Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 683
  • 751
# 705
Оф,да няма човек една бира с кой да изпие  #Cussing out Поръчах си мезета за вкъщи и вися да ги чакам.
Виж целия пост
# 706
Звезде, що няма, казвай тук наздраве Laughing ей, голяма жега, слънчасахме на едни люлки и ми се затварят очите, ама на някои хора хич не им е до сън още Mr. Green
Виж целия пост
# 707
на Бамба може множко да и дойдат толкова деца, та не знам Laughing
струва ми се че ще са много послушни при непознати Rolling Eyes
едни познати имаме с близнаци, все слушам колко не слушат, как тичат при колите, как не знам си какво си.
оставиха ми ги за два часа веднъж, ами те се оказаха най-добрите деца  Mr. Green
разказаха ми обаче какво ли не, майка им, баща им, пък баба им и дядо им, как с чичо си не играят щото е лош и подобни семейни тайни  Crazy
моето също слуша кат е с непознати, ама при нас е съвсен друг.
Виж целия пост
# 708
значи с Кокона направо мятаме две девойки и двама младежи у вас и духваме по моловете, баткото ще помага Rolling Eyes май има такова нещо с различното поведение на чужди места, чудя им се на моите като отидат на ясла какви ли ще ги къдрят там, а дано се поотворят малко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 709
Да, при непознати и ние слушаме,  ама само първите 10 минути  hahaha докато опознаят, 'новото' място и айдеее  Joy
Звезди, хайде наздраве  Mr. Green Аз си сипах сок Crazy с малко водка и още, по-топло ми стана  Joy
Виж целия пост
# 710
Пияници такива, аз па не пия нищо алкохолно и ми е добре  Mr. Green
И моите са като на Кокона, 10-15 мин. и са пак в джаза. Моя малкия казва „р” от два дена. Много му се кефя и го карам да изговаря думи с р-то. Толкова сладко го казва, най ми е сладък като казва магаре  Joy Joy Joy

Аз от средата на другия месец тръгвам по моловете, нали ще ми гледат децата  Mr. Green
Виж целия пост
# 711
Фели, те направо по цял ден ли ще ходят или и при вас ще има адаптационен период newsm78х иначе и аз забравих, че наближава да ходя по молове Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 712
Моя също го казва Р-то но френско  Joy както казва дядо му.Иначе буквите ги знае,показва ги,изговаря ги.Нз как се качва видео тук.
Виж целия пост
# 713
Звезди, страшно е твоето дете, много му се изкефих с тези букви, умниче мъничко Heart Eyes
Виж целия пост
# 714
Аз пък от утре тръгвам по моловете, да вЪ е яд Simple Smile

Хич не ми се ходи обаче. Вчера отидохме до Гранда, до магазина на КиК. Беше голяма лудница и скоропостижно се изнесохме.

Моят човек още не говори, но има перфектно "р". На охлюва вика " аръъъ" и "р"-то е супер. Но с това почти се изчерпва речниковият му запас Sad
Виж целия пост
# 715
Аз пък, да ми завидите  Simple Smile, съм цяла седмица сама вкъщи, на работа де.
Децата с баща си на морето. За пръв път ми се случва такова нещо, и да ви кажа починах си от шум, мрънканици и нерви.
Е, липсват ми, от 7 години за пръв път съм сама. И за това от утре с нови сили на морето  Simple Smile
Виж целия пост
# 716
то и моето дете е при баба си и дядо си, ама аз съм на работа.
честно казано предпочитам неговите мрънканици пред тия на някои колеги  ooooh!
и вместо да си седя вечер в къщи и да гледам тавана аз ис измислям занимавки.
снощи направихме два курса до икеа, купихме си гардероб, и като хамалин се проявих даже  Crazy
тия дни ще го сглобяваме, после трябва да се наредят нещата вътре.
изобщо почивка  Mr. Green
Виж целия пост
# 717
И аз съм отпускарка ама до събота.  Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Всички мол-ци ли сте?  Joy Joy Joy
Бамба, с каква мебел сте сдобихте? И аз се каня на ИКЕА-та, че имаме нужда от библиотечка, ама нещо по-раздвиженко, практично и не скъпо ми се ще  Whistling
Виж целия пост
# 719
гардероб купихме, сега има 30% отстъпка на пълнежа във вторник.
за библиотечка Билитата хич не са лоши, ама не са раздвижени, а стандартни, но пък не са скъпи.
ние имаме 6 такива, 3 в хола и 3 в детската стая.

моето момче ми се обади да ми каже, че ме обича  Laughing
и кога ще дойда да му донеса пет коли и самолети, накрая ми каза да заключа телефона, че той не можел  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия