Искам да кажа ... (84)

  • 69 779
  • 747
# 180
Захир, не е там Ставрос. Смятам, че в по нашите празници през септември в цяла северна гърция пак ще е лудница...
Ние смятаме да избягаме на полуостров Пелион - км са 550, а времето - колкото да стигнем до Ситония (средния ръкав на Халкидики)
Виж целия пост
# 181
Както вече Веси каза - отговорът зависи от вида на услугата. Не сме врачки.
Каквото и да е, няма значение, въпросът е че не те познава , съвсем отскоро а идва да иска от теб, наблягам на думата иска...,
За мен е нахалство... За вас такова поведение като какво го квалифицирате?по принцип


Заблуда.

Значи за теб е еднакво нахално някой, който те познава от вчера да ти поиска химикалка и да ти поиска да му купиш апартамент?
значи по тази логика правиш услуга на някой когато можеш да прежалиш това което му даваш, не ти коства нищо....., то тогава това не е услуга значи, просто преценяваш че няма да се прецакаш много и го правиш? Обаче казваш- аз му направих услуга с еди кво си...Правилно ли тълкувам думите ти?
Виж целия пост
# 182
Жаки, в сряда най-рано мога да се включа с впечатления от Албена. Не знам обаче дали ще има места за хотелите първа линия в началото на септември. Аз платих още през януари.  Grinning В момента сме в Родопите, а утре ще направим една нощувка в Бургас, където ще се срещнем с кумовете ни и ще се разходим вечерта. Дано моят мъж се навие на кратък плаж преди да заминем към Албена.
Бих писала и още, но през телефона ми е гадно.
Виж целия пост
# 183
Да направиш услуга на някого не означава задължително да жертваш свой ресурс - време, нерви, пари, спокойствие - а да окажеш помощ, защото разполагаш с нужния такъв - опит, връзки, знание, възможност, желание и прочее.

Ти явно гледаш на правенето на услуга не като начин да помогнеш на някого, а като сигурен такъв да се прецакаш с нещо. Радвам се, че нямам хора като теб в обкръжението си, които само пресмятат какво ще загубят или спечелят ако си мръднат пръста за някого другиго. Както за четвърти път ще ти се каже - има огромно значение каква услуга се иска от теб. Но явно човек с твоето мислене не прави разлика, за него всяко нещо е опит да го прецакат.
Виж целия пост
# 184
Да направиш услуга на някого не означава задължително да жертваш свой ресурс - време, нерви, пари, спокойствие - а да окажеш помощ, защото разполагаш с нужния такъв - опит, връзки, знание, възможност, желание и прочее.

Ти явно гледаш на правенето на услуга не като начин да помогнеш на някого, а като сигурен такъв да се прецакаш с нещо. Радвам се, че нямам хора като теб в обкръжението си, които само пресмятат какво ще загубят или спечелят ако си мръднат пръста за някого другиго. Както за четвърти път ще ти се каже - има огромно значение каква услуга се иска от теб. Но явно човек с твоето мислене не прави разлика, за него всяко нещо е опит да го прецакат.
не ми прави квалификации без да ме познаваш и не се радвай толкова много

А когато хората на които помагаш с всякакъв вид услуга голяма , малка, пари , време, всичко, дойде теоят момент да помолиш нещо и увъртат и завъртат !!!! Те какви са , аз каква съм?
Виж целия пост
# 185
Активити, конкретизирай каква е услугата-платена,безвъзмездна...явно те е подразнил начинът на поискване, а и вероятно човекът освен познат отскоро, не ти е И  особено симпатичен...иначе нямаше да се замислиш/запиташ  newsm78.
Поне аз, на симпатични ми хора, дори и бегли познати,бих помогнала/съдействала,ако са ми "влезли под кожата"  Peace.Допълвам се- изключвам даването на пари "на заем"  Naughty.
Донапазарувах аз от електронния магазин на спортдепо  Crazy.Синковецът ме обяви за луда жена  Crossing Arms,много е мил. И да съм спряла да му показвам...дрехи  hahaha.
Марипоса,младо  дЕвойче, аз преди 2 'илядната година щъках из Албена  Laughing. Честити ти покупки и да не забравиш снимки да ни покажеш от предстоящите поводи  Party
Виж целия пост
# 186
Да направиш услуга на някого не означава задължително да жертваш свой ресурс - време, нерви, пари, спокойствие - а да окажеш помощ, защото разполагаш с нужния такъв - опит, връзки, знание, възможност, желание и прочее.

Ти явно гледаш на правенето на услуга не като начин да помогнеш на някого, а като сигурен такъв да се прецакаш с нещо. Радвам се, че нямам хора като теб в обкръжението си, които само пресмятат какво ще загубят или спечелят ако си мръднат пръста за някого другиго. Както за четвърти път ще ти се каже - има огромно значение каква услуга се иска от теб. Но явно човек с твоето мислене не прави разлика, за него всяко нещо е опит да го прецакат.
не ми прави квалификации без да ме познаваш и не се радвай толкова много

А когато хората на които помагаш с всякакъв вид услуга голяма , малка, пари , време, всичко, дойде теоят момент да помолиш нещо и увъртат и завъртат !!!! Те какви са , аз каква съм?

Че ми стана интересно?

Питам за вашите виждания, който иска да сподели, който не иска да не споделя?
Не ми се пускашенова тема, тук уж сте по интелигентни така, от всичко разбирате та реших да питам
Виж целия пост
# 187
Има механизми и в пряк и преносен смисъл, така да си поискаш, че да не ти окажат, охохо smile3521 Така свалих жената на времето, никви аргументи, на 15 - тата минута, хохохо smile3521
Виж целия пост
# 188
Нямам такива хора в обкръжението си, които "да увъртат и завъртат", каквото и да означава това.
Изобщо не ми е нужно да те познавам за да ти правя квалификации, ти сама си го казваш - услуга за теб означава да прежалиш нещо твое и да се прецакаш за някой друг. Радвам се, че не познавам подобен тип хора и още как.
Виж целия пост
# 189
Най-накрая успях да се включа в темата  Laughing, отпочинах си добре, сега ме чака мнооого работа и тъга по морето.
Захир, имаш много хубав апартамент.
Виж целия пост
# 190
Зависи от услугата Peace Ако е нещо, нормално, което ми е в компетенциите и възможностите ми, не ми струва голям разход като средства и много време, ще я направя, но ако ми поиска да му стана поръчител за кредит - не бих откликнала Naughty
Виж целия пост
# 191
Добре де, Аktivity, какво се наостряш? Нито казваш каква е услугата, нито какво те притеснява при предоставянето ѝ. Верно е, че не сме врачки.
За да се даде адекватен отговор е редно и въпросът да е зададен адекватно.
За мен услуга е да дам 50 лв назаем, примерно. Ако е скорошен познат, бих поела риска да не ми ги върне (примерно). Ама зависи дали съм се запознала в автобуса с тоз човек или ми е нов колега (пак примерно). Та условностите за предоставяне на услуга са много.
Виж целия пост
# 192
Аktivity, явно имаш мнение, на което искаш да получиш потвърждение от нас.
Ето, успокой се, прав/а си, каквото и да ти е мнението, така мислим и ние Simple Smile
Виж целия пост
# 193
услуги правим всякакви, когато ни се правят.
колко по-точно от това Laughing
Виж целия пост
# 194
Даа, елисана е на албена ама нане на първа ана пета линия тоест в магнолия и не мога за тези на първа да кажа нщо. И връръщам се да ви чета. Девойката след като вчера изкара цял ден в басейна и изяде нам колко сладоледа, сутринта беше 38 температура, 2 аналгин хинина вече е шен, даже отпуснах един басейн. Ходихме на калиакра, е такава мъгла и влага не съм очаквала, но ни хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия