Сладкарничка за книги - Тема 64

  • 43 116
  • 746
# 390
Maриши,честит празник на порасналия Гушко  Heart Eyes


Да расте здраво и щастливо дете!Ще бъде прекрасен батко  Hug

Лени,овладяхте ли положението с малчо?
Честити му ходещи крачета  bouquet
Да го водят смело към прекрасни пътеки!

И този път имахме прекрасна игра!Благодаря на всички вас,че я направихте такава!
Благодаря на Нели,че отново ни събра и създаде уют и щастливи моменти  Hug

Днес съм се развихрила яко.То е защото няма никой в къщи...  Laughing
Баща и дъщеря се киснат в градския басеин от сутринта;баткото пък е на баскетболен турнир.Изчистих,изпрах,сготвих супа леща и един гювеч с месо.Сега ще метна и едни палачинки и лягам да си почивам.

Хайде до скоро пак.

Виж целия пост
# 391
Маришко, щастие е имало вчера в дома ви.
Желая здраве и щастливи, безгрижни дни на Гушко! Добър батко да е и малък твой приятел и помощник. 🎂🎈🎈🎈
Виж целия пост
# 392
Маришко, жив и здрав да ви е Гушко! Ще бъде страхотен батко Flutter Heart Eyes
Виж целия пост
# 393
Здравейте, момичета! Като никога се включвам по тъмни доби, обикновено спя по това време.  Mr. Green

Маришка, честит рожден ден на Гушко! Да расте здрав, щастлив и силен! Да има безгрижно детство, пълно с много обич, игри и приятели! Ще бъде страхотен батко!  Hug

И аз искам да благодаря на всички момичета, които се включиха в играта. Както винаги, беше зареждащо и прекрасно преживяване!  Hug

Лени
, ти наистина ме разпозна още с първия ми жокер! Имаш добро "шесто" чувство. А пък "Кралицата на Юга" я бях харесала от списъка на Нели и то се оказа, че пак към нея посегнах, само че за теб.  Hug Колебаех се между нея и "В едно ранно утро", но както си признах, обема надделя.  Heart Eyes

Надявам се вече всички болни да са здрави, а липсващите да си запълват времето само с приятни занимания.  Heart Eyes

Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 394
Благодаря ви за пожеланията, деца  Heart Eyes





Още не мога да се освестя, явно не ме бива за някои натоварвания в момента... Но пък емоциите си заслужаваха  Party
Виж целия пост
# 395
Хелоу!
Честит рожден ден на Гушко! Жив и здрав да ви е! Представям си го като грижовен батко вече.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз пък си прочетох книжката от играта. Grinning Като приказка беше. Но нещо не разбрах цялата идея. Недоразвито ми се стори, липса усещам, като цяло, в историята. Grinning Недовършено. Това ми е поредната тънка книжка (някаква такава тенденция забелязвам), която не разбирам. Значиии, само дебели книги вече! Grinning
Не че нищо не разбрах и нищо не научих.
Виж целия пост
# 396
Здравейте, момичета Simple Smile!
Маришка, честит трети рожден ден на Гушко! Да е здрав, весел и много, много щастлив!
Скрит текст:
Лени, а на теб честито ходещо човече! Само по светли и добри пътища да тича момченцето ти! Hug
С децата съм все навън. Заедно сме с едни техни приятелчета, които живеят от две години в Белгия и от седмица  са на гости на баба си за кратко. Не са се виждали от миналата година и сега не могат да се наприказват и наиграят, денят определено не им стига. Имам чувството, че се прибираме в къщи само за едното спане. Момичетата ми определено са доволни от бурния си светски живот, но аз май каталясах от скигане и непрекъснатата роля на бавачка, а и не ми остава време за нищо у дома, просто с тих ужас наблюдавам нарастващия хаос.
15 септември все повече наближава. Бъдещата третокласничка приема горе-долу спокойно този факт, но бъдещата първокласничка въобще не иска да се споменава скверната дума "училище" Mr. Green. Хич не и се иска да е ученичка, но какво да се прави, ваканцията след месец свършва.
Много късо ми се стори това лято, направо префуча край мен като ракета.
Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 397
Добро утро!



Тук снощи валя - о, чудо! - бях забравила миризмата и шума на дъжда...сега е свежо и прохладно.
Продължаваме с лечението на зъба, има светлинка в тунела, дано се разминат клещите Praynig...

Айде, мятам се на бумагите ooooh!, до после.
Виж целия пост
# 398
 Здравейте!

 Идвам да ви видя. Денят пак си замина, броени дни ми остават до старта и както не ми се стоеше вече в отпуск, взех да искам още мааалко да се удължи. Следващата седмица ми предстои едно море, дано не ми мине котка път. И дано времето да е с нас, че вчера и днес нещо попревалява тук. То не че е силен дъжд, не успява шосето да намокри, но като се намуси, очаквам едва ли не потоп. Сега е пек и жега, и един такъв тежък въздух, че чак мъчително се диша. Измих си грозде и си зобвам по малко, но това ме подсеща, че есента идваааа, нали тя носи гроздето.  Grinning Да идва, красив сезон е, дори дъждовната есен си има своето обаяние, обаче прощаването с лятото е тягостно. Само кал не обичам и да вървя в такова време. Днес като попреваля по обед, бях навън. Вървях нарочно бавно, че да усещам капките по ръцете и краката си. Голям кеф! Излизахме със сина ми, канен е на два рождени дни в следващите дни, и двата са на басеини, емоции ги чакат децата.

 Прочетох си книгата, и на скарата си свърших работата, но главата ми е една куха, като празна, сега се чудя какво мога да правя с такава глава.  ooooh!  Joy

 Авлига, защо така малката дъщеричка не е настроена положително към училището. Повечето деца чакат този ден с нетърпение, заради раницата, срещата с госпожата. А впоследствие, с трудностите, идва и неприязън в някои от тях. Дано се обърнат нещата, да случи на учител, който да я привлече!  Hug

 Хайде, ще дойда пак, ако има компания.  Wink
Виж целия пост
# 399
Добро утро, деца  Heart Eyes

Набивам аз като за закуска едно кисело мляко  hahaha че ми бил нисък протеина и трябвало да наблегна на месото и т.н.  Sick бу....бъъърр
Ленинка, прохождането е от най-вълнуващиите моменти  Party да ти е честит ходещия юнак!  bouquet
Нел, всеки сезон си има чара, ама лятото си е лято  Flutter Имаме още малко да му се наслаждаваме обаче  Heart Eyes
Авлигче, обикновено вторите дечица са доста адаптивни, мисля, че бързо ще хареса училището твоята принцеска Party
Елинко, как си?  Hug
Дев, и аз правих палачинки скоро  Crazy
Чета "Облак врабчета" - интересни образи, интересна книга. Даже сънувах някакви самурайски процесии  Mr. Green
За събота и неделя се каня да избягам малко от Софето. Да видим ще ми се отвори ли парашута...  Mr. Green Довечера ще отида първо на един запис на тонове....
Хубав и прохладен августовски ден на всички ви!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
 Възползам се от твоето кафе и твоето Добро утро, Маришко! Благодаря и ти желая лек и късметлийски ден! Hug

 Моята епопея с Енерго про май продължава. Тъкмо мислех, че сме приключили и само чакам последни одобрени документи, да, ама-нье. Звънят ми да ходя отново, че и два пъти ме търсиха. Аман!  ooooh! Обичам да миткам по разходки, ама що да е. Да искат каквото им трябва в момента, в който попълвам документи. Те отпосле, загори тенджери такива. Тъй че, имам излизане пак. А синът ми отива на басеин, пък то времето ми се вижда особено. Не е точно облачно, но сякаш слънцето не е баш на мястото си днес.

 Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 401
Здравейте,

Честит рожден ден на Гушко, с малко закъснение. Да е жив и здрав, много безгрижно детство му желая.
Честити празници и на останалите момичета, с много голямо закъснение, но през телефона, хич, не мога да пиша в мамата.

Нели, дано морето мине безпроблемно.

За всички  Hug

Виж целия пост
# 402
................ newsm56 ................

Здравейте на всички, пишещи в тази прекрасна тема! Heart Eyes
Чета ви от известно време насам, но все не мога да се престраша да се „запиша“. Докато не се „срещнахме“ с Нели в една друга тема и тя не ме покани, за което съм ѝ много благодарна. Hug
Да кажа няколко думи за мен. От Плевен съм, на 27 години, имам дъщеричка на две години и два котарака - на една година и на три месеца. С мъжа ми сме заедно от девет години, а сме семейство (макар и незаконно, както често се шегувам Wink) от три. Обожавам животни, като сред домашните котките са ми фаворит (за апартамент) и козите (за къща на село). Обожавам да си ходя на село, да се разхождам сред природата (особено през любимия ми сезон - есента Heart Eyes), да чета, да слушам музика, да посещавам форума и да готвя. И да спя много обичам. Laughing
Любимата ми книга е „Стъкларят от Мурано“ на Марина Фиорато. Въобще тя ми е любимият автор и се бях амбицирала да прочета всичките ѝ книги, които излязат на български. Само че амбицията се изпари след като родих. Laughing И за момента имам прочетени три от седемте ѝ издадени - „Стъкларят от Мурано“, „Тайната на Ботичели“ и „Мадоната на бадемите“. Детето расте и скоро ще наваксам. Mr. Green Други, харесвани от мен автори - Дейвид Балдачи („Коледен експрес“ ми е абсолютен фаворит), Мери Алис Монро („Дъщерята на пеперудите“) и Джесика Хол („Изпепеляване“). Обичам исторически сюжети, преплетени с романтика (да, Марина Фиорато е „виновна“ за това ми предпочитание). Heart Eyes
Последната книга, която прочетох, беше „Скандална любов“ на Каролайн Линдън. Спечелих я от едно списание, не съм си я купувала. Приятно четиво е, но не се нарежда сред фаворитите ми до момента.
Ами май това е достатъчно като за начало. От един час пиша и редактирам, дано не съм писала много излишни неща. Blush
Виж целия пост
# 403
 Аз пък наготвих и идвам тъкмо навреме, за да кажа първа - Добре дошла, ЛаленцеHug

 Вяврам, че човек като теб, тук ще се чувства уютно. И както Лаленцето вече е написала, ние с нея се срещнахме в друга тема, т.е, писано беше да се срещнем, защото много се харесахме. Оказа се, че тя е надниквала тук, харесва атмосферата и аз я поканих да се включи при нас. Имаше известно колебание и притеснение, но те вече са ненужни. Чувствай се уютно, споделяй с нас това, което прецениш, че е за пред голяма аудитория. Радвам се, че ставаш наше другарче. И ще се радвам да останеш, ЛаленцеHug Heart Eyes
 Много добре се представи, напълно изчерпателно. Остава сега да попознаеш и нас.  Wink

 Отпускарски е този сезон, всеки ходи, шари тук там и в темата не е така оживено. Надявам се да стане.

 Гуш за всички!  Hug

Мариетко, утре е събота, не съм забравила.  Flowers Four Leaf Clover
 
Виж целия пост
# 404
Добре дошла, Лаленцеbouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия