Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 117
  • 746
# 360
Честит Празник на всички, които носят името на Божията Майка!
Нека тя ни пази и закриля,
нека ни дава здраве и сила да се справяме с трудностите!
Да бъде благословено името ви! Радвайте се и раздавайте обич!


Черпя за една малка и голяма именица с името Мария:дъщеря и мама  Heart Eyes


Маришка,Мариета живи и здрави да сте  bouquet
Виж целия пост
# 361
Дев,  честити ти именници!много да са здрави!
Ели, взех си книжката - имам си най- прекрасния тефтер на света! Обещавам да го запълня само с щастливи думи... Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Мариетачестит имен ден !!!С пожелания за всичко най-хубаво Heart Eyes
Маришшчестит имен ден Heart Eyes
Девчестити ти именнички Hug Hug
Почерпете се виртуално , баба ми е Мария и празнува днес Hug

Аз ходих до Търновския Хеликон , та преди малко се върнах Grinning на морето ще сме с приятели от Германия , та ще бъдат оподарени с по една готина бамбукова чашка Hug Hug
Сега изчезвам , пак ще ви нагледам Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 363
Дадка, жива и здрава да е баба ти bouquet! А случайно видя ли дали е пристигнала вече Магичната джунгла - новата книга за оцветяване Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 364
Мариета , не я забелязах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 365
Е, нищо, в сряда ще отида.
Виж целия пост
# 366
Е, нищо, в сряда ще отида.
Дано тогава да е там вече Hug Hug Hug

На този свтъл празник пожелавам дълголетие на всички в компанията на готини книжки Hug Hug Hug
http://www.manager.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D0% … D0%B0%D0%BD%D0%BE
Виж целия пост
# 367
Дано! А току що си осигурих паричките за нея - спечелих 20 лв от билет че,  все е нещо...
Виж целия пост
# 368
 Здравейте, момичета!

 
Честит празник на всички ни! Дано Божията майка ни пази, закриля семействата ни, дарява здраве и дълголетие на всички!
Честити да са носещите името Мария и неговите производни!  bouquet От сърце ви благославям със здраве, късмет и много обич!  Hug На нашите именички - благодаря, че ви познавам!  Hug Приемете поздравите ми с картичка на другото място.  Simple Smile

 Честити спечелени цееели 20 лв, Мариетко. Подарък за твоя ден са.  Simple Smile
 
 Аз пък днес поръчах в книжарница Букпойнт да ми доставят две книги, от списъка ми са, ще си ги купя и ще ползвам 10% процентната отстъпка, която получих като подарък от ИринкаSimple Smile

 Излизах предиобед, дори рано излязох, че ме чакаше толкова работа за свършване. Чак си бях написала на лист къде имам да ходя, че да не пропусна нещо. И така си вървях по набелязания план, свърших всич-ко. Е, в Общината ще се ходи пак, то там става ли с едно ходене.  ooooh! Това трябва, ами не го нося, ами сега вземете ей там един документ, ама преди попълването идете едисикъде. Е, добре. Но това няма да е днес. Че пак имам нужда от майка, от данни и прочие. Имам си пълна програма това лято, но трябва да помогна, защото друг не виждам да я свърши. Брат ми работи, майка пък хич не е за такива места и опашки с нейното здраве. И в поликлиниката ходих от кабинет на кабинет, но поне резултатите показват, че голямото ми момче  е добре.  Praynig Да е жив и здрав, моята любов!  Heart Eyes И в църквата влязох, доста постоях, сякаш излязох смалена.

 Вчера бяхме на чудно място с мъжа ми, само двамата. Вървяхме, вървяхме, гледах и запечатвах толкова красиви картини, които са просто на педя разстояние от нас, на някакви си 11-12 км. И досега това съм го пропуснала. Изпитах срам от себе си. Как не съм настояла да отидем досега до тези вълшебни места, село Осмар, родното село на свекъра ми, където сме ходили многократно, където дъщеря ми като дете беше през лятото с баба си и дядо си.
Скрит текст:
Едни мечти се появиха в мен, иска ми се да заживееем там. Едно "ДА!" от моя страна и ще се осъществи. Но още съм под емоция, не искам да стигам до крайности.
Търсихме една "Топлата дупка", но само табели, без означено разстояние до Дупката. И като тръгнахме по един Римски път, вървим, вървим, времето тече, дупката я няма. Ех, пущината, по едно време една жълта табела без малко да не я видим и сме били до... дупката.  ooooh! Цял час до нея пеша, 5 км. И нищо не знам, ни защо я има, нито пък какво значи това "топла". Търся инфо, но не намирам достатъчно. И хайде обратно, пак 5 км, цял час. Болното момче забрави, че не е добре.  Laughing Мистично е мястото, отвред манастири, килии, въздухът е целебен в Осмар. До чешма с леденостудена вода има масички, дървени столчета, насреща - чудна гледка, скали и борови гори. Там починахме и след цял следобед в гората, се прибрахме. Умора имах леко в краката си, но иначе бях пълна с енергия. Ще се върнем, категорична съм, че ще видя и други манастири по Платото, срамота е да не знам какво има над главата ми. А във фейса ще покажа снимки, но понеже са доста, първо ще поразгледам кои да изтрия и на когото му е интересно, може да разгледа по-късно.

 Като се прибирах днес, намерих в пощ. кутия известие за пратка. Има ли сред вас някой запознат с това?  Thinking Утре ще тичам до пощата.  Simple Smile

Ленинка, доста кофти случка при вас. Развалена почивка заради неприятните болести, дето и през лятото не оставят нито малки, нито пораснали. Дано се оправяте бързо и да забравите тези неприятни преживявания.  Hug

 Извинявайте, ако пропускам нещо, ако сте питали, а аз не съм отговорила. Уж прочетох всичко, но май не всичко запомних.

 Ааааа, сещам се нещо- Бъбъл, къде си?! Какви емоции витаят в теб? Ще чакам да споделиш.  Hug

 Момичета с подаръци има ли?!!  Grinning
Виж целия пост
# 369
Здравейте!  Hug

На всички болни, пожелавам да се оправят, на здравите - радвам се, че сте здрави!  Hug Hug Heart Eyes

Нелче, отдъхнах си! Ако са само институции, без поликлиники, всичко ще се нареди! С бумагите се оправяме, само да сме здрави!  Hug
Все така да сте всички у дома!  Hug Hug

На имениците - честито да ви е името, да ви носи само здраве, успехи и хубави емоции!  Hug Heart Eyes

Тук съм, нещо май и мен ме хваща някакъв грип - боли ме гърло, главата ме върти и ми е отпаднало. А съм на работа  ooooh!

Сватбата ме измори само, не ми беше особено приятно, само някои моменти си заслужаваха ... май там настинах - на връщане беше 6 градуса в планината, а аз по рокличка и една тънка наметка. Отделно много крещях, грешката им беше, че пуснаха Слави  Mr. Green Heart Eyes  Пък и хорца, едно-друго, после потна на климатик  ooooh! И ето го сега, кефче - на нос говоря на клиентите, подсмърчам, кихам, боли ме гърло зверски  ooooh! Tired

У нас ремонта върви обаче, пред приключване сме, остана 3та ръка лак да се сложи, една лайсна на прага на вратата и това е. Извадиха едно умопомрачително животно от една от дъските на паркета, който е гнуслив да не гледа -
Скрит текст:
Запознайте се със Скръцльо, с когото сме приятели от доста време вече, той ми пее нощно време и сега е бил готов да отлети като волна пеперудка, но за съжаление му секнаха порива и го пуснаха да плува в кит за дърво  Mr. Green Mr. Green
Чакам вече с нетърпение да се нанасям в стаята, да почна да декорирам с красоти  Crazy Crazy

Ако някого съм изпуснала, да ме извини, нещо наистина ми е лошо и мисля вариант как да си тръгна, направо не мога да повярвам колко бързо ми стана зле   ooooh! ooooh!
Хубав следобед на всички!  Peace
Виж целия пост
# 370
Нели, хубави новини прочетох за момчето ти, все такива да са Peace! И изследванията на моето са добри. Малчо получи ново лекарство, ще видим в сряда как ще е. Браво за хубавата разходка, звучиш прекрасно!
Бъб, ма много готин Скръцльо Laughing!
Виж целия пост
# 371
Здравейте, момичета!

Първо да честитя празника на всички именници, да са живи и здрави, и с Божията благословия само напред!  Hug

И както Нели хубаво е написала, нека Божията майка закриля всички нас, малки и големи, семействата ни и ни пази под своя покров!  Praynig

Мариетка, радвам се, че съм те зарадвала с малкия си жест!  Hug

Сега вече да се похваля, че и аз си имам подарък. Както всички разбрахте, моето другарче е Ленинка.

Имам си книга - "Високите планини на Португалия", страхотна морска картичка (първата ми такава Simple Smile), лакомства (които вече си хапнах Embarassed) и много красива и нежна гривна от естествени камъни.

Лени, благодаря ти за старанието, което си вложила, въпреки болното си детенце.  bouquet Гривната наистина е много красива, аз последните две лета много започнах да нося такива гривни, имам в различни цветове и сега твоята е чудесно допълнение към скромната ми колекция. Още утре ще си я сложа с една бяла рокля на черни цветя.  Heart Eyes

Аз няма да мога да кача снимки, но ако някой си предложи помощта, с удоволствие ще съдействам.  Simple Smile

Сутринта бързах и аз да изпратя скромното ми пакетче, даже преди да отида на работа. Момичето каза, че утре ще пристигне до адреса.  Heart Eyes

Бъбли, пропускам го твоя "приятел". А ти бързо да оздравяваш.  Hug

Нели, даже не съм го чувала това село. Но ще разгледам снимки на другото място, с удоволствие.
Виж целия пост
# 372
Честит празник и от мен на всички Марии и производните им!
 Маришка, Мариетка!  Hug
Честит празник и на близките ви хора с това забележително име!

Скрит текст:
И аз черпя за сестричката си Heart Eyes, която също празнува днес!
Скрит текст:
Нели, на хубаво място сте били!
Радвам се, че болните ви момчета оздравяват! Само такива новини да се чуват!
Бъбълче, а ти дано бързо да се справиш с вируса! Край нямат тези досадни болести това лято.
Видях твоя Скръцльо, а аз да се похваля , че преди няколко седмици ние пък имахме Плъхчо Mr. Green Обаче по-добре да не го виждате фотографиран Sick. Не беше фотогеничен Laughing. Откъде се беше вмъкнал - не знам,  на шестия етаж сме все пак. ММ  го хвана с капан.
Тази сутрин тук беше доста хладничко, но после се стопли. Даже и до плажа стигнахме, че имахме уговорка с едни приятелчета на децата. Морето беше тихо, бистро, топло...С една дума - прекрасно!
Хубав ден ви пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 373
Тук съм , тъкмо се завърнахме от баба  ми Heart Eyes
Нели Hug Hug Hug как си  Hug Hugпрекрасни местенца си посетила ипрекрасни снимчици във фейса Hug Hug
Мариетачестита печалба Hug Hugдано в сряда мъничкия е по-добре Hug Hug
Бъбли другарче мое , оправяй се бързо Hug Hug
Елинкастрахотно оподаряване  Hugбраво на Лени
Още един ще бъде оподарен утре Hug
  
Момичета , аз пак да кажа , адски много благодаря за уютната компания ,която създавате Hug Hugпрекрасно ми е сред вас Hugтолкова сплотено местенце, като едно семейство Hug Hug

Елинка,
Скрит текст:
Насреща съм за помощ за снимките , ако искаш намери ме във фейса Диляна Михайлова  Hug
Авлигачестита ти именничка Hug Hugпрекрасна разходка до плажа Hug Hug
Аз цял ден изгубих в мотаене насам натам Mr. Greenпореден такъв Mr. Green Mr. Green
Ама вече сериозно трябва да сядам че АХ Mr. Green Mr. Green ме зове
Оставям ви Hug Hugще ви нагледам пак Hug Hug
Виж целия пост
# 374
Елинко Hug благодаря ти за милите думи! Искрено се надявам, книгата да ти хареса. Много се двоумях, защото съм забелязала, че четеш все интересни книги и много искам и тази да е такава Heart Eyes Ще чакам отзива ти и се радвам, че гривната ти е харесала Hug
Прекрасни неща видях, браво на всички- страхотни както винаги Hug
Мариетко, дано вече оправите зъба да не се мъчи детенце Hug
Болните, оздравявайте, ние сме вече по-добре  Heart Eyes
И честити да са всички именици и близките им Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия