AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 112 399
  • 815
# 390
Може да се поръча по 1 на всеки 35 лв. от К17

Да,обаче бях в болница и поръчката ми беше 60 лв  Confused
Виж целия пост
# 391
Може да се поръча по 1 на всеки 35 лв. от К17

Да,обаче бях в болница и поръчката ми беше 60 лв  Confused

Който е от Сф и искс повече мога да поръчам. ЗА мен се съмнявам,  че ще имам поръчки за него. А и да имам няма да са толкова. Не съм правила сметка, но по памет поне 10 ще мога.
Виж целия пост
# 392
Bandida,
А, не! Не ги свиквай така тези клиенти! Обяснявай, разяснявай, те не четат, но ти имаш уста и ще говориш. Като не може, значи не може. Който е имал поръчка за 35 лв. - да, който е нямал- не.
Виж целия пост
# 393
Така е,обаче ми трябва някаква занимавка,че само за болести и проблеми мисля.  Confused
Виж целия пост
# 394
Има ли нова тема за 2017 г.?
Виж целия пост
# 395
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Виж целия пост
# 396
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Сега ще проверя моята фактура. Ти ме шашна  newsm78

Да...... свехеха в жълто

1125-4 1 ШAMПOAH ПPOTИB ПЪPXOT 3305100000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
1200-5 1 CПPEЙ ЗA KOCA,ПPEДПAЗBAЩ OT TO 3305900000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
9003-5 4 CHERISH PROMTIONAL EDP 30M WCE 3303001000
 Щe бъдe cъxpaнeнo зa cлeдвaщaтa пopъчкa
БEЗПЛATHИ MATEPИAЛИ
-------------------
П
Виж целия пост
# 397
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Сега ще проверя моята фактура. Ти ме шашна  newsm78
Сподели как е при теб.
Виж целия пост
# 398
Да се оплача: пуснах поръчка от 12 продукта - всичките на зелен светофар,пристигат само 3, останалите 9 са в недостиг.На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Да, от 3 поръчки, пристигат по 1-2 продукта. Спокойно, все някоя година ще пристигнат Simple Smile
Светофарът, не го гледайте, не бил актуален  Simple Smile - отговор от кол центъра
Виж целия пост
# 399
И при мен се получи същото.Половината ги нямаше,а другата светеха в жълто.Ще видим какво ще дойде. Thinking
Виж целия пост
# 400
Всичко което свети на зелено а е в недостиг може да бъде отказано. Ще обясня защо.този продукт може да ви се влачи в недостиг три кампании и няма да имате право да го откажете. Това вероятно от кол центъра умишлено са пропуснали да ви кажат. Защото така им е удобно. Не всеки клиент иска да чака два месеца да получи продукт... Помислете защото именно сега е момента да им вдигнете скандал та да си оправят светофарите.  Зелено не трябва да е в недостиг , жълто може...
Виж целия пост
# 401
Има ли нова тема за 2017 г.?

Няма да има докато не изпишем тази...За какво да се прави нова тема като за 10 кампании не могат да се изпишат дори 30 страници...
Виж целия пост
# 402
Миналия месец поръчах мостри на червилата Ултра Колор Абсолют.Много ми харесаха,обаче никъде в каталозите не ги намирам.Аз ли не ги виждам или просто ги няма?  Whistling Да не са ги спрели само,че много ми харесаха  Confused
Виж целия пост
# 403
Здравейте, момичета :] Извинявайте за въпроса, но дали някоя има възможност да качи брошура 03 .. Още не съм си пуснала поръчката и нямам и брошурата .. А ми се ще да я разгледам .. :]
Виж целия пост
# 404
Здравейте!
Станах представител през 2004 г., но преди 3 години прекратих заниманията с Avon.

Прочетох по-напред в темата, че отново пускат някои стари парфюми и се сетих да ви питам за моя любим TTA Gold. Пуснаха го 2009 г. като лимитиран продукт, 30 мл. Дали са го пускали последните 3 години отново?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия