Великобритания - Тема 65 Много Лятна Най-Лятна Много Морска

  • 93 601
  • 736
# 420
avaspirala очаквайте застраховката ви да стане височка...Някой хора за това живят, да ги докосне някой, после се почва врат, деца, стрес и тем подобни. Няма да ви съдят, застрахователя ще плати всичко, но ще ви скочи застраховката. Има и много хора го правят нарочно, бият спирачки точно пред вас, без видима причина, та винаги пазете дистанция и то достатъчно голяма. Често дебнат на кръгови...Тази ще изръси поне 2000 паунда от застраховател, щом е била с дете....Трябвало е да снимате, щом няма нищо по колите и да отричате, и да я обвините, че тя прави фалшиф клейм и лъже, че сте я докоснали, ако не е имало свидетели. Но такива хора са много хитри, като нищо ще си намери и свидетели, но ако отричате упорито и на колите абсолютно нищо им няма няма как да докаже нищо. Но щом сте си признали, че сте я докоснали плащате Sad Онзи ден гледах филм точно за това по ТВ, тука е доста разпространено...

За вечерите, незнам хората как може да вечерят в 5-6. Аз не познавам никой да вечеря толкова рано, все пак на работа ходим. И англичани не познавам толкова рано да вечерят, то всеки работи поне до 5, докато се прибере и се приготви нещо станало поне 7-8. Иначе си лягат децата към 8 англичанчетата, моята едвам в 10 е укротвам...
   
Виж целия пост
# 421
Благодаря,момичета  Hug
Мис Файн е много права. Мм работи с един, на когото на кръгово един умишлено му се забил в колата, да изглежда сякаш му е отнето предимството.  ooooh! Очите на 4 трябва.
Виж целия пост
# 422
Ние за това си купихме камера в колата. Вече имаме един насреща в еднопосочна улица, минаване на червено и отнемане на предимство. За щастие за сега без инцидент, благодарение на умелите способности на ММ.
Виж целия пост
# 423
Приемате ли нови? Вече 6 месеца живея на острова. Най ми харесва лятото. Има го  Laughing Laughing
Имам въпрос отностно кансъл таксата- Аз ли трябва да подам заявление че живея там. За Лондон става дума.
Вече месец обитавам този апартамент и собствениците не са направили нищо по въпроса, поне аз не съм получила писмо от кансела.
Иначе си взех паркинг пернит от същия кансъл.

Бела бързо да се оправя мъжа ти. Това обаче с инфекцията може да се случи навсякъде.
Виж целия пост
# 424
Деми как мина ваксината? Момичета вие направо ме втрещихте!!! ShockedДобре ,че давате съвети,изобщо не знаех за тази практика на англичаните.Много нагло!А още по-наглото е ,че днес взимам дъщеря ми от у-ще,госпожата ми дава знак с ръка да изчакам докато свърши с друга майка.Обръща се майката да си ходи и коя е???Да,точно така!Стресираният й син цял ден си играл с моята на двора ooooh!Начи,беше ми минало,ама ми завря л...то. Close Twisted Evil StopЗначи тази...жена да я наречем много добре е знаела ,че сме в един клас и че сме чужденци.Съответно не знаем законите.Това направо си беше изиграно по сценарий от нея.Какво да ви кажа-внимавайте много,явно някой дебне някъде ooooh!
Виж целия пост
# 425
Avaspirala, наистина си е супер неприятно,  особено в тази развръзка  Crazy
Виж целия пост
# 426
Обръща се майката да си ходи и коя е???Да,точно така!Стресираният й син цял ден си играл с моята на двора ooooh!

Извинявай, но ми стана много смешно.  Mr. Green Признавам си в такава ситуация балканският ми манталитет сигурно ще надделее над британската тактичност. Twisted Evil

Jules, питай хазаина дали случайно не го плаща той и да ви го е включил в наема. Рядкост е, но се случва. При неплатени вноски много бързо реагират с писмо (поне при нас). За да го плащате вие, трябва да имате Account Reference. Може да се вземе от писмото, което пращат в началото на годината с дължимата сума.
Виж целия пост
# 427
  Както навсякъде и тук има нагли, прости и дебелокожи хора. Изобщо няма да и мигне окото, че децата са ви в един клас, за да измъкне някой паунд...И българи познавам, дето си влачат здрави деца по болници щото някой им опрял колата и тн. Жалка история...
  Аз онзи ден полудях. Малката получи покана за рожден ден на нейна съученичка. Доста се вълнуваше, купихме подарък, отмених си ангажиментите за деня, защото беше точно неделя на обяд и никъде не може да иде човек заради този рожден ден и мъжът ми закара малката в къщата и било супер кочина, пълна разруха, отворила майката и казала, че нямало рожден ден, детето се помайтапило и го нямало. На излизане срещнали детето, малката му дала подаръка, защото му било в ръцете и така. Та се прибират, мъж ми псува, малката реве хаха. Дори не се извиниха, нито благодариха за подаръка или нещо...Хубаво, на детето явно голям брат или сестра са му помогнали за тези покани да си ги измисли, но поне можеха да благодарят...Супер ме хвана яд, увиках и мъж ми, че им даде подарък за 20 паунда. Не ми е за парите, но за отношението. Едва ли ще я пусна на РД скоро на класа, освен на едно две деца, на които познавам родителите.
Виж целия пост
# 428
Ако някой ви иска данни на застраховката е за да клеймва. Първа реакция, правите снимки и веднага пращате снимките, на които се вижда, че нищо й няма на колата, на вашия застраховател с обяснение какво се е случило. По-добре от вас да научи първо. Лошото е, че афектира на застраховката. Синът няколко месеца след като взе книжка удари колата на съученичка. Плати й на ръка ремонта. И без това застраховката му беше над 1000 паунда, ако вземат и да я вдигнат...  Rolling Eyes
Мис Файн, те децата си измислят, но чак покани да напишат!!! Много нагло. Да бяха поне задържали подаръка твоето да си играе с него. Представям си, как се е чувствало детенце  Hug
Виж целия пост
# 429
Miss Fine Чак и аз, се ядосах! Бива ли такова пък отношение Sunglasses
Виж целия пост
# 430
То бива безочлива простащина, ама чак пък толкова. Мизерабъли   Confused Къде си раздават тези покани, в у-ще ли? Бих говорила с учителката, Мис Файн. Peace

Мина ваксината вчера, детето - геройче. Снощи се събуди в 3, неспокойна, мисля имаше лека Т, пратих я на градина, ще видим какво ще е като си дойде. Пфф, мразя ги тези ваксини.

Виж целия пост
# 431
На поканата нямаше ли телефон на майката, да ѝ пратите отговор приемате ли или не поканата? Пък после тя да върне едно благодаря за отговора...

Мойта дъщеря беше много развълнувана след първия РД, на който ходи и веднага започна плановете за нейния. Имаше поне половин година време обаче и аз предупредих майките на вече поканените ѝ приятелки, че трябва да поизчакат.

Поръчахме вчера камера за колата.

Деми, такава жега и огромна луна имаше тази нощ, може да не е от ваксината.
Виж целия пост
# 432
Здравейте!
Извинявам се, че така нахлувам в разговора, но съм притисната от време и много бих искала помощ от вас. Налага ни се да направим процедура при ветеринарен лекар, колкото може по-бързо. Трябва да извадим доста зъби и да изчистим някои, след което да се проведе антибиотично лечение. Бих искала да попитам дали има българи ветеринари в Лондон или някъде около Лондон, а и да не са българи, да имате информация, че са добри. Цената, която ми казаха в нашата клиника беше £500 минимум. Това повдига и другия ми въпрос.  За толкова пари ще си отидем в България. Също бих искала да попитам дали знаете как стои въпросът с летищата. В сайта на Бритиш еъруейс пише, че куче под 6кг може да се вози на борда, а по телефона ми казват само карго. Не знам какво да правя! Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 433
Какви са тези камери, които слагате в колите, някакви специални ли? Какво записват?
Виж целия пост
# 434
Дежи, слагат се на таблото, с мемори карта са, записва какво става пред теб.http://www.ebay.co.uk/itm/like/321931540685?lpid=122&chn=ps& … 253D1093787068038
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия