Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 126 930
  • 788
# 555

Rachel Berry Peace права си , всичко е в главите ни и непрестанното чувство за глад също Sad
С режима съм сваляла по 10 кг
Виж целия пост
# 556
Rachel Berry, аз веднъж се пробвах на режима неуспешно и сега правя втори опит.
За сега кафето ми остава с малко пр мляко, пък да видим. Днес не се подготвих добре със зеленчуците, но съм доволна, че устоях на поредните дом курабийки и козунак. Достатъчно беше предните дни  Embarassed

З- необичайно за мен нямаше, само кафето с
О- пържола от бекон на скара, 2варени яйца, малко дом лютивка + още едно кафе с
СЗ- 1 краставица, 5 маслини, чаена л кокосово масло/чаках да се размрази месото за вечерята/
В- пилешки бонфиленца на тиган, тиквичка на тиган /със зехтин и масло/

По принцип не съм фен на пилешкото, но реших този път да разнообразявам месата.
Сутринта се премерих на единия кантар  Joy Утре сутрин и на другия, а след малко ще си взема мерки със сантиметъра  Joy Голяма подготовка, голямо чудо ... Само да не е за три дни.
Успех момичета  Simple Smile Пишете си менюто  Hug

Виж целия пост
# 557
Привет и от мен, днес изкарах на вратни пържоли от грила със айсберг, чушка и краставици, засега хапвам само по два пъти на ден newsm78 Но аз съм лакома и ям по-големи количества на хранене, забравих да се премеря, утре може да "ударя" една среща с кантара hahaha
Мен последния път ме провалиха млечните, изкарах седмица Blush да видим сега, аз съм горда, че втори ден нито тортата с маскарпоне и малини, нито козунака ме изкушиха Whistling началото на юни се прибираме в Бг и няма да съм свинчо, я Blush
Лека вечер и от мен Hug
Виж целия пост
# 558
Genni ти си герой, тортата звучи убийствено  Embarassed
И на мен млечните са ми основния проблем. Обожавам ги.
Виж целия пост
# 559
В кафето и за капвам по малко мляко , за да го разредя не мисля, че е голям проблем, а то и едно мляко сега...водица бяла Laughing
Виж целия пост
# 560
Аз първия път изкарах 1 врътка,втория ми опит 2,но после беше страшно наваксване на въглехидрати,сега целта ми е 2 врътки и след тях вм-нвх или палео,та да видим какви ще ги свърша
Виж целия пост
# 561
Привет мацки, днес ще съм на риба тон и зелена салата. Нямах време и днес за кантара, нямам определена цел но ако доближа 60- те ще съм доволна, движа се около 65-67 от доста време, не очаквам чудо, че аз от доста време се храня НВ-ВМ, по Великден обаче се улях с Вгх Blush
Виж целия пост
# 562
То май всички се оляхме по Великден  Simple Smile

Днес менюто беше доста яйчено  hahaha
З- агнешки черен дроб с кокосово масло, фреш от домати  Simple Smile/страхотна комбинация спретнах  Embarassed/ + кафе с
О- 2 варени яйца, пилешки бонфиленца на тиган, краставица, маслини + кафе с
В- салата маруля с много варени яйца/изядох поне 2, а може и повече да бяха/, омлет с дом суджук
Виж целия пост
# 563
Да ви дам една страхотна идея Simple Smile увивате варените яйца в кайма, печете във фурната за 30 мин. На 200 гр и мммм.
Виж целия пост
# 564
Зизу, жива да си  bouquet прекрасна идея, че аз вече трети ден карам на зелена салата и варени яйца и много взе да ми писва  Mr. Green а имам още яйчени запаси и ми е жал да ги хвърля  Grinning Е, менюто за утре е ясно  Laughing
Виж целия пост
# 565
Зизу, обаче много рохки яйца обвити в кайма и като се разрежат....мммм. Обаче беше доста трудоемко newsm78
Аз руло 'стефани' ща правя утре та менюто ще е: З чисто кафе, О авокадо, 4 варени яйца-мн са малки, половин краставица и 5 чери, В руло 'стефани'
Дами, дайте идея как да си направя 'парти' пилешки бутчета карамелизирани или хрупкави тип кфс нооо режимни😂😂😂
Виж целия пост
# 566
Ще ми се да се запиша тук, да следя темата.
Не знам дали ще започна въобще, на етап чудене съм все още....цяла година съм на ВМ НВХранене, свалих около 25 кг.Сега съм 71-72 кг на 166 см.Иска ми се да падна до към 65-64, последните няколко кг яко се опъват вече.Затова и съм се замислила за едни 24 дни БВХранене.
Ще поумувам още малко, пък да видим, ще почвам ли или ще си чакам, докато решат сами да си отидат.    Laughing
Моите въглехидрати така или иначе са от някой и друг плод, малко сирене отвреме-навреме, или заквасена сметана...едва ли ще ми е особено трудно, ако започна.
Успех на всички!    Hug
Виж целия пост
# 567
Зизу, като малки, майка ми ни правеше таралежчета по този начин. По-изчистен вариант на руло стефани  Simple Smile
Дояде ми се руло стефани, ама не знам кога ще му дойде ред. Напоследък не ми харесва месото от нашите месарски магазини и не мога да си избера и да си смеля кайма  Sad
Амур, а мерки следиш ли? Според мен не си разваляй рахатлъка  Embarassed

Менюто днес:
З- омлет от 2 яйца с дом суджук, краставица, кафе с
- кафе с
О- пилешки бонфиленца на тиган, тиквички на тиган, маслини, дом лютивка, фреш от домати, допих си второто кафе с
В- салата маруля, 2 свински вратни ммм.../друго си е  Grinning/

Виж целия пост
# 568
Зизу страхотна идея благодаря  Peace

Amour* успех! bouquet
Виж целия пост
# 569
Добро утро момичета! newsm51 food010
Нещо ме хвана главоболието,което винаги имам по принцип следвайки режима, а при вас как е , има ли го?
Прекрасен ден от мен! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия