Дали пък не е от прекалено честото спане? В този ред на мисли, вашите бебета в колко часа си лягат за стандартното нощно спане? Моите откъртват към 8.
. За мен е голяма мъка,освен че не е добре за децата,късното лягане. Като започне да става тъмно по-рано,ще го слагам в 20.
Дали пък не е от прекалено честото спане? В този ред на мисли, вашите бебета в колко часа си лягат за стандартното нощно спане? Моите откъртват към 8.

, постоява пак около час будна и навън на площадката дремва, до 19,00. Спи си засега, не се оплаквам. По корем я слагам за малко, ама бързо клюмва и започва да ближе завивката под нея. Каката пък се скъсваше от рев по корем, та не съм я и слагала.
Днес станах в 15:00
Той се буди през това време, не спи постоянно, но си кротува в леглото. Как ще ми липсват тия дни Препоръчани теми