Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... L

  • 151 369
  • 746
# 555
The Diary of a Teenage Girl е типичен съндански филм, при това добър такъв. Вземи му виж списъка с награди, да видим дали още ще се чудиш дали "има претенциите да бъде сериозно изкуство" Wink.

п.п. на мен много ми хареса, хем както съм "хейтърка" на американското кино Mr. Green
Виж целия пост
# 556
Видях му наградите ама страшно ме издразни. Аз не се водя от награди и мнения на критици. Много честно ни съвпадат мненията, но и не рядко имаме сериозни различия. Wink

Ела в темата за ски скоковете (то всъщност е за биатлон, нямаме за скокове :о ) тук в мамата, че съм те питал нещо за шанците Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Здравейте и честита нова година! Simple Smile
Синът ми е почти на 10. Преди няколко дни му пуснах "Stand by Me" (по Стивън Кинг, филм от 80-те) и много, много му хареса. Опитвам се да се сетя за други подобни филми - момчетии, приключения, приятелство, въображение... Може ли помощ и от вас?  Simple Smile
Виж целия пост
# 558
The Goonies http://www.imdb.com/title/tt0089218/ Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Знаем го Goonies, гледали сме го. Но ти благодаря все пак, понеже ако не го бяхме гледали, би бил много добра препоръка. Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Barbabeau , аз ще ти предложа сериал - Stranger Things (в случай, че не сте го гледали вече): http://www.imdb.com/title/tt4574334/?ref_=nv_sr_1
Виж целия пост
# 561
Barbabeau, сещам се на първо четене за Holes (ако иска първо да прочете книгата, на български е със заглавие "Съкровището от Зеленото езеро", Луис Сакър), по книгите за малкия Никола са и филмите - Le petit Nicolas и Les vacances du petit Nicolas, страхотни са за цялото семейство!  Peace Хари Потър, но пак с препоръка първо за книгите... Simple Smile

Последно гледах заради любимия ми Майкъл Фасбендър на кино Assassin's Creed и също The Light Between Oceans - очаквах повече и аз.

Не пиша често, но ви следя!  Hug


Виж целия пост
# 562
Здравейте,
влизам набързо да спомена само един филм, който снощи изгледахме у нас и страшно ми допадна - може и да сте го коментирали, нямам претенция, че всичко съм изчела  Simple Smile
Филмът е "Нашите майки, нашите бащи"
На мен, лично, безкрайно много ми хареса  Heart Eyes

http://www.momichetataotgrada.com/article/nashite-majki-nashite- … html#.WG6aM2bauHs

Има го в замунда  Peace
Виж целия пост
# 563
Complete Unknown - много обичам Рейчъл, подходяща и интересна роля и въпреки това една посредствена работа е филмът за мен.
Виж целия пост
# 564
Trespass against us - филмът има замисъл, малко ми напомня на сюжет, който повече би заинтересувал Раян Гослинг.
Скрит текст:
Нали се сещате, тип престъпник, ама със семейство и добра душа, дето обстоятелствата го притискат
.
За такъв вид филми да подействат на зрителя са необходими няколко неща - главните герои да са достоверни, тип хора, които наистина бихме срещнали на улицата. Той и филмът е така заснет, нарочно според мен повечето актьори са неизвестни.
Второ трябва химията между всички членове на семейството да я има. Фасбендър обаче лично за мен досега не е изиграл убедително баща и съпруг. И в Light between the oceans връзката му с момиченцето не ме убеди, и тук връзката със синът му също не ме убеди. С баща му по му се получиха нещата, ама пак висеше на косъм работата.
С една дума, химията между актьорите по-скоро липсва, не са се стиковали достатъчно. Сценарият не е от най-интересните, можеш да предвидиш от самото начало как ще свърши.
Допълнително лично нещо, което мен ме издразни беше, че героите живеят като нашите цигани - в катун. Та се чудя, ако това е представата им на тях за цигани, много романтична ми се вижда. Просто не можах да се спра да се подсмихвам.
За цялостния резултат виня най-вече режисьора. Добър замисъл, ама в изпълнението нещо им се е загубил замисълът.
Така, искам да направя уточнението, че го гледах без субтитри и главните герои говорят на страхотен диалект. Разбира се, трябва само малко повече внимание.
Не съм сложила спойлери, понеже всичко описано дотук още от сцена първа се разбира, чак после започва завръзката.
Виж целия пост
# 565
Passengers - с отвратително качество, но на мъжа ми много му се пригледал и аз, кво да правя, гледах и аз с него. Не останахме особено доволни, той каза, че очаквал повече. Аз, в интерес на истината, не очаквах кой знае какво и точно според очакванията си получих филм. Актьорите не впечатляват с игра изобщо (за Дженката си знам, Крис Прат ми беше неизвестен). Идеята е готина, хареса ми и бармана-андроид. Ако го бях гледала на 3 Д, вероятно щях да имам по-висока оценка.
Виж целия пост
# 566
На мен Passengers ми беше голяма скука.
Виж целия пост
# 567
Скучничък е, да.
Виж целия пост
# 568
Крис Прат had CGI muscles in Guardians of the galaxy Laughing

леле Community шегата с Крис Прат как ме кефи не е истина. Джеф бавно, бавно се отдаде на депресията https://www.youtube.com/watch?v=9MrWDklxtu8
Laughing

Филма 100% е идеално посредствен.
Виж целия пост
# 569
.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия