Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 79 163
  • 560
# 420
Точно това идвах да коментирам  #Cussing out


Пак тъп баскетбол по канал 1  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 421
А Дубов кога ще играе за бронз?

Към 23:00
Виж целия пост
# 422
Благодаря  bouquet  Дано и за него прекъснат съкровения баскетбол. ooooh!
Виж целия пост
# 423
100% за да се изяви коментаторът го пускат, така да мразя баскетбол
Виж целия пост
# 424
 Close а на мен руснаците ми прекъснаха скоковете във вода заради баскетбол и по 2 канала има баскет сега при тях . Един и същ. Ей диванета значи  #Cussing out. А и коне не ми се гледат.
САЩ- Италия волебола полуфинала изгледах. Големи емоции  Crazy. Все пак искаше ми се този американски отбор да е на финала. Жалко че Priddy не везе в този мач, един стар любимец ми е , ама и той контузен  Confused завалията. Браво на италианския отбор и Зайцев.
Виж целия пост
# 425
Какво стана с бореца, не успях да гледам
Виж целия пост
# 426
Заплеснах се. Как си чакам медал при 4:3 ония направил нещо за 2 точки и след секунди айде туш. Определено интересна борба от професионална гледна точка (предполагам де).
Виж целия пост
# 427
Отпадна така ли?
Виж целия пост
# 428
Сериозно си отпадна.
Виж целия пост
# 429
жалко
Виж целия пост
# 430
Браво на Неви. Програма минимум е изпълнена. Програма максимум е подобно класиране утре.
Виж целия пост
# 431
Жалко за Дубов, беше на крачка.
Браво на Неви!

п.с. Хайде, пак баскетбол с Камен Алипиев. ooooh!
Виж целия пост
# 432
п.с. Хайде, пак баскетбол с Камен Алипиев. ooooh!
В момента по БНТ1, БНТ HD и F+ дават баскетбол.  Twisted Evil
Добре, че е Спорт+ да гледам лека атлетика.
Виж целия пост
# 433
Браво на Неви!  bouquet
Виж целия пост
# 434
Ех , какво удоволствие е да се гледа ямайската щафета на 4 по 100 м . Пауъл, Блейк.... Болт! Сори че не ми се превключва на латиница за имената. Браво и на японците. Те може да се вземат пък за еталон/показно по предаване на палката. Както и да е.
Най-обичам щафетите след късите индивидуални бягания. Браво и на дамите в овчарския скок. Емоционален финал се получи по много причини.
Чакам записа на втория полуфинал от волея Бразилия-Русия но баскета пак пръв  Tired
В синхронното ансамбли плуване съм съгласна със среброто на Китай този път. Но на трето място бих сложила Украйна вместо Япония да речем , въпреки че може и така да са както са  Thinking. Трудно ми е за бонза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия