Знам, че не е много по правилата на производителя
Разлика няма. И педиатърката питах
Разлика няма. И педиатърката питах
Супер лесно е,не е да търсиш пейки, шалове, потници, цици, абе разправия е кърменето на вън. Или поне на мен.
Супер лесно е,не е да търсиш пейки, шалове, потници, цици, абе разправия е кърменето на вън. Или поне на мен.
За мен е по-лесно млякото да ми е с идеалната температура и винаги готово
Нямам проблеми с кърменето,където и да ни свари,та и ходейки дори да трябва да спасявам положение,няма значение. Важното е да си с удобна дреха. Поне е топло,зимата вече си става по-неудобно. Шал ползвам,ако съм на маса с хора да не ги пригеснявам все пак. Иначе нищо не се вижда. Понякога даже не разбират хората,че кърмя. Мислят,че съм си гушнала бебето. Не всеки се вторачва в циците

а аз винаги съм разтваряла в много топла вода уж да се разтвори хубаво 
Препоръчани теми