Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 38 664
  • 732
# 570
Соренда, как така фиксиран яйчник?
Виж целия пост
# 571
Те чудесата и за непорочното си трябват Sunglasses Дано всеки получи своята порция.
Соренда, дано не се налагат интервенции, но дори да трябват смело напред Praynig
Виж целия пост
# 572
Боби, според мен отиди на 12 9 сутринта в клиниката. Виж се с някоя от акушерките и кажи кой ден си и , че имаш уговорка с док, ще те вместят или ще ти кажат кога да отидеш. Ако не ти се разхожда се обади по телефона.
Виж целия пост
# 573
То се е видяло, че ще се трепери до последно. Мисля да си изчакам чинно МЦ и да звъня в клиниката. Все трябва да има някой или поне охраната ще знае кога и на кого трябва да се звънне за час. Ако ли не, вярно ще се метна до клиниката на 12.09. Офф, не знам защо съм го замислила отсега. Има толкова много време до тогава. Я да си гледам спокойствието Party Ама пустото ми нетърпение ме кара да мисля, мисля, мисля. И от много мислене накрая нищо.
На моята епикриза пишеше, че единия ми яйчник е бил прирастнал към тазовата стена, та затова се замислих какво значи фиксиран.
Виж целия пост
# 574
Боби, опитай се да не го мислиш. Има много време до тогава. Засечи си О този цикъл и ще има по-голяма яснота. И я оползотворете Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Имам усещането че всички клиники излизат в отпуск!? Е как така, няма ли дежурни лекари, биолози? Ние не може да си спрем репродуктивната система, ами ако точно сега на повечето от нас им е супер шанс!? Малко ме хваща яд, не че не съм запозната, но въпреки всичко малко ми е чудно
От любопитство, къде имаме досие звънях и навсякъде всичко живо е опънало кърпите на плажа grinning039 sport027 grinning039 grinning039 sport027

Стискайте палци, момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 576
Нормално е хората да починат малко. Все пак работят по цяла седмица за нас целогодишно Wink Най-малко трябва да презаредят батериите, за да са ни в полза. Пък ние ще дерзаем цикъл-два, колкото и да е неприятно.
Виж целия пост
# 577
И аз си чакам отпуската с нетърпение. Ама е още далеееече. Чак от 03.09. излизам, но пък после ще съм на работа чааак на 26.09. Тъкмо ще отпочина, ще се заредя и ако имам късмета да се вместя във времето няма да тичам все от клиниката на работа, а ще я карам по-спокойно. На море няма да успея да отида, но първата седмица ще съм извън София и мисля да се отдам на четене на книги, разходки и други приятни и неангажиращи занимания.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 578
Добре си го замислила SunglassesДано потръгнат нещата и се възползваш максимално от почивката  Praynig
Аз разчитам само на почивните дни септември за почивка. Чакам си я безрезултатно от три месеца. Главата ми ше експлоадира вече Shocked
Виж целия пост
# 579
Малко за развеселяване - голямото ми куче прекара полово предавана инфекция и последващо лечение, след това роди със спешно секцио, а днес е имала стандартен гинекологичен преглед  Mr. Green
Виж целия пост
# 580
Уау Shocked Милата ConfusedИ на тях не им е спестено от природата. Затова заложих на мъж, че не исках повече женски проблеми в къщата. Е, сега едва му издържам мъжките номера и често си мечтая за една малка лигла вместо малък бяс в къщи.
Виж целия пост
# 581
Боби, фиксиран яйчник според мен означава, че има срастване някакво, показа ми, но какво да видя аз. Каза, че ако имам някакви болки при контакт, от това е, аз нямам особени такива. Засега не коментирахме нищо повече
Виж целия пост
# 582
Малко за развеселяване - голямото ми куче прекара полово предавана инфекция и последващо лечение, след това роди със спешно секцио, а днес е имала стандартен гинекологичен преглед  Mr. Green
т

Ох милото!
Виж целия пост
# 583
Соренда, проследете го как овулира. Моят левият ме мъчи от години с болки по всяко време. Освен това се оказа и по-активен поне през последната година. Обаче и на ехограф и по време на операциите не се откри проблем при него Thinking Така че очевидно болката не е показателна. Другият пък изобщо през живота си не съм го усещала. Чак при стимулация.
Виж целия пост
# 584
Доста често имам фоликул в левия, дори се бях притеснила преди, че десният не работи, но се оказа, че и той си работи. Сега там е и дф, толкова се надявам да е добър и да успеем да го оползотворим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия