Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 79 164
  • 560
# 120
Много ме е яд за Иво Иванов, по много наивен начин загуби и двете си решителни схватки, както и за Тони Богданова. Язък, от нея очаквах медал, но в стрелбата трябва да си перде като Мария Гроздева, защото на олимпиада редовно стават изненади. Уви, ще чакаме след 4 г. в Токио.
Виж целия пост
# 121
Многобоят е финал, нали? Не помня вече как беше, но отборните квалификации се брояха и квалификации за многобоя или бъркам?
Виж целия пост
# 122
Не се ебавам. Стриймове, п*тки-майни, вместо да цъкнеш на БНТ1. Ако причина не е търсене на hd quality просто друга реална причина няма.

БНТ гледам само заради HD резолюцията
Иначе БНТ не предават почти нищо. Гледам ги по неволя.
Повечето неща ги гледам изтегелни от руските тракери и само така не изпускам нищо.

Някак си не си представям най-голямото събитие в света на спорта, което е веднъж на 4 г. и ние любителите на спорта да не можем да гледаме нормално половината дисциплини.
Не критикувам само БНТ, а изобщо МОК и новото ТВ разпределение.

21 век сме по дяволите, в ерата на технологиите, а изпускаме много неща от най-големия спортен форум на планетата.
Епа булсат дее*а. И европейското предавано от две фирми беше гадно, но сравнено с Олимпиадата си бе перфектно.
Виж целия пост
# 123
Нали Фелпс не беше във форма? Тази Легенда и на олимпиадата през 2032 да отиде - пак ще се върне със златен медал! Невероятен! 
Виж целия пост
# 124
Дилърът му е още по-невероятен Whistling
Виж целия пост
# 125
Дилърът му е още по-невероятен Whistling
+1  Sunglasses
Виж целия пост
# 126
Нали Фелпс не беше във форма? Тази Легенда и на олимпиадата през 2032 да отиде - пак ще се върне със златен медал! Невероятен! 

Уникален, страхотен, каквото и да се каже за него ще е малко.
Дилърът му е още по-невероятен Whistling
Айде, почна се. Той само Фелпс взема, другите са чисти като сълза. Зареждат се от слънцето и с билки.
Виж целия пост
# 127
Да, Джой, финал е.
По принцип квалификациите за отборната надпревара, индивидиуалната надпревара и отделните уреди е в един ден Simple Smile

А за Фелс виновни са вендузите.  Laughing

Уникален е просто нямам думи.  bowuu
Виж целия пост
# 128
Абе лежте вий на таз кълка, че всичко става с допинг.
Дали, ако дадат допинг на eто този симпатичен етиопец ще го направят Фелпс?

Виж целия пост
# 129
Панчо Пасков победи най-голямото име в света, страхотна игра  Peace
Виж целия пост
# 130
Браво Панчо!  Sunglasses
Нямам думи. Как само обърна осемкратния световен шампион.  bowuu
Уф, дано най-накрая да имаме късмет и да стигнем до полуфинал, а там каквото сабя покаже.
Виж целия пост
# 131
Панчо Пасков победи най-голямото име в света, страхотна игра  Peace
Браво.  Hug
Виж целия пост
# 132
Браво на Панчо, уникален обрат направи Peace
Виж целия пост
# 133
20:55 по програма е следващият му двубой
Виж целия пост
# 134
20:55 по програма е следващия му мач
Ще стискам палци.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия