури и трески за дялане - само ти си рицар на честтта. Анонимността не може да прикрие когато някой е гнил отвътре.  Wink
Виж целия пост
# 328
Че то ти и предложи да го абортира. Това ли ти е уважението към живота?
Ех ако майката на Хитлер беше абортирала и тя... замисли се и над тая гледна точка.
Ако аз бях това неродено дете, със сигурност бих предпочел да не се раждам в такава среда и това никак не е тъжно, нито драматично. Нероденият не знае какво е живота, не знае какво е да си жив, нероденият е като мъртвия, все му е тая ... проблемът е за живите.
Виж целия пост
# 329
===
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия