Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 79 162
  • 560
# 495
Юхуу, втори сме, само на една десета от испанките. Ако не сгрешим на втората ротация взимаме медал Simple Smile

Не бързай, безгрешното изиграване не е достатъчно.
Виж целия пост
# 496
Именно, третите дишат сериозно във врата ни.
Виж целия пост
# 497
Да бее, пустата трудност. Испанките и беларускините безгрешни, лошо.
Сега ако и Беларус изиграят отлично съчетанието си, май май и без грешка ще се преборим трудно?
Сега изчислих набързо, трябва ни 17.850 и ще сме пред Италия. За Беларус ще видим след като свършат.
Въпросът е дали изобщо ще съберем такъв сбор дори и без грешка???
Виж целия пост
# 498
Подредиха както трябва рускините! Няма кой да ги достигне вече, а испанките бяха по-добри според мен. Нашите дано да успеят за бронз!
Виж целия пост
# 499
Не.... няма. Най-много четвърти, ако Беларус тотално не се омажат...
Виж целия пост
# 500
Беларус са четвърти
Виж целия пост
# 501
беларускините играха като на забавен каданс. яко се бяха стегнали.
рускините отчетливо се открояват засега с бързината си, а и много движение с уредите имат.
Виж целия пост
# 502
Хайде лъвчета вика коментаторката. И походката преди излизане ме кефи. Леко грациозно, леко надуто. Laughing
Виж целия пост
# 503
Браво, ами това трябва да стигне за бронза.
18200 поне
Виж целия пост
# 504
Това трябва да е медал.

Трябваше да е сребърен Sad
Виж целия пост
# 505
Бравооооооооооооооооооооооооо
Виж целия пост
# 506
айдееееееееееееееее
бронннннннзззз Simple Smile)))
Виж целия пост
# 507
Достойно завършваме с медал.
Виж целия пост
# 508
Приключване с 0-1-2 в медалите Simple Smile
по-добре отколкото в Лондон преди 4 г.
Пак зле генерално погледнато, но една малка стъпка напред. А и взехме медал от царицата на спортовете, което си е с двойна тежест.
Виж целия пост
# 509
Браво!!! На косъм от среброто, но пак заслужено класиране!  bouquet

Инфарктно е да се гледат такива състезания ...  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия