RYANAIR - 3

  • 127 219
  • 751
# 75
Чатът работи, но трябва търпение  Simple Smile
Ако изписва Our agents are not available at the moment, трябва да се пробва по-късно
Виж целия пост
# 76
Иначе проблемно летище...освен Кастейон - Стокхолм е същото положение.
Интересувам се за летището в Стокхолм и ще съм благодарна да споделите опит.
Аз взех за първия директен полет през септември. Летището е на 80 мин. път с автобус от града, но това не ме плаши. Ако няма някакви сериозни закъснения, се стига във все още човешко време, същото е и на връщане. Аз съм още в изчакване и не съм си купила билети за автобуса. Следя дали ще пуснат още автобуси, тъй като за българските полети още няма курс, който ги покрива, а се чака.
Виж целия пост
# 77
Има ли проблем картата за плащане да е на различно име от това на пътуващия? 


И аз имам въпрос: Трябва ли да се купува билет за бебе на 10 месеца? Какво се прави предварително, когато се пътува с дете на тази възраст.


Трябва, но не струва колкото за възрастен. Реално бебето ще седи в единия родител, дава се малък предпазен колан, който се закопчава за колана на възрастния  Peace
Виж целия пост
# 78
Иначе проблемно летище...освен Кастейон - Стокхолм е същото положение.
Интересувам се за летището в Стокхолм и ще съм благодарна да споделите опит.
Аз взех за първия директен полет през септември. Летището е на 80 мин. път с автобус от града, но това не ме плаши. Ако няма някакви сериозни закъснения, се стига във все още човешко време, същото е и на връщане. Аз съм още в изчакване и не съм си купила билети за автобуса. Следя дали ще пуснат още автобуси, тъй като за българските полети още няма курс, който ги покрива, а се чака.
И аз съм със същия полет. И аз съм в изчакване.
Виж целия пост
# 79
Може ли  да се прибави дете от 0 до 2 г при положение, че вече е закупен билет за 1 възрастен? От опцията Change flight ли става?

забравих си бебето...  Embarassed
Виж целия пост
# 80
Най-вероятно трябва да се обадиш
Виж целия пост
# 81
И аз да се похваля с първи билети с Раян , взех от тези по 10 евро до Атина. Да питам те на същинското Атинско летище ли кацат или на някое друго?
Виж целия пост
# 82
И аз да се похваля с първи билети с Раян , взех от тези по 10 евро до Атина. Да питам те на същинското Атинско летище ли кацат или на някое друго?

Най-вероятно не. Погледни в сайта.
Виж целия пост
# 83
Мисля, че друго летище в Атина няма  newsm78
Виж целия пост
# 84
Здравейте,

дали мога да нося столче за кола ако пътувам с дете на 3 години и би ли се заплащало?
Виж целия пост
# 85
Зописвам се и аз. Имам билети за Лондон през ноември, ще ви следя.
Виж целия пост
# 86
Здравейте,

дали мога да нося столче за кола ако пътувам с дете на 3 години и би ли се заплащало?

Според сайта им може, и не се заплаща.
Виж целия пост
# 87
И аз да се похваля с първи билети с Раян , взех от тези по 10 евро до Атина. Да питам те на същинското Атинско летище ли кацат или на някое друго?

Най-вероятно не. Погледни в сайта.

Не можах да намеря информация в сайта. Някой помощ  Praynig
Виж целия пост
# 88
Само едно летището в Атина https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_airports_in_Greece
Ако беше на отдалечено летище, щеше да е обозначено.  Peace

ето тук е уточнено
Виж целия пост
# 89
Да и аз четох ,че е само едно , ама някъде по чукарите на 100км, може да има още едно и наще да са го кръстили Атина Simple Smile По съкращението в наименованието на полета се ориентирах ,че май си е То. Мерси besyto
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия