AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 112 392
  • 815
# 420
Аз пуснах поръчка в четвъртък.Мислех,че в понеделник ще е при мен,а като вляза дори не мога да я проследя,защото явно още не е изпратена.  Confused
Виж целия пост
# 421
Аз пуснах поръчка в четвъртък.Мислех,че в понеделник ще е при мен,а като вляза дори не мога да я проследя,защото явно още не е изпратена.  Confused
И аз пуснах , като мислех да я взема днес, но все пак сутринта беше в разпределителна София. Явно в понеделник ще е.в пощата. Но добре, че имам склад, та спасих поло жението за един РД, 
Виж целия пост
# 422
В полето за проследяване на моята е само "-" .Предполагам,че не е пратена   Confused Все нямам търпение аз  Laughing Дано поне във вторник дойде.
Виж целия пост
# 423
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
Виж целия пост
# 424
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked
Виж целия пост
# 425
И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked

При сив светофар не може да се пусне поръчка докато не изтриеш продукта от листата. Щом е фактуриран значи светофара не е бил сив. Подобно на парфюм от каталога  който до вчера светеше сиво а после в зелено.
Виж целия пост
# 426
При първа поръчка светеше в зелено и въпреки това:
6368-5 1 XOБO ЧAHTA HANNAH 4202221000
 Hямa в нaличнocт, нe пopъчвaй!
- както и още 9 продукта на зелен светофар.
 
Във втората поръчка която е след няколко часа вече е фактурирана.
Виж целия пост
# 427


Сега, да се уточним. Да свети на зелен светофар и да не дойде е възможно. Защото е в недостиг. Идва в някоя от следващите поръчки.


И аз с изненада установих, че поръчка на зелено я няма...
Имах поръчка на imary elexir, клиентката не го хареса много. Аз също, нещо ми е силен.
А дамска чанта която светеше в сиво , ми е фактурирана  Shocked

Вие тук пишете СИВ светофар. При сив светофар системата не пропуска поръчки защото сив светофар означава няма в наличност и не се знае дали ще бъде заредено. Затова всеки продукт на сив светофар трябва да бъде изтрит преди пускане на поръчката. Във вашия случай вие сте я поръчали ОТНОВО е нова поръчка. Тя е била на зелено и затова сте я получили. Заредили са количество. Както с Ружа.
Виж целия пост
# 428
Каталог 3

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63732 … ey=CKLUvfO5kKbicQ
Виж целия пост
# 429
Здравейте, вярно ли е, че парфюм Incandessence през различните части на деня мирише различно?
Виж целия пост
# 430
Здравейте, вярно ли е, че парфюм Incandessence през различните части на деня мирише различно?

Здравейте! Не мога да кажа дали мирише различно през различните части на деня,но в самото начало много ми харесваше,ухаеше много нежно и приятно.Сега в последно време го развалиха,има една непоносима сладникава миризма.Лично мнение  yes
Виж целия пост
# 431
И моята поръчка трябваше днес да бъде в пощата.... Но в сайта си стои още на фактурирана, а не на натоварена... Май и аз ще си почакам Laughing
Виж целия пост
# 432
От сутрешните новини стана ясно, че несгоди, измръзнали и пострадали хора има в почти цяла Европа, а в Румъния специално има доста бедстващи без ток села, така че на фона на повсеместните несгоди и непроходимост няма как да дойдат навреме кашоните. Пътят им до нас не е малък.
Моят кашон отдавна стои в нашата поща, но не мърдам от вкъщи - няма да го взема скоро, няма и да раздавам - аз и клиентките сме си по къщите. Simple Smile
Виж целия пост
# 433
При вас обновен ли  сайта на представителя - с новите нива, точки, продажби?
На мен си ми стои миналогодишния банер и вчера като пуснах поръчка, нито ми отчете новите продажби, нито точките.. Някой има ли повече инфо? Да не стане накрая така, че да се загубят?
Виж целия пост
# 434
Обновено е при мен, изписват ми и сегашните точки- натрупани в К1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия