Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 38 661
  • 732
# 165
Люксен, пикливият тест какво казва?
Виж целия пост
# 166
Влизам да пожелая успех на Люксен стискам палчета да е силно положителен и да счупиш каръка на темата.
Виж целия пост
# 167
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
От мен стиснати палци и детелинки за късмет.
Виж целия пост
# 168
Люксен, всички сме с теб и чакаме едно тлъсто ЧХГ  Praynig Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
И аз стискам палци!
Виж целия пост
# 170
Люксен, успех 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 171
Усещам как всички рефрешваме през 5 минути. Laughing Милата Люксен ... точно в момента какво ли й е на душичката  Praynig Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 172
151  Blush и сутринта имах тъмна 2 черта. Ох...не мога да повярвам. Ще умра от щастие.

Благодаря ви...за всичко. В четв съм на 2-ри и вливка. Ох...не мога да повярвам, че се получи
Виж целия пост
# 173
Честитооо  Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Честито Люксен! Счупихме каръка момичета!
Сега да помоля да ми стискате палци и на мен за утре! Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Хайде Люксенче поведи хорото Hug Тихичко честито и все така да расте :love
Боби, сега е твой ред да  поемеш щафетата Wink Или Поли, че не знам как да разбирам написаното newsm78
Виж целия пост
# 176
Люксенчеее, браво мила!  Hug Имах добро предчувствие за тебе и вчера като каза, че имаш вътрешно усещане, че са станали нещата бях сигурна вече, че днес ще ни зарадваш! Много леки 9 месеца сега ти пожелавам и да си топлиш бебоците до термин!  Heart Eyes

Поли, палчета и за теб!  Praynig Ти в процедура ли си, аз нещо съм изпуснала май...
Виж целия пост
# 177
ееееееееее БРАВОООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 178
151  Blush и сутринта имах тъмна 2 черта. Ох...не мога да повярвам. Ще умра от щастие.

Благодаря ви...за всичко. В четв съм на 2-ри и вливка. Ох...не мога да повярвам, че се получи
Браво! Hug Прекрасна новина!!! Party
сигурно съм най-голямото хахо в темата, но от вчера те мисля и се вълнувах, все едно аз ще правя тест Crazy
Виж целия пост
# 179
151  Blush и сутринта имах тъмна 2 черта. Ох...не мога да повярвам. Ще умра от щастие.

Благодаря ви...за всичко. В четв съм на 2-ри и вливка. Ох...не мога да повярвам, че се получи
Браво! Hug Прекрасна новина!!! Party
сигурно съм най-голямото хахо в темата, но от вчера те мисля и се вълнувах, все едно аз ще правя тест Crazy

хаха, и аз бях така, все едно и аз ще правя тест Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия