Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 684
  • 751
# 675
Кристи, много, много благодаря!  Heart Eyes

Ирен, браво на вас, че са вече по-спокойни. Моят през деня през едно 80% от времето реве. В чудо сме се видяли, кръстът и ръцете ме болят от носене. Носим се непрекъснато почти. То не са слингове, то не са май-таи.. в количка почти не иска да лежи. Абе, не ми се нито пише, нито говори... Sad
Дано по-скоро свърши този период. Отказвам да мисля, че няма на света нещо, което да не му помогне с тези колики, въпреки че де що има капки и други лекове е пробвано вече!

Сигме, честито ти християнче  Hug
Виж целия пост
# 676
За нищо, Хепи Hug. Дано да помогне.
Виж целия пост
# 677
Привет от малко християнче.
Честито ти християнче, Сигме!
Виж целия пост
# 678
Сигма, честито християнче bouquet
Виж целия пост
# 679
Привет от малко християнче.

Честито Християнче  bouquet Да ти расте, живо и здраво  Heart Eyes
Този метод, не ми е познат, но то и ние, сме много големи, за него Wink
Виж целия пост
# 680
Сигме, честито ти християнче, да е.здрава, да слушка мама и бог да я пази  Hug
И да ми пратиш снимки Heart Eyes

Гуге, как е увас положението newsm78 моите днес са егати рядкото щастие. Не стига, че легнаха в един часа и се събудиха в пет и двайсет и пак бяха ужасно криви. Изкарах ги наваън и в седем и половина ги прибрах щото едвам ги изтраях. Като ще ми правят парчета да си седят у къщи   Crossing Arms
Виж целия пост
# 681
Честито християнче, Сигме!  bouquet
Виж целия пост
# 682
Сигме, честито християнче, светъл да й е пътят в живота  bouquet
Виж целия пост
# 683
Фели, днес се убедих, че нещо го е изплашило това дете, наобяд сравнително безпроблемно заспа, след 30-40 минути започна да пищи в съня си и да рита с крака, никога, ама никога не е било това, той дето спи като пън по принцип Rolling Eyes взех го, гушках го, не дава да го пусна, след поне час стискане заспа, като го усетих, че спи тръгнах да ставам и моментално ококори очи Shocked така полежахме още известно време, само да усети, че мръдвам и веднага ми дърпа ръката и я стиска, просто не доумявам какво може да се е случило в главата на това дете, не съм забелязала нещо страшно да се е случвало Thinking
Виж целия пост
# 684
за него е било нещо страшно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 685
да, ама какво е и как да го успокоя Thinking на близкия магазин собственичката така като види как пищи тези дни и все ми говори за някаква баячка  Rolling Eyes вика, че като чуела някое дете от далеч да врещи, знаела, че е моето Rolling Eyes пусто, не мога много да приема такива неща, ама и идея нямам какво да направя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 686
сложно е като не може да си каже.
Виж целия пост
# 687
Гуге,същата ситуация ви описах  Shocked Аз даже го водих да му леят куршум,не че на другата вечер не ми го направи точно това.Имат някакви страхове,тя ми обясни на високо да не го вдигаме,че обича животни ,но го е страх,че преживяват изживяното през дена.Ама тя и на другите го е казвала,като поразмислих и ми мина през главата и умишлено попитах друга майка.Закарай го да му чукнат яйце или ти му драсни клечки.
Сигме хем раьбрах от групата и забравих да ти честитя.Та да ти е жива,здрава и се слушкате двете.
Виж целия пост
# 688
да, много е гадно Confused иначе в другото време си е енергичен, играе, даже много държи фронта на фона на това колко малко спи, не мисля, че го боли нещо, реве и от инатлъци, но това при заспиване и по време на сън си е чист страх от нещо Rolling Eyes
Звезде, не съм много веща аз в тези неща, преди години при една катастрофа колежка ме прати при една баба да ми лее куршум, е, не усетих никакво облекчение, аз не помня като дете някой да ме е водил на подобно нещо, даже приятелка в гимназията ми разправяше как все я водили при някаква баба, че я урочасвали много, че била много хубава, та чак се чудех толкова ли грозна съм била, че мен не са ме урочасвали
Виж целия пост
# 689
 Laughing hahaha Гугеее,те бабите казват,че на малкото дете му е още слаб ангела и не може още да се преборва,а все им се радват разни хора.Едни клечки и ти можеш да палнеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия