Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 330
Лелеле-мале , Дев и Дадка - честито ви щастие bouquet! Прекрасни емоции изживявате, запазете ги дъъълго в сърцата си Hug!
Бъбъл, ади  идвай де Crossing Arms!
Аз имах работа до Търново и исках да си подаря за предстоящия празник Магичната джунгла на Джохана Басфорд, ама нали провинция - нямаше, пфууууу, а така се бях наточила Tired...нищо, в сряда пак ще ходя, дано вече са я доставили.
Нели, благодаря ти за бързата реакция. Мазах доста време зимата точно с такъв домашен мехелм с мас и  невен - нищо...е, ще си го носи, юнакът, нека поне да му е на късмет...
Вдигам крака да почивам, че на токчета след цяло лято по чехли е мъкааааа ooooh!....
Виж целия пост
# 331
Мариетко, пожелавам на Андриан дефектът да се превърне в ефект. Като, разбира се, аз не считам белега му за дефект, просто префасонирам мислЪта.  Hug Дъщеря ми на бузката е с белег от котешки нокти. бррррр, Рошльо жестоко я надра, когато беше на три годинки. Личи си, не много, но е толкова симпатична така.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 332
 Идваааааммм даааааа пищяяяяя!!!!  Crazy Party Crazy Party Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Имам си подарък, имам си подарък!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ама то, че красота, че хубавини се изсипаха от туй кашонче ...да, правилно чухте, кашонче!  Shocked, което ми подадоха в пощата, то направо прекраснотии големи!  Heart Eyes Shocked Crazy Crazy

Имам си много, ама много желана книжка и то доста отдавнашно желана!  Heart Eyes
"Шестото измиране" е вече моя, с любезното съдействие на цели ДВЕ мои другарчета.  Heart Eyes Дадка, която е моето другарче в тази игра, която тъй находчиво е усетила колко много искам тази книга, а и Камиче, мое другарче и то на два пъти!  Heart Eyes, благодарение на която четем Елизабет Колбърт на български!  Heart Eyes
Благодаря ти, Дадка, ужасно много, за топлото усещане от този подарък, наистина съм трогната!  Hug Heart Eyes

Ето и вие да се насладите на гледката:

Освен книжката, Дадка ми е пратила и любимите ми ментови желирани бонбони, не знам как е разбрала, че ги обожавам, но ето!  Crazy Пуканки, които ям със скоростта на светлината, но ще ги споделя с МП, тъй като у нас нямаме микровълнова, ще ги приготвя у тях и гледането на филм ще е милиони пъти по-яко!  Crazy
Имам си чудесно ново лакче за нокти, обожавам такива нюд цветове  Flutter А пък торбичката с шоколадови изкушения, разделителя с моята зодия и писмото!!!  Heart Eyes Ех, няма какво да говоря, наистина не знам с какво заслужих!  Crazy
И всичко това в красивата торбичка, която виждате на заден фон.  Heart Eyes Цветята и кремавото са фотьойлите, те не са важни  Mr. Green
Благодаря и на Нели, че отново ни организира и ни подари тази емоция!  Hug Peace

Честити подаръци на Дев и Дадка. Имате си страхотни другарчета и подаръци!  Heart Eyes Hug

Уф, Деси, честно казано не знам дали ще има хвърляне на букет, аз тия традиционните неща, които се правят на всяка сватба малко не ги долюбвам, ще видим младоженците какво са решили.  Peace
За всеки случай ще ми е първата съзнателна сватба, защото последния път бях див тийнейджър пред матури и бал и хич не внимавах в нещата   Mr. Green

Дадка, искаме да видим снимки, де!  Crazy Crazy Crazy

Дев, заслужаваш всяка радост, умножена по много!  Hug Hug Hug

Нелче, през каквото и да минавате, да знаеш, че съм винаги насреща тук или където и да е!  Hug Hug Hug
Радвам се, че сте взели InGlobo, това е летният им брой, затова е по-дебеличък, сега няма да излиза известно време, не знам до кога  newsm78 ooooh! Дано ви допадне!  Hug

Аз исках да кажа, че който се чуди къде да го намери, в Хеликон си го зареждаме!  Peace

Мариет, а вие защо не надникнахте в Хеликон-Търново, там не може да няма "Магична джунгла". Софийските книжарници я имат още от 9ти, всички останали може би от 10ти  Peace
А за белега на Андриан, поразчети се из темите за маслата, някои масла имат страхотен ефект дори при отдавна зараснали белези  Peace Peace

А аз днес коооолко трудно станах. Плановете ми да се събудя рано отидоха на кино ... станах в 7.30, в колкото трябваше да изляза   Mr. Green
Набързо се оправих, отидох, работих, колко неща съм мъкнала днес с ръцете си, няма да повярвате .... Накрая си тръгнах, взех си подаръчето и отидох на маникюр. Ето и резултата, за който му е интересно  Heart Eyes:
Скрит текст:

Много ми харесва разхлаждането, обличам си се с любимите суичъри, чорапки, пантофки.... май ми липсва вече есента  Mr. Green Laughing  А снощи дъжда беше като балсам за сетивата, четеш си, а той тропа по прозореца  Heart Eyes
Утре само ще трябва чорапогащник да сложа, че ще е най-студеният ден за седмицата.  #Crazy Сватбата няма да е в София, в друг наш град ще е, около Пловдивско. Няма да изпадам в подробности, ама ако има някой около тоз район, кажете ми моля, как е времето при вас, че не знам дали да взимам наметка или не  newsm78 newsm78
Тази новата, бялата, с дантелата ще е  Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

Ех, хайде да ви оставям, че то стана ферман, не ами.... Тук съм обаче, ако има някой - ще пиша!  Hug


Виж целия пост
# 333
 Ето, има някой, аз теб чакам.  Heart Eyes

Радвам ти се, Бъб, да знаеш, за всичко и всеки път. И ти благодаря, че си насреща. Аз го знам. Hug Heart Eyes
Дъщеря ми веднага фокусира списанието и много го хареса. Направо го оцени, значи млад човек с вкус щом го харесва, ще го вземам. Точно и тя ме попита дали го няма в Хеликон. Аз го купих от една будка, пред поликлиниката, не очаквах, че на такова място ще го намеря.

 Много приятни часове да имате на сватбата! Да се чувстваш хубава, да се веселиш и да ти останат спомени! Hug

 Дадка, много обич си вложила в подаръка си към Бъбъл. Когато изтеглих жребия и видях, че Дадка ще подарява на Бъбъл, ми изникна нещо в спомените. Нещо, случило се неотдавна в темата. И как Господ хора събира. Бъб прояви мъдрост и се върна в темата, а Дадка прояви сърдечност и доброта и остана при нас. Две добри деца, това сте вие, Бъбъл и ДадкаHeart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 334

 Дадка, много обич си вложила в подаръка си към Бъбъл. Когато изтеглих жребия и видях, че Дадка ще подарява на Бъбъл, ми изникна нещо в спомените. Нещо, случило се неотдавна в темата. И как Господ хора събира. Бъб прояви мъдрост и се върна в темата, а Дадка прояви сърдечност и доброта и остана при нас. Две добри деца, това сте вие, Бъбъл и ДадкаHeart Eyes Heart Eyes

Нели, bouquet Heart Eyes Hug

Бъбълчо сладък  Heart Eyes

Ха,честито  bouquet Чудни подаръчета си имаш и хубав маникюр!И фона около него нежен,типичен за теб  Whistling

Най-сетне дойде,обичам да те чета,нека да е ферман.Знам,че е с искрено сърце написан  Peace

Дадка,браво на теб момиче  Simple Smile Чудесен дебют направи в играта.Вярвам и знам,че и занапред ще ти хареса нашата сладкарничка  Wink
А ти идвай и показвай своите изненади вече  Grinning

Мариетко,в този крем освен изброените съставки/мас и невен/фигурира и пчелен восък  Peace
Правих го този крем преди време,когато Мария сцепи веждата.Ефект не видях голям  Rolling Eyes
Аз пак да напомня/вече за трети път... Blush/ за този крем:


http://izdrave.com/ikozmetika/bioderma-cikabio-krem
Видях резултати от белези след варицела/разчоплени...../как изглеждат след третиране с него.
Опитайте,скъпичък е но дано при вас има ефект  Peace
Виж целия пост
# 335
Уауууу, Бъб, красотища, браво на Дадка, да покажеш после ноктетата с лака!
Точно в Хеликон нямаше.
Дев, ще го взема този крем, обещавам.
Виж целия пост
# 336
Здравейте,
Идвам отново пълна с емоции още - и от моето подаръче и от това че Бъбли получи своето. Hug Hug
Нелинай-много благодаря на теб ,че направихме тази игра , толкова много емоции ми донесе
Оставам занапред в сладкарничката , усещам много уютно това местенце сред вас Hug
Показвам снимков материал , супер  е човек да е другарче на Мери
Отново да благодаря на свой ред на Мери да знаеш до сега обяснявах на майка ми за играта , за вас , за сладкарничката и за готините другарчета , които сте тук Hugрадвала съм се като малко дете като видях бухльо Hug

любимия бухльо и морската гривничка

най-много желаната книга
Да знаеш Мери до края на седмицата свършвам книгата която съм почнала , и на морето ще взема с мен Роклята , да я разходя и да я чета на гръцка земя

морските разкошотии


сладките разкошотии

всичко
Отново много голямо благодаря на Мериии Hug Hug Hugзаизненадата
Много голямо благодаря и на Нели че изтегли да имам такива добри и готини другарчета и изобщо , че играта съществува
Толкова емоция днес
Бъблимило другарче Hug Hug Hug Hug Hugготин маникюр Hug
Дев мерсиии
Виж целия пост
# 337
Добра вечер, деца Wink
Много хубави книжки за подарък видях и емоции изчетох и ми е много приятно  Flutter Честито на всички оподарени  Heart Eyes
Дад, сподели после за "Роклята", чувам интересни отзиви за нея  Flutter А чашата е разкош!
Девче, Бъбъл, честити подаръци и на вас!  Heart Eyes Бъб, страхотен цвят, този морско-светло-зеления направо ми грабна и двете очи Flutter  Grinning
За такива кремчета и аз съм чувала, Мариет, на добри или на не чак толкова добри фирми. Даже след секциото ми бяха подарявали някакъв доста скъп крем  Crazy Не видях кой знае какъв ефект от него (не че бях се юрнала да се мажа редовно  Mr. Green други неща ме вълнуваха тогава и не внимавах), но знам ли, може би без него щеше да е доста по-зле...  newsm78 Та напрактика нищо не мога да кажа...
Нел, ето ме Hug Радвам се на прохладата  Party
Хванала съм се да вадя прибрани бебешки дрешки от Гушко и ми е едно такова сладко, мммм...  Heart Eyes Бъб, средата на септември трябва да се обебвам Party Crazy Малко остана  Mr. Green
Авлиг, и аз много харесах "Невидимият мост", четох я в подходящия момент вероятно, та моите тогавашни терзания ми се видяха нелепи на фона на войната... като балсам ми подейства книгата. А семейството е благо описано, направо тези тримата братя ми легнаха на сърце ... Party
Мракобесник, това твоя книга ли е?  Flutter
Алекс, приятно изкарване, благородно ти завиждам за възможността да пътуваш  Hug Радвай се на гостуването си!
Елинко, от мен не искаш ли нещо за четене?  Party  Heart Eyes
Дес, радвай се, че все пак отпуската ти предстои  Grinning
Мери, ужас е това с изгора.... дано не си се впечатлила прекалено...  Confused
Айде, деца, отивам да умувам как да разпределя скрина и гардероба, че да е най-удобно...  Crazy
Виж целия пост
# 338
Дадка,  прекрасно те е оподарила Мери!  Чашата е разкош и всичко останало разбира се.
Мариш, о, миниатюрни бебешки дрешки   Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Ето ме и мен в късни нощни доби!
Дев, другарче мое  Heart Eyes Hug Hug Hug!
Много, много, ама много съм щастлива, че те зарадвах! Наистина Grinning!
Извинявам се, че написаното на картичката ми се получи леко нескопосано Blush. Бях уморена и с изпразнена глава, когато започнах да творя посланието и не стана добре Rolling Eyes. Чувствах го по един начин, а навън излезе по друг. Думите все не идваха и не идваха. А и много се притеснявах, че закъснявам с подаръка. Досега все успявах да намеря желаната книга във физическа книжарница, а този път, изненадващо за мен, не успях. Но пък после ми беше още по-сладко да открия книгата някъде си, да я поръчам и тя да дойде все пак навреме.
Дадка, Бъбълче, честито ви оподаряване Grinning!
Мариш, много ти се радвам като пишеш! Hug
Тази подготовка за новото човече е толкова важна, специална, сладка, умиляваща Heart Eyes...Един месец ти е останал само! Hug
Скрит текст:
Предстои ми да стана леля (за първи път! Flutter) също в средата на септември!
Мариетка, дано откриеш мехлем, който ще помогне на Анди! Нямам никакви знания и опит в тази област... Може би му трябва още повече време на този белег за да се позаличи Thinking. Все ще се намери някакво решение ако това го затормозява.
Нели, само на хубави места да се налага ходиш вече!
И тук разхлади, но аз не се радвам особено. Дано не е се задържи дълго мрачното време навън.
Днес правихме едни трудоемки размествания на  мебели у дома....Мъчително и изнервящо беше, но май резултатът не е толкова лош. Инициаторът за тази бъркотия беше ММ, аз общо взето се дърпах, но сега трябва да призная, че рокадата си струваше усилията. Поразширихме се и отворихме път на повече светлина от прозорците.
Лека нощ и до утре! Hug
Виж целия пост
# 340
Добро утро, другарчета! Днес спах до 9 часа, леле страхотно се наспах. А пък и както времето се захлади, е само за спане и разходки.

Какви красоти видях, страхотни! Честити подаръци на Бъбли, Дев и Дадка!

Аз пък получих от Авлига книжки за четене и соленичко за хапване. А пък едно момиче от форума ми предложи за прочит една книжка, много мило ми стана. Книжните хора се подкрепяме.  Heart Eyes

Маришка, и аз се радвам, когато се разписваш. И тръпна в очакване на голямото събитие! Много ми е радостно.

По този повод да попитам мамите - спомняте ли си първата бебешка дрешка, която купихте за очакваното бебе?

Хубав и спокоен ден на всички!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 341
Добър ден и от мен  Hug Едно късно кафе,ама с усмивка комплимент към деня.



Елинка,не си сама в сладкия сън  Simple Smile И аз мързелувах до късно  Blush Добре си поспах!

...спомняте ли си първата бебешка дрешка, която купихте за очакваното бебе?

Помня ами,как да не помня.Даже си стоят още в една кутия със спомени прибрани/чифт шапка и чорапки с номер 1 и 2... Grinning/

Мариши,гнезденето започва вече май  Heart Eyes Хубави моменти предстоят,но не се преуморявай  Peace
Не ми се иска да свършва лятото още...Сякаш тази година въпреки големите жеги все не ми достига и още и още......
Есента е моя сезон,красива,богата,щедра на багри и красоти.Но,не нека не бърза!

Пътува ми се пак,искам да се радвам на галещото слънце още дълго време.

Спокойна и слънчева събота ви желая  Hug
Виж целия пост
# 342
Добричко съботно утро, деца  Heart Eyes
Дев, сипах си кафе  Hug


Елинко  Hug едно гащеризонче 0 номер, оранжевко с мече  Heart Eyes Пазя си го при дрешките от св. Кръщение на Гушко Heart Eyes
Авлиг, ще се умиляваме заедно значи по средата на септември, живот и здраве  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 343
Здравейте,
Вече съм отпускаркааааа.

Много хубави подаръци видях. Честито на всички.

Ооо, първата дрешка за диваненцето беше костюмче от две части. Ританки и жекетче в бяло с меченце. Толкова мъничкииииии.

Маришка, аз се вълнувам с теб, все едно аз очаквам бебе.
Авлига,  Hug

Дадка, и аз чакам отзиви за Роклята.

Ще ви наглеждам.  bouquet
Виж целия пост
# 344
Здравейте, госпожици и госпожи! Все на по 22.
Как минава почивната ви събота? Аз днес ходих до библиотеката, върнах книги, взех, презаписах. Моите лични пак остават на по-заден план. Следобед излязохме да поразходя мъжа си, до Стария град, Паметника, накрая в Билла напазарувахме, чак не ми се прибираше, че времето при нас се оправи и ми се стои навън. Тук не е валяло днес, не духа, пече, но са по-ниски температурите.

Много мил въпрос е задала Елинка. Спомените за бебетата ми чак ме просълзяват, така се умилявам от тях.
Скрит текст:
За дъщеря ми дрешки купува майка ми и свеки някои неща, на мен не ми позволиха предварително. Но бях купила мънички бели обувчици като с размер за кукленски крак. Така и не ги е носила дъщеря ми, гледах си ги само. Но месец преди раждането бяхме на сватба. С родилата ми преди дни съседка бяхме и аз видях на един павилион играчка зайче, от тези свирещите. Не посмях да го купя, но тя каза на мъжа ми да го вземе. И той го купи, но било за мен, не за бебето. За сина ми купувах аз, смело и без суеверия. Малки бодита и чорапки - чисто белички, това взех първо. И така на всяко излизане вземах по нещо. Подреждах ги и си ги гледах. Рано си приготвих гнездото, много рано го родих. Но бях в пълна готовност.


Забележете кой не е получил подаръци още - Елинка и Ленинка.  ❤❤ Подсказвам ли нещо? 😃

Маришко, много приятни занимания имаш. Те даже не изморяват, а напротив.  Heart Eyes

Мариетко, дадоха ми телефона на монахините. Искаш ли го? Може да се консултирате по телефона, но не знам дали говорят добре български.

 Тук съм, ще чета, но ще поглеждам в темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия