С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 83 185
  • 740
# 315
Да, разбира се, че правят шоу.
Има някаква концепция и реализация с водещите фигури на актуалните предавания, сериали в съответния тв канал.

Ето тук тази снимка е от промо клип на канала, който излъчва "Безкрайна песен" с Берг и Бюлент Инал. Визията на двамата беше тясно свързана със сериала.



Нямам спомен по кой канал се излъчваше, мисля, че беше АТВ.
Виж целия пост
# 316


                                 
  Тази снимка от филм ли е или не?

     
Виж целия пост
# 317
Криси, радвам се да те прочета. Hug Hug

Дойде си и веднага грабна наградата! Peace Laughing Joy

-----------------
Една радост и от мен....  Laughing Heart Eyes



Doğan Şahin ( @dogansahinn_ )
Виж целия пост
# 318
 

  
  Варна, мога ли да те помоля за помощ?




Спечелила си 20 процента намаление на продукти на Пантен.  rotfImbo

Може да ги поръчаш от сайта Hepsiburada.com. Срок 10 октомври.

Ако те интересува, ще ти кажа кода, който да използваш.


  А стига бе, Е това е късметът! Идва, когато той си пожелае. Каквито и усилия да положиш, ако той не пожелае да идва, не идва и туй-то! Идва, когато не си се усилил толкова. Боже, само да не ме накарат да повторя това, което съм писала, защото аз си правех импровизации върху клавиатурата, както и ви писах!!!  Laughing

  Варна, интересува ме и още как! То кода лесно ще ми го дадеш, но по-нататък...Така че предлагам солидарно да се възползваме от намалението. Нооо, ако го изпратят в Адана на ул. Ататюрк 28, кво ша праим!?!? Но майтапът си е майтап - да действаме! 
Виж целия пост
# 319

    Канал Д го имам за по-демократично настроен. Така го усещам. И да приведа нещо конкретно, имам пред вид  Беяз - шоуто. Не мога да цитирам, но са ми  останали в паметта такива впечатления от прочетени писания за него. И си мисля, че проектът, актьорите и каналът не са случайно съвпадение.

   Тук четящите и с богата информация могат да ме подкрепят или не с конкретни факти.
Виж целия пост
# 320
Добро утро!

Започваме днес с този хубав изгрев над плажа край Бейкьоз.

Пусната е от нашия оператор в 6 часа тази сутрин с думите "Работете!"  Laughing

Виждат се очертанията на войник на преден план и военни траншеи. Или някакви укрепления, не мога добре да преценя.




===============

Някои фенове отброяват минутите до рождения ден на Берг.

Остават 4 дни, 23 часа, 40 минути и 18 секунди.   Joy

Виж целия пост
# 321
Добро утро Hug


Браво на оператора- да знаем , че се работи, че се снима, все е нещо.  Wink Този загадъчен войник има офицерска шапка и пагони  Thinking  възможно ли е, да е Халит  newsm78

Варна bouquet

Отброяват дори и секундите до РД на Берг Joy
Много я обичат феновете по света- в руския форум всеки ден пишат стихове за нея Peace




Виж целия пост
# 322
Този загадъчен войник има офицерска шапка и пагони ,  възможно ли е, да е Халит 


И аз забелязах, че не е обикновен войник. Има офицерски обозначения.
Но не е Халит, повече на Онур С. ми прилича.
Виж целия пост
# 323
Добро утро! bouquet
Ех, че красиво! Искам такива картини в сериала! Искам красота, любов, смисленост на екрана!
И аз ще кажа: Работете! И успех!!! Grinning Grinning

Благодаря, Варна! bouquet Hug

Явно екипът ще си има първо работа с мъжете, с воинската част, жените ще трябва да почакат.
През това време имат право да влизат във форма  Joy Joy Joy

Хубав ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 324


Приятелите на Берг не допускат кафенцето да опустява... Heart Eyes



-----------------
Една радост и от мен....  Laughing Heart Eyes




Хел, /така ще изписвам никчето за по-кратко Hug/,  bouquet!

Липсват белите коси и прошарената брада.  Явно това е новата визия.

Надниквам тук и там, отвреме-навреме, но...ня-ма! Joy Joy Joy

----------------------------------------------------


TV Programları ‏@tv_programlar 23m23 minutes ago

Binbir Gece TV2'de sevenleri ile tekrar buluşuyor!
--------------------------------------------------------------

ranini® ‏@raninimanini 28m28 minutes ago

Söz konusu diğer dizi Kanal D'ye hazırlanıyor. Hürriyet haberden emin olmasa sürmanşetten taklaya düşer mi? Digitale basıp silmeye benzemez.

Не знам хубаво ли е, лошо ли е?! С преводача не изглежда много хубаво. Може и на мен така да ми се струва. Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 325
Здравейте! Hug
Пожелания за хубав и слънчев следобед! Heart Eyes




Видеото от 20 август с Берг  Heart Eyes Grinning


http://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/14107516_6361390565 … _1067840452_n.mp4
Виж целия пост
# 326

Ранини съобщава, че тази седмица се снима рекламният клип на Канал Д за новия сезон.

...............................

За поста на Майдрийм

Двата текста свързани ли са?

В първия пише, че по ТВ 2 започва повторение на "1001 нощ".

Това май е някаква кабелна телевизия, не е гледана, колкото националните, но не мисля, че  е добра идея точно сега да се повтаря ББГ където и да е.

Виж целия пост
# 327
Не са свързани. За ББГ го сложих просто за инфо, а аз мисля, че повторението е добре дошло преди началото на сериала.

А за другото от ранини - супер!  bouquet Hug

Другата седмица към края очакваме излъчването му в такъв случай.
Виж целия пост
# 328


... а аз мисля, че повторението е добре дошло преди началото на сериала.



Ама това са 90 епизода. Значи повторението ще върви успоредно с новия сериал.

Както и да е, каналът не е от основните, до които има достъп във всеки дом.

........................

Няма новини от видеото с Берг.

Не искала да говори много за сериала, да не разваляла магията .  Joy
Виж целия пост
# 329
Едва ли ще каже предварително неща от сериала. Абсурд. Те си имат политика и инструкции и си ги следват. Особено пък актьорите в главни роли. Дори и в официални интервюта никога не разкриват стъпки от сценария. Говорят за отношения на сета, за работата в сектора и пр. , но не и какво предстои да се случи.

Колкото до повторението, изобщо нямам притеснения. Първо хората следят основните канали. Второ със сигурност има зрители, които не са го гледали - нека го направят, тъкмо двойката Халит-Берг ще ги провокира да превключат на новия им проект. Не всички са като нас. Grinning Щом някой може да следи 5 сериала наведнъж, във всеки ден от седмицата е пред екрана...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия